Magnolia I - Topaz

Travelist ulubiona oferta
Świeradów-Zdrój, Dolnośląskie
4.3
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

424

Cena Travelist:

od 345

/ 2 os.

Magnolia I - Topaz
Świeradów-Zdrój, Dolnośląskie
Cena w obiekcie:

424

Cena Travelist:

od 345

/ 2 os.

Wypoczynek w górach z zabiegami

Oaza zdrowia i relaksu u stóp Gór Izerskich – śniadania lub śniadania i obiadokolacje, dostęp do basenu oraz pakiet zabiegowy (w wybranych opcjach) w cenie

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w formie bogatego bufetu (kawa, herbata, woda, soki) lub Śniadania i obiadokolacje śniadania w formie bogatego bufetu (kawa, herbata, woda, soki), obiadokolacja w formie bufetu (herbata, woda, soki- pozostałe napoje dodatkowo płatne)
 • Dostęp do sauny suchej raz w tygodniu w godz. 15-20
 • Dostęp do basenu krytego
 • Korzystanie z basenu solankowego
 • Dostęp do groty solnej
 • Dostęp do salki fitness (zgodnie z dostępnością)
 • Konsultację lekarską z fizjoterapeutą
 • 15 zabiegów kuracyjnych na os. (zgodnie ze wskazaniami lekarza) – w pakiecie zabiegowym
 • Bezpłatną gazetkę „Niezbędnik Turysty”
 • Parking (niestrzeżony; ograniczona liczba miejsc)
 • Wi-Fi
 • Pobyt 2 dzieci GRATIS w pokoju 2 osobowym z opcją dostawki w okresie 21.01-28.01.2023 oraz 04.02-25.02.2023. W tym 1 dziecko do lat 12 na dostawce (ze świadczeniami) i 1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami (ze świadczeniami); po wyborze pakietu "Ferie 2+2" oraz dodaniu dzieci w składzie podróżnych

Cena nie zawiera

 • obowiązkowej opłaty klimatycznej
 • opłat za pozostałe usługi w ośrodku
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
14:00 - 10:30
Dzieci i dostawki
2 dzieci GRATIS dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami oraz dziecko do lat 10 na dostawce (dot. pakietu o nazwie "2 dzieci GRATIS")

1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami – gratis (bez świadczeń)

Możliwość 1 dostawki dla dziecka od 4 lat (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, (zwierzak śpi na własnym posłaniu) – 30 zł/doba
Dodatkowe informacje
W budynku Magnolii (na miejscu): basen, siłownia, część zabiegowa i restauracja

Istnieje dodatkowo możliwość wypożyczenia suszarki do włosów, żelazka, deski do prasowania - bezpłatnie

W dniach 20.01-27.01 i 17.02-23.02 w obiekcie będą kolonie zimowe - obiekt uprzedza, że może być trochę głośniej
Dodatkowe opłaty
Obowiązkowa opłata klimatyczna (płatna na miejscu)

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Dobrzyński Resort Przemysław Dobrzyński, Zdrojowa 9, PL6161273255 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,3/5
29 opinii

Najnowsze

z
zygmunt, 56+Para

Jestem zadowolony

4/5

Brak basenu solankowego a był w orercie .

12.06.2024
S
Sylwester, 46-55Para

5/5

Fajna
13.09.2023
J
Jerzy, 56+Para

Podróż zdrowotny

5/5

Plusy: Profesjonalizm obsługi

Minusy: Nic

30.08.2023
P
Paweł, 46-55Rodzina

Super

5/5

16.08.2023
M
Mariola, 46-55Rodzina

5/5

29.01.2023

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Obiekt Magnolia I mieści się przy głównym deptaku i nieopodal Parku Zdrojowego, skąd dzielić Cię będzie jedynie parę minut od wszystkich zabytkowych obiektów miasteczka. Magnolia I stwarza idealne warunki do odpoczynku oraz aktywnego spędzenia czasu. Znajdziesz tu komfortowo urządzone pokoje z łazienką, telewizorem LCD, telefonem, sejfem i bezprzewodowym dostępem do Internetu, restauracje serwujące potrawy kuchni polskiej, a także bogato wyposażona bazę zabiegową, gdzie bardzo szybko można zregenerować siły po górskich wycieczkach.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Czas w Świeradowie-Zdroju bez wątpienia spędzisz, przemierzając malownicze szlaki, zdobywając górskie szczyty i zwiedzając okoliczne miejscowości. Po tak wyczerpujących eskapadach, Magnolia I przygotowała dla Ciebie liczne opcje odpoczynku i regeneracji.
Dla ciała:
Basen kryty z atrakcjami wodnymi
Gimnastyka w basenie
Fitness
Siłownia
Dla zdrowia:
Basen solankowy
Inhalacje 
Biostymulacja laserowa
Magnetoterapia
Galwanizacja
Ultradźwięki
Światłolecznictwo
Elektroterapia
Dla relaksu:
Masaże
Grota solna
Hydromasaż
Sauna parowa
 
JEDZENIE I PICIE
W Magnolii absolutnym priorytetem jest, aby każdego dnia turyści wyszli w góry pełni energii i wigoru, który zapewnią obfite śniadanie podawane w formie bufetu. Również po całodniowych wyprawach na gości zawsze czeka ciepły, domowy posiłek w stylu kuchni polskiej, zakończony słodkim akcentem w postaci deseru.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bar
 • Bezpłatny parking w hotelu
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Hotel dla niepalących
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Restauracja
 • Sauna
 • Spa
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 1-osobowy

Pokój 1-osobowy

Elegancki pokój z jednym łóżkiem pojedynczym.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy

Pokój 2-osobowy

Elegancki pokój z jednym łóżkiem podwójnym.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Darmowe Wi-Fi

Świeradów-Zdrój

Niewątpliwym atutem tego popularnego uzdrowiska jest lokalizacja w Górach Izerskich. Bogate źródła o właściwościach leczniczych, wyjątkowy podgórski klimat oraz malownicze położenie w dolinie Kwisy doskonale wpływają na dobre samopoczucie. Najchętniej odwiedzane miejsce w mieście to XIX-wieczny Dom Zdrojowy z wieżą zegarową o wysokości 46 m i pijalnią wód mineralnych. Ale warto zobaczyć także Czarci Młyn z oryginalnym wyposażeniem, kościół św. Józefa oraz poszukać pomnika żaby, z którą łączy się pewna lokalna legenda.

Ponadto 8-osobowa kolej gondolowa na Stóg Izerski i oświetlona nartostrada o długości 2500 m zapraszają narciarzy do szusowania, zaś długo zalegający śnieg w okolicy Świeradowa i Jakuszyc sprawia, że bardzo popularne są tu trasy biegowe.


Lokalizacja

Park Zdrojowy – 450 m
Nartostrada – 2,8 km
Wodospady na Czarnym Potoku – 3,4 km

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Wrocław – 2 godz. 15 min, Poznań – 4 godz., Łódź – 4 godz. 5 min, Warszawa – 5 godz. 15 min, Bydgoszcz – 5 godz. 30 min

card

MAGNOLIA I - TOPAZ

DLACZEGO WARTO?
Obiekt Magnolia I mieści się przy głównym deptaku i nieopodal Parku Zdrojowego, skąd dzielić Cię będzie jedynie parę minut od wszystkich zabytkowych obiektów miasteczka. Magnolia I stwarza idealne warunki do odpoczynku oraz aktywnego spędzenia czasu. Znajdziesz tu komfortowo urządzone pokoje z łazienką, telewizorem LCD, telefonem, sejfem i bezprzewodowym dostępem do Internetu, restauracje serwujące potrawy kuchni polskiej, a także bogato wyposażona bazę zabiegową, gdzie bardzo szybko można zregenerować siły po górskich wycieczkach.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Czas w Świeradowie-Zdroju bez wątpienia spędzisz, przemierzając malownicze szlaki, zdobywając górskie szczyty i zwiedzając okoliczne miejscowości. Po tak wyczerpujących eskapadach, Magnolia I przygotowała dla Ciebie liczne opcje odpoczynku i regeneracji.
Dla ciała:
Basen kryty z atrakcjami wodnymi
Gimnastyka w basenie
Fitness
Siłownia
Dla zdrowia:
Basen solankowy
Inhalacje 
Biostymulacja laserowa
Magnetoterapia
Galwanizacja
Ultradźwięki
Światłolecznictwo
Elektroterapia
Dla relaksu:
Masaże
Grota solna
Hydromasaż
Sauna parowa
 
JEDZENIE I PICIE
W Magnolii absolutnym priorytetem jest, aby każdego dnia turyści wyszli w góry pełni energii i wigoru, który zapewnią obfite śniadanie podawane w formie bufetu. Również po całodniowych wyprawach na gości zawsze czeka ciepły, domowy posiłek w stylu kuchni polskiej, zakończony słodkim akcentem w postaci deseru.