Elements Hotel & SPA TravelistTravelistTravelistTravelistTravelist & Apartments

Travelist ulubiona oferta
Świeradów-Zdrój, Dolnośląskie
4.5
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

279

Cena Travelist:

od 245

/ 2 os.

Elements Hotel & SPA ***** & Apartments
Świeradów-Zdrój, Dolnośląskie
Cena w obiekcie:

279

Cena Travelist:

od 245

/ 2 os.

Pierwszy 5* hotel w Świeradowie-Zdroju

Luksusowy hotel 5* oraz nowoczesne apartamenty z widokiem na panoramę Gór Izerskich, 300m od Ośrodka Narciarskiego SKI&SUN z jedną z najnowocześniejszych kolei gondolowych w Polsce – śniadania lub wyżywienie, dostęp do basenu, strefy saun, sali fitness i więcej w cenie

Travelist Hotel Star 2024: Najlepsza sieć hotelowa (Górskie Resorty)

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie w pokoju hotelowym lub przestronnym apartamencie - do wyboru w procesie rezerwacji
 • Śniadania lub śniadania w formie bufetu i obiadokolacje w formie bufetu (napoje w cenie) - do wyboru na dalszym etapie rezerwacji Podczas śniadań i obiadokolacji jest dostępny również bufet dziecięcy.
 • Dostęp do basenu zewnętrznego dla gości w terminie 29.05-20.06 wyłącznie w weekendy. Od 21.06 basen zewnętrzny czynny codziennie. Szczegóły godzin otwarcia basenu dostępne w sekcji Warto Wiedzieć.
 • Dla gości rezerwujących pobyt w Apartamentach korzystanie ze strefy wellness możliwe od godziny 10:00 do godziny 18.00
 • Dla gości posiadających rezerwację w części hotelowej korzystanie ze strefy wellness możliwe jest w godzinach: 10.00-22.00 (od 20.30 strefa wellness dostępna dla gości dorosłych).
 • Nielimitowany wstęp do Game Room z szerokim wyborem gier i konsolami, Play Room z zabawkami dla dzieci.
 • W każdą sobotę – koncerty z muzyką na żywo.
 • Weekendowe animacje dla dzieci i dorosłych. Codzienne animacje w okresie Wakacji 2024.
 • Dostęp do strefy saun (fińskiej, infrared, sauny bio i ziołowej) oraz łaźni parowej (przy wyborze apartamentów w godz. 10-18)
 • Dostęp do basenu rekreacyjnego z brodzikiem oraz wanną z hydromasażem (wyłącznie przy wyborze apartamentów - w godz. 10-18)
 • Korzystanie z sali fitness
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Obowiązkowej opłaty klimatycznej (płatna na miejscu)
 • Opłaty za parking – 40 zł/auto/doba/parking zewnętrzny, 60 zł/auto/doba/parking podziemny
 • Opłaty za serwis sprzątający w apartamentach
 • Opłat za pozostałe usługi w hotelu
 • Oferta BEZZWROTNA- brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami – gratis (ze świadczeniami), łóżeczko dziecięce za dopłatą – 40 zł/doba (na życzenie)
2 dzieci do 3 lat na łóżku z rodzicami gratis (ze świadczeniami) w Apartamencie Elements z opcją dostawki, Apartamencie Elements z sauną z opcją dwóch dostawek.

W pokoju Deluxe***** oraz apartamencie Elements możliwość 1 dostawki dla dziecka od 4 lat lub osoby dorosłej (ze świadczeniami), w pokoju Standard Plus, Superior i apartamencie Elements z sauną możliwość 2 dostawek dla dzieci od 4 lat lub osób dorosłych (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W pokojach z opcją 2 dostawek noclegi na rozkładanej sofie (sofa jest 2-osobowa i pełni funkcję 2 dostawek)

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, za dopłatą 80 zł/doba (po uprzednim kontakcie z hotelem)
Dodatkowe informacje
Obiekt jest połączeniem pokoi hotelowych o standardzie 5 gwiazdek oraz nieskategoryzowanych pokoi i rodzinnych apartamentów. Nieskategoryzowana część obiektu znajduje się w osobnym budynku, około 100 metrów od budynku hotelowego.

W sąsiednich budynkach trwają prace budowlane, które nie mają negatywnego wpływu na pobyt gości w hotelu
Serwis sprzątający
W budynku hotelowym serwis sprzątający oferuje codzienne sprzątanie pokoi, aby zapewnić Państwu najwyższy poziom komfortu i czystości.

W apartamentach w osobnym budynku, przy pobytach min. 6 dób oferowany jest jednorazowy serwis na życzenie. Usługę należy zgłosić w recepcji. Serwis obejmuje wymianę ręczników (tylko jeśli są pozostawione na podłodze), odświeżenie łazienki, wyniesienie śmieci, uzupełnienie wody i zestawu kawowego. W przypadku pobytów krótszych niż 6 dób oferujemy odpłatny serwis apartamentów.
Strefa Saun
Zgodnie z regulaminem strefa saun jest bez tekstylna, co znaczy, że nie korzystamy w niej ze strojów kąpielowych, natomiast obowiązkowe jest korzystanie z dwóch ręczników ewentualnie prześcieradła, lub pareo saunowego.
Jeden ręcznik służy do osłonięcia ciała, drugi natomiast pod stopy tak, aby żadna z części ciała nie miała styczności z drewnianą ławą. Ręcznik znajdujący się pod stopami ma również zapobiegać skapywaniu potu na ławy, co jest podyktowane zasadami higieny.
Basen zewnętrzny
Możliwość skorzystnia z basenu zewnętrznego w terminie od 29.05 do 20.06 wyłącznie w weekendy. Od dnia 21.06 basen zewnętrzny czynny codziennie.

Godziny otwarcia basenu:

29.05 - 02.06.2024 - 10:00 - 20:00;
07.06 - 09.06.2024 - 10:00 - 20:00;
14.06 - 16.06.2024 - 10:00 - 20:00;
od 21.06 do końca wakacji - 10:00 - 20:00

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: OPERATOR ŚWIERADÓW ZDRÓJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, ul. Widok 8, NIP: PL5213858235 (dalej „Obiekt”)

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług zakwaterowania objętych tą ofertą jest Obiekt.

Travelist, jako dostawca internetowej platformy handlowej pośredniczy w zawarciu umowy na usługi z Obiektem, a poprzez serwis Travelist umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności za usługi Obiektu.

Travelist nie odpowiada za treść oferty Obiektu ani sposób jej realizacji przez Obiekt.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Obiekt można zgłaszać bezpośrednio do Obiektu lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie przekaże Państwa uwagi niezwłocznie do Obiektu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Obiekt.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo wRegulaminie lub w zakładce Jak działamy dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,5/5
434 opinie

Najnowsze

D
Daniel, 26-35Para

Świetny hotel, bardzo miła obsługa.

5/5

Plusy: -Blisko do centrum. -bardzo dobrze wyciszone pokoje. -dobre jedzenie (szczególnie śniadania)

Minusy: -3 kategorie parkingu (podziemny, odkryty pod hotelem, żwirowy z boku hotelu) wszystkie płatne. Parking najniższej kategorii powinien być darmowy.

Pokój bardzo ładny i czysty, obsługa uprzejma.

Odpowiedź Hotelu:

Chcielibyśmy podziękować Panu za wybranie naszego Hotelu podczas pobytu w Świeradowie-Zdroju i za poświęcenie czasu, aby podzielić się swoimi wrażeniami. Jesteśmy wdzięczni za uznanie naszej atrakcyjnej lokalizacji, oferty gastronomicznej oraz wysokiego standardu izolacji akustycznej pokoi. Cenimy również Pańską sugestię dotyczącą zniesienia opłat za parking najniższej kategorii. Z niecierpliwością oczekujemy na Państwa kolejne wizyty w naszym Hotelu w niedalekiej przyszłości. Z pozdrowieniami, Zespół Elements Hotel & SPA
10.05.2024
A
Anna, 36-45Rodzina

Rodzinny Weekend

5/5

Super hotel

Odpowiedź Hotelu:

Pragniemy podziękować Pani za wybór naszego Hotelu podczas wizyty w Świeradowie-Zdroju oraz za tak wysoką ocenę pobytu. Serdecznie zapraszamy do kolejnych odwiedzin naszego Hotelu. Z pozdrowieniami, Zespół Elements Hotel & SPA
08.05.2024
K
KamilRodzina

Wtopa cenowa

2/5

Zgodność ceny z oferty ze zgodnością przy rezerwacji. Cena pokoju w ofercie o 300 zł tańsza niż przy dokonywaniu rezerwacji. Żenada!!!

Odpowiedź Hotelu:

Pragniemy podziękować Panu za wybór naszego Hotelu podczas wizyty w Świeradowie-Zdroju oraz za czas poświęcony na napisanie opinii. Przykro nam, że oferta naszego hotelu przedstawiała niższą cenę niż ta, za którą ostatecznie została przez Pana dokonana rezerwacja. Cieszymy się, że przeprowadzona rozmowa telefoniczna wyjaśniła wszelkie nieporozumienia. Serdecznie zapraszamy do kolejnych odwiedzin naszego Hotelu. Z pozdrowieniami, Zespół Elements Hotel & SPA
06.05.2024
J
Joanna, 46-55Rodzina

dobrze spędzony czas

5/5

Odpowiedź Hotelu:

Pragniemy podziękować Pani za wybór naszego Hotelu podczas wizyty w Świeradowie-Zdroju oraz za wysoką ocenę pobytu. Serdecznie zapraszamy do kolejnych odwiedzin naszego Hotelu. Z pozdrowieniami, Zespół Elements Hotel & SPA
06.05.2024
M
Marek, 46-55Para

Wielkie rozczarowanie

2/5

Plusy: Dobra lokalizacja tuż przy kolei linowej na szczyt Gór Izerskich.

Minusy: To jest hotel maksymalnie 3 gwiazdkowy. Nic tam nie jest takie jak powinno być. Klimatyzacja to zwykła wentylacja, praktycznie nie chłodzi. Mini bar? Zapomnij, był pusty. Chcesz się wyspać? Pod warunkiem że przyjedziesz z własną poduszką, bo na wyposażeniu są mini poduszeczki najpodlejszej jakości. Po 3 nocach masz dość. Łazienka bez bidetu, najtańsze meble, wentylacja w toalecie nie działa. To może chociaż włączysz sobie np. Netflix wieczorem? Nic z tego, bo telewizory nie mają smart tv, choć to nowy hotel. Nie połączysz się z nimi z tabletu, czy telefonu. Wracasz z wycieczki po górach o 17:00 po południu, ale pokój jeszcze nie posprzątany. Chcesz iść na drinka wieczorem? Ok ale w lobby barze mnóstwo ludzi, wrzeszczące dzieci nawet o 21:00, a ceny drinków od 10 euro. Restauracja hotelowa również pełna ludzi, zjesz tylko do 22:00. Basen? Pod warunkiem że lubisz ścisk, śliskie kafelki, za zimną albo za gorącą saunę i podoba ci się wrzask wszechobecnych dzieci. Wybudowali hotel na 300 pokoi, ale infrastruktura hotelowa jest na maksymalnie 200 pokoi. Śniadania to walka o wolny stolik, bo ludzi znacznie więcej niż miejsc. Najohydniejsza kawa w życiu, nie ma szans wypić bez dużej ilości cukru. Wi fi niestabilne, wymaga logowania się niemal każdego dnia od nowa. Oferowanie tego hotelu jako 5-gwiazdkowego klientom Travelist to srogie nieporozumienie. Nigdy więcej takich pato ofert!

Odpowiedź Hotelu:

Szanowny Panie Marku, Dziękujemy serdecznie za wybór naszego Hotelu podczas Pańskiej wizyty w Świeradowie-Zdroju oraz za poświęcony czas na podzielenie się swoimi wrażeniami. Cieszymy się, że mieliśmy przyjemność gościć Pana. Doceniamy Pańskie uznanie dla naszej atrakcyjnej lokalizacji, która umożliwia szybki dostęp do centrum miasta, szlaków górskich oraz lokalnych atrakcji. Chcielibyśmy przypomnieć, że klimatyzacja w pokoju, który został Panu przydzielony, jest sprawna, pod warunkiem że klucz od pokoju znajduje się w kieszonce na klucz oraz drzwi balkonowe są zamknięte. Dodatkowo, podczas Pańskiego pobytu, pracownik działu technicznego został skierowany do sprawdzenia działania klimatyzacji, która funkcjonuje prawidłowo. Informujemy również, że minibar znajdujący się w pokoju jest uzupełniany na życzenie gościa po dokonaniu preautoryzacji karty płatniczej, a na drzwiach minibaru znajduje się naklejka z informacją na ten temat. Jednocześnie z przykrością dowiadujemy się o dyskomforcie związanym z jakością naszych poduszek. Zapewniamy, że wszystkie elementy wyposażenia pokoi pochodzą z wysokiej jakości produkcji, jednak jeśli wielkość poduszki była dla Pana nieodpowiednia, nasz dział Houskeepingu z przyjemnością dostarczy Panu kolejną poduszkę. Pragniemy także wyjaśnić, że nasze telewizory nie zostały wyposażone w smartTV, natomiast wypożyczamy kable HDMI, dzięki którym nasi goście mogą podłączyć swój laptop do ekranu. Informujemy również, że serwis sprzątający trwa od 10:00 do 18:00, a ta informacja znajduje się w informatorze hotelowym. Serwis pokoju był również wykonany codziennie w trakcie Pańskiego pobytu. Chcielibyśmy również podkreślić, że Pańska wizyta miała miejsce podczas długiego weekendu majowego, co sprawiło, że nasz Hotel cieszył się dużym zainteresowaniem. W związku z tym w naszym Hotelu pojawiły się rekomendacje dotyczące preferowanych godzin uczęszczania na posiłki, aby goście, którzy cenią kameralność mogli spożywać posiłki w spokojnej atmosferze. Panie Marku, cała Pańska opinia jest Pańskim subiektywnym odczuciem, co nie odzwierciedla wrażeń naszych gości. W przyszłości zalecamy dokładniejsze zapoznanie się z ofertą pobytu i opisem hotelu, aby uniknąć podobnych nieporozumień. Z pozdrowieniami, Zespół Elements Hotel & SPA
05.05.2024

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Elements &SPA* & Apartments to luksusowy górski kompleks, który jest połączeniem pierwszego hotelu 5* w Świeradowie-Zdroju oraz rodzinnych apartamentów klasy premium. Obiekt jest położony na niewielkim wzniesieniu, w otulinie lasów, z widokiem na panoramę Izerów. Trzy kondygnacje budynku, harmonijnie wkomponowane w górski krajobraz, wyróżniają się na tle otaczającej je natury.
Świetna lokalizacja obok wielu szlaków turystycznych i rowerowych, a także bliskość stoków narciarskich sprawia, że to miejsce jest idealne dla miłośników aktywnego wypoczynku. Dla wyciszenia i oderwania się od problemów dnia codziennego goście będą mogli codziennie cieszyć oko pięknymi krajobrazami okolicznych Gór Izerskich, które o każdej porze roku zapewnią możliwość rozrywki.
Oddane do dyspozycji gości pomieszczenia w obiekcie są jasne, przestronne i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Każdy z pokoi 5 oraz apartamentów (bez kategoryzacji, apartamenty znajdują się w osobnym budynku, oddalonym o ok. 100 m od budynku głównego) został urządzony w nowoczesnym stylu, dodatkowo zaś pokoje w części 5 są klimatyzowane. Na wyposażeniu – poza wygodnymi łóżkami – znajdują się, m.in.: telewizor z płaskim ekranem, zestaw do parzenia kawy/herbaty, sejf oraz telefon. Na terenie całego hotelu można połączyć się z szybką siecią Wi-Fi bez dodatkowych opłat.
ATRAKCJE OBIEKTU
• Strefa basenowa: 1 basen wewnętrzny – rekreacyjny, brodzik dla dzieci
• Basen zewnętrzny z leżakami - dostępny w sezonie letnim (do dnia 18 września)
• Wanna z hydromasażem
• Strefa saun: sauna fińska, infrared, sauna bio i ziołowa
• Łaźnia parowa z aromaterapią
• Sala fitness ze sprzętem sportowym
• Koncerty na żywo w lobby – w wybrane dni
• Sensus SPA: bogata oferta masaży i zabiegów
• Game Room
• Taras wypoczynkowy (przy restauracji)
DLA NAJMŁODSZYCH
• Brodzik
• Game Room
• Program animacji dla dzieci oraz opieka animatorów podczas animacji w wybranych pakietach i terminach
• Rodzinna Sauna Fińska
JEDZENIE I PICIE
W kompleksie hotelowym znajdują się restauracja oraz Forum Bar. Restauracja Elements pozwoli delektować się daniami sezonowymi opartymi na produktach regionalnych. Oferuje ponadto wybór najlepszych win oraz wybornych deserów. Idealnym miejscem na kawę, ciasto czy orzeźwiającego drinka będzie znajdujący się w sercu hotelu, tuż przy samej recepcji Forum Bar. Wieczorami można tu także posłuchać muzyki na żywo.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Bar
 • Parking dla rowerów
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Basen zewnętrzny
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Restauracja
 • Sauna
 • Spa
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Standard

Pokój 2-osobowy Standard

Pokój w nieskategoryzowanej części obiektu, z 1 łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymi, powierzchnia: 22 m kw.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi
Apartament 2-osobowy Elements z opcją dostawki

Apartament 2-osobowy Elements z opcją dostawki

Komfortowy, nieskategoryzowany apartament w osobnym budynku składający się z dwóch pomieszczeń: salonu z rozkładaną dwuosobową sofą, która może pełnić rolę dostawki oraz oddzielnej sypialni z łóżkiem małżeńskim DBL. Apartament posiada balkon oraz aneks kuchenny, znajduje się osobnym budynku, około 100 metrów od budynku hotelowego. Powierzchnia: 40 m kw.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Mini lodówka
 • Aneks kuchenny
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi

Świeradów-Zdrój

Niewątpliwym atutem tego popularnego uzdrowiska jest lokalizacja w Górach Izerskich. Bogate źródła o właściwościach leczniczych, wyjątkowy podgórski klimat oraz malownicze położenie w dolinie Kwisy doskonale wpływają na dobre samopoczucie. Najchętniej odwiedzane miejsce w mieście to XIX-wieczny Dom Zdrojowy z wieżą zegarową o wysokości 46 m i pijalnią wód mineralnych. Ale warto zobaczyć także Czarci Młyn z oryginalnym wyposażeniem, kościół św. Józefa oraz poszukać pomnika żaby, z którą łączy się pewna lokalna legenda.

Ponadto 8-osobowa kolej gondolowa na Stóg Izerski i oświetlona nartostrada o długości 2500 m zapraszają narciarzy do szusowania, zaś długo zalegający śnieg w okolicy Świeradowa i Jakuszyc sprawia, że bardzo popularne są tu trasy biegowe.


Lokalizacja

500 m od Kolei Gondolowej SKI&SUN
500 m od wyciągu saneczkowego SKI&SUN Coaster
1,1 km od Domu Zdrojowego
3 km od wieży widokowej ze szklanym tarasem – SKY WALK
18,3 km od Zamku Czocha
19,7 km od Parku Dinozaurów w Szklarskiej Porębie
19,8 km od Wodospadu Kamieńczyka
21,2 km od skoczni narciarskich w Harrachovie
22 km od Wodospadu Szklarki

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Wrocław – 2 godz. 15 min, Poznań – 4 godz., Łódź – 4 godz. 5 min, Warszawa – 5 godz. 15 min, Bydgoszcz – 5 godz. 30 min

card

ELEMENTS HOTEL & SPA ***** & APARTMENTS

DLACZEGO WARTO?
Elements &SPA* & Apartments to luksusowy górski kompleks, który jest połączeniem pierwszego hotelu 5* w Świeradowie-Zdroju oraz rodzinnych apartamentów klasy premium. Obiekt jest położony na niewielkim wzniesieniu, w otulinie lasów, z widokiem na panoramę Izerów. Trzy kondygnacje budynku, harmonijnie wkomponowane w górski krajobraz, wyróżniają się na tle otaczającej je natury.
Świetna lokalizacja obok wielu szlaków turystycznych i rowerowych, a także bliskość stoków narciarskich sprawia, że to miejsce jest idealne dla miłośników aktywnego wypoczynku. Dla wyciszenia i oderwania się od problemów dnia codziennego goście będą mogli codziennie cieszyć oko pięknymi krajobrazami okolicznych Gór Izerskich, które o każdej porze roku zapewnią możliwość rozrywki.
Oddane do dyspozycji gości pomieszczenia w obiekcie są jasne, przestronne i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Każdy z pokoi 5 oraz apartamentów (bez kategoryzacji, apartamenty znajdują się w osobnym budynku, oddalonym o ok. 100 m od budynku głównego) został urządzony w nowoczesnym stylu, dodatkowo zaś pokoje w części 5 są klimatyzowane. Na wyposażeniu – poza wygodnymi łóżkami – znajdują się, m.in.: telewizor z płaskim ekranem, zestaw do parzenia kawy/herbaty, sejf oraz telefon. Na terenie całego hotelu można połączyć się z szybką siecią Wi-Fi bez dodatkowych opłat.
ATRAKCJE OBIEKTU
• Strefa basenowa: 1 basen wewnętrzny – rekreacyjny, brodzik dla dzieci
• Basen zewnętrzny z leżakami - dostępny w sezonie letnim (do dnia 18 września)
• Wanna z hydromasażem
• Strefa saun: sauna fińska, infrared, sauna bio i ziołowa
• Łaźnia parowa z aromaterapią
• Sala fitness ze sprzętem sportowym
• Koncerty na żywo w lobby – w wybrane dni
• Sensus SPA: bogata oferta masaży i zabiegów
• Game Room
• Taras wypoczynkowy (przy restauracji)
DLA NAJMŁODSZYCH
• Brodzik
• Game Room
• Program animacji dla dzieci oraz opieka animatorów podczas animacji w wybranych pakietach i terminach
• Rodzinna Sauna Fińska
JEDZENIE I PICIE
W kompleksie hotelowym znajdują się restauracja oraz Forum Bar. Restauracja Elements pozwoli delektować się daniami sezonowymi opartymi na produktach regionalnych. Oferuje ponadto wybór najlepszych win oraz wybornych deserów. Idealnym miejscem na kawę, ciasto czy orzeźwiającego drinka będzie znajdujący się w sercu hotelu, tuż przy samej recepcji Forum Bar. Wieczorami można tu także posłuchać muzyki na żywo.