Hotel Rooms & Apartments Polaris

Travelist ulubiona oferta
Szczawnica, Małopolskie
4.4
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

493

Cena Travelist:

od 419

/ 2 os.

Hotel Rooms & Apartments PolarisSzczawnica, Małopolskie
Cena w obiekcie:

493

Cena Travelist:

od 419

/ 2 os.

Komfort i nowoczesność w Pieninach

Nowoczesny obiekt w uzdrowiskowej części Szczawnicy, tuż obok pijalni wód mineralnych – śniadania, zniżka na basen, atrakcje dla dzieci i więcej w cenie!

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania (w godz. 8:30-10:30) w formie bufetu
 • Kupon rabatowy – 10% zniżki na basen do dwóch sąsiednich budynków
 • Korzystanie z biblioteczki i kolorowej prasy
 • Dostęp do kącika zabaw dla dzieci
 • Wypożyczenie kijków nordic walking (w miarę dostępności)
 • Miejsce do grillowania
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Opłaty klimatycznej (płatność na miejscu w recepcji)
 • Opłaty za parking/garaż – 30 zł/auto/doba – za dopłatą, przy wcześniejszej rezerwacji
 • Opłat za pozostałe usługi w hotelu
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
Pobyt 1 dziecka do 3 lat na łóżku z rodzicami - gratis (ze śniadaniami); po dodaniu dziecka w składzie podróżnych; łóżeczko dziecięce – 30 zł/doba.

W Pokoju Rodzinnym możliwość dostawki dla 2 dzieci od 4 lat lub 2 osób dorosłych (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W Pokoju 2-os. brak możliwości dostawki.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Za dopłatą - 50 zł/zwierzę/doba (możliwość przyjazdu z pupilem tylko do Pokojów Rodzinnych, ponieważ mają one oddzielne wejście oraz taras. Psy mają zakaz wchodzenia do głównego budynku oraz jadalni).
Parking
parking/garaż – 30 zł/auto/doba – za dopłatą, przy wcześniejszej rezerwacji
Dodatkowe informacje
W barze dostępne tylko alkohole oraz miniprzekąski.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Hotel Rooms & Apartments POLARIS sc, Natalińska 14, PL9511922567 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,4/5
5 opinii

Najnowsze

P
Przemysław, 36-45Rodzina

4/5

01.06.2024
R
Renata, 46-55Para

Odskocznia od codzienności

5/5

Piękna okolica Hotel w samym sercu uzdrowiskowej części Szczawnicy Pokój z widokiem na góry, czysciutki i przytulny. Bardzo miła obsługa Czego chcieć więcej

14.10.2023
L
Leszelk, 56+Para

Podróż w góry

5/5

Przestrzenny pokój. Czysto, schludnie. Przemiła obsługa w hotelu Polaris. Smaczne śniadania.

Przemiła obsługa.
01.06.2023
B
BMC, 56+Rodzina

Majówka2

4/5

Plusy: Lokalizacja

Minusy: Brak windy to utrudnienie dla starszych ludzi, zwłaszcza w takim miejscu jak uzdrowisko

08.05.2023
K
Katarzyna, 36-45Rodzina

Udany wyjazd

4/5

17.04.2023

O hotelu

Dlaczego warto?
Nowoczesny ośrodek może się pochwalić jedną z najlepszych lokalizacji w Szczawnicy – przy zabytkowym placu Dietla, w bezpośrednim sąsiedztwie pijalni wód mineralnych i Parku Zdrojowego. Jednocześnie już po kilku minutach będziesz mógł maszerować wzdłuż Dunajca w stronę najpopularniejszych pienińskich szlaków.
Po powrocie zaś czekał będzie na Ciebie komfortowy, gustownie urządzony pokój z łazienką, telewizorem i bezprzewodowym dostępem do Internetu. Ponadto wszystkie pokoje posiadają balkony, a jeśli cenisz sobie większe przestrzenie, zawsze możesz wystawić twarz na słońce na dużym tarasie wśród zieleni.
Atrakcje hotelu
- Biblioteczka hotelowa
- Piłkarzyki
- Kijki do nordic walkingu
- Taras słoneczny
- Miejsce do grillowania
Dla najmłodszych
- Kącik zabaw
- Kącik gier planszowy
Jedzenie i picie
Choć ośrodek nie posiada własnej restauracji, dysponuje przestronną, nowocześnie urządzoną salą jadalną, w której codziennie o poranku zjesz obfite śniadanie w formie bufetu.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bar
 • Parking dla rowerów
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Room service
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy z balkonem

Pokój 2-osobowy z balkonem

Przytulny pokój z 2 łóżkami pojedynczymi (złączonymi, możliwość rozłączenia). Pow. ok 15 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw kosmetyków
 • Mini lodówka
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój Rodzinny

Pokój Rodzinny

Komfortowy pokój z 3 łóżkami pojedynczymi i rozkładaną sofą. Pow. ok. 25 m2.
 • Prywatna łazienka
 • TV
 • Zestaw kosmetyków
 • Mini lodówka
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi

Szczawnica

W Szczawnicy: choć największą atrakcją tego stylowego uzdrowiska są wody mineralne (których koniecznie trzeba spróbować w pijalni przy placu Dietla), coś dla siebie znajdą tu również fani aktywnego wypoczynku – piechurzy, rowerzyści oraz narciarze. Dla tych ostatnich przygotowano nowoczesną stację narciarską Palenica z 4-osobową kolejką linową i trasami o łącznej długości ponad 4 km.

Przełom Dunajca: spływ drewnianą tratwą przez wspaniałe zakola górskiej rzeki to obowiązkowy punkt każdej wizyty w Pieninach. W trakcie trwającego nieco ponad 2 godziny rejsu spod szczytu Trzech Koron do przystani w Szczawnicy trudno będzie powstrzymać okrzyki zachwytu na widok zmieniających się pejzaży i wspaniałych wapiennych skał. A przy okazji można posłuchać ciekawych anegdot opowiadanych przez flisaków – nikt inny nie wie więcej o tej okolicy.

Pienińskie panoramy: choć to jedno z najmniejszych pasm górskich w naszym kraju, swą spektakularnością przewyższa wszystkie inne razem wzięte (może tylko z wyjątkiem Tatr). Kto nie wierzy, musi koniecznie spojrzeć w dół z Sokolicy na przełom Dunajca, wspiąć się na sam szczyt Trzech Koron, przejść się Drogą Pienińską do słowackiego Czerwonego Klasztoru oraz odwiedzić zamek w Niedzicy nad Jeziorem Czorsztyńskim. Z pewnością zmieni zdanie.

Skały i wąwozy: słynny Wąwóz Homole oraz pobliskie rezerwaty Biała Woda i Zaskalskie to jedne z najbardziej malowniczych zakątków w całych polskich górach. Rwące potoki płynące w cieniu niemal pionowych skalnych ścian, unikalna przyroda oraz zachwycające widoki przyciągają tu co roku tysiące turystów. A jeśli ktoś będzie miał szczęście, może podobno znaleźć w Homolach zakopane tu przed wiekami skarby.

Trochę kultury: okolice Szczawnicy są tłumnie odwiedzane również przez artystów i fanów dobrej muzyki. A wszystko za sprawą mieszczącego się w Jaworkach klubu Muzyczna Owczarnia – jednego z najbardziej niezwykłych miejsc na koncertowej mapie Polski. Honorowym dyrektorem jest Nigel Kennedy, muzycy zespołu Coma pracują tu nad kolejnymi płytami, a legendarny basista Wojtek Pilichowski stwierdził kiedyś, że „nie zagrać w Owczarni to obciach”. Na klubowej scenie występowali m.in. Dżem, Oddział Zamknięty, Czesław Mozil, Grzegorz Turnau, Acid Drinkers, Hanna Banaszak i wielu innych.


Lokalizacja

1,3 km od dolnej stacji kolejki linowej na Palenicę
3,2 km od galerii „Krzywa Jabłonka”
3,4 km od wodospadu Zaskalnik
3,7 km od zjeżdżalni grawitacyjnej
9 km od Pienińskiego Parku Narodowego
15 km od ośrodka narciarskiego Czorsztyn-Ski

card

HOTEL ROOMS & APARTMENTS POLARIS

Dlaczego warto?
Nowoczesny ośrodek może się pochwalić jedną z najlepszych lokalizacji w Szczawnicy – przy zabytkowym placu Dietla, w bezpośrednim sąsiedztwie pijalni wód mineralnych i Parku Zdrojowego. Jednocześnie już po kilku minutach będziesz mógł maszerować wzdłuż Dunajca w stronę najpopularniejszych pienińskich szlaków.
Po powrocie zaś czekał będzie na Ciebie komfortowy, gustownie urządzony pokój z łazienką, telewizorem i bezprzewodowym dostępem do Internetu. Ponadto wszystkie pokoje posiadają balkony, a jeśli cenisz sobie większe przestrzenie, zawsze możesz wystawić twarz na słońce na dużym tarasie wśród zieleni.
Atrakcje hotelu
- Biblioteczka hotelowa
- Piłkarzyki
- Kijki do nordic walkingu
- Taras słoneczny
- Miejsce do grillowania
Dla najmłodszych
- Kącik zabaw
- Kącik gier planszowy
Jedzenie i picie
Choć ośrodek nie posiada własnej restauracji, dysponuje przestronną, nowocześnie urządzoną salą jadalną, w której codziennie o poranku zjesz obfite śniadanie w formie bufetu.