Hotel Estera

Travelist ulubiona oferta
Kraków, Małopolskie
4.6
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

366

Cena Travelist:

od 300

/ 2 os.

Hotel Estera
Kraków, Małopolskie
Cena w obiekcie:

366

Cena Travelist:

od 300

/ 2 os.

Klimatyczny relaks w grodzie Kraka

Wypoczynek w sercu krakowskiego Kazimierza – 3 opcje wyżywienia, w tym: śniadania albo śniadania i obiadokolacje, udogodnienia dla dzieci i bezpłatny bezprzewodowy Internet w cenie

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 5 dni przed datą przyjazdu. Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”.
 • Zakwaterowanie
 • wyżywienie we własnym zakresie; możliwość dokupienia śniadania na dalszym etapie rezerwacji albo śniadania i obiadokolacje – w zależności od pakietu
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Opłat za pozostałe usługi w hotelu

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
14:00 - 12:00
Dzieci i dostawki
Pobyt dziecka w wieku do lat 2 na łóżku z rodzicami – gratis (bez świadczeń); po dodaniu dziecka w składzie podróżnych; łóżeczko dziecięce – tylko po wcześniejszej rezerwacji

Brak opcji dostawki

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, za dopłatą 80 zł/zwierzę/doba

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Basta Invest Group Sp. z o. o., ul Gródek nad Dunajcem 24, PL7343568152 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,6/5
7 opinii

Najnowsze

K
Krzysztof, 56+Para

Zwiedzanie Krakowa

3/5

Plusy: Dobre warunki hotelowe. Śniadanie dość monotonne i skromne

Minusy: Bufet śniadaniowy

04.05.2024
K
Krzysztofa, 46-55Rodzina

Bardzo pozytywny wyjazd.Polecam

5/5

Plusy: Travelist są super wyjazdy, ceny atrakcyjne i bardzo dobre hotele. Polecam

Minusy: Należy popracować bardziej nad pakietem zakupu co zawiera pobyt, ponieważ są niedomówienia w sprawie zarezerwowanych posiłków w cenie. Pozdrawiam

Hotel super. Polecam
02.04.2024
p
patryk, 26-35Rodzina

Super!!

5/5

Blisko do zwiedzania różnych atrakcji. Lokalizacja.

Petarda
22.01.2024
B
Barbara, 56+Rodzina

wakacje z wnuczką

5/5

polecam kazdemu ten hotel
20.08.2023
S
Sebastian , 26-35Rodzina

4/5

15.08.2023

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Hotel Estera to komfortowy, 4-gwiazdkowy obiekt położony w samym sercu krakowskiego Kazimierza. Obiekt stanowi unikatowe połączenie historii, tradycji i nowoczesnej elegancji. Goście mają do dyspozycji nowoczesne pokoje, wyposażone w prywatną łazienkę, klimatyzację, telewizor oraz bezprzewodowy Internet.
DLA NAJMŁODSZYCH
- Kącik zabaw
- Udogodnienia dla dzieci
JEDZENIE I PICIE
W hotelu znajduje się restauracja Esterane, gdzie goście mogą skorzystać z menu à la carte. Do dyspozycji jest również bar.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Klimatyzacja
 • Bar
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking publiczny
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Restauracja
 • Room service

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy

Pokój 2-osobowy

Elegancki i komfortowy pokój z 2 łóżkami pojedynczymi albo 1 łóżkiem podwójnym. Pow.: 20 m2
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy Superior

Pokój 2-osobowy Superior

Elegancki i komfortowy pokój z 2 łóżkami pojedynczymi albo 1 łóżkiem podwójnym. Pow.: 22 m2
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Darmowe Wi-Fi

Kraków

Mekka artystów, dawna stolica Polski, podwawelski gród - tym jest Kraków, ale czym w zasadzie nie jest? Pod względem liczby zabytków i atrakcji na kilometr kwadratowy Kraków zostawia w tyle jakiekolwiek inne polskie miasto. Wśród obowiązkowych kadrów w albumie z przechadzki po mieście muszą znaleźć się m.in.: Rynek Główny z Sukiennicami i Ratuszem, Kościół Mariacki, Brama Floriańska, Barbakan czy królewski Wawel i słynny Kazimierz. To również bezdenna studnia sztuki -liczne teatry (ze słynnym Teatrem Starym na czele), kina studyjne, awangardowe galerie i muzea zapewnią kulturalną strawę nawet na najdłuższy pobyt. Kulinarnie dawny Gród Kraka to dużo więcej niż legendarny „Wierzynek”, w którym obiadował ponoć sam Kazimierz Wielki. Dziś stolica Małopolski znajduje się w czołówce jeśli chodzi o różnorodność kuchni - zjemy tu pysznego pad thaia, neapolitańską pizzę, jak i klasyczny żurek czy prawdziwe krakowskie obwarzanki. Wokół Krakowa również jest co zwiedzać - Wieliczka, Oświęcim, Tyniec, Ojców i Pieskowa Skała, a nawet Zakopane.


Lokalizacja

350 m od Starej Synagogi
800 m od centrum Krakowa
800 m od Zamku na Wawelu
1 km od Galerii Kazimierz
1,4 km od Rynku Głównego
1,4 km od Bazyliki Mariackiej
2 km od dworca głównego

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Katowice – 1 godz., Zakopane – 1 godz. 45 min, Łódź – 2 godz. 45 min, Warszawa – 3 godz. 45 min

card

HOTEL ESTERA

DLACZEGO WARTO?
Hotel Estera to komfortowy, 4-gwiazdkowy obiekt położony w samym sercu krakowskiego Kazimierza. Obiekt stanowi unikatowe połączenie historii, tradycji i nowoczesnej elegancji. Goście mają do dyspozycji nowoczesne pokoje, wyposażone w prywatną łazienkę, klimatyzację, telewizor oraz bezprzewodowy Internet.
DLA NAJMŁODSZYCH
- Kącik zabaw
- Udogodnienia dla dzieci
JEDZENIE I PICIE
W hotelu znajduje się restauracja Esterane, gdzie goście mogą skorzystać z menu à la carte. Do dyspozycji jest również bar.