U Skowronków

Travelist ulubiona oferta
Bukowina Tatrzańska, Podhale
4.7
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

328

Cena Travelist:

od 279

/ 2 os.

U SkowronkówBukowina Tatrzańska, Podhale
Cena w obiekcie:

328

Cena Travelist:

od 279

/ 2 os.

Kameralny pensjonat nieopodal Term

Kameralny, rodzinny obiekt w otoczeniu tatrzańskich szczytów, 2 km od Termy Bukovina i 20 min jazdy od Zakopanego – śniadania lub śniadania i obiadokolacje w cenie

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w godz. 8-10 (napoje w cenie) lub śniadania w godz. 8-10 (napoje w cenie) i obiadokolacje w godz. 16-18 (napoje w cenie)
 • Internet Wi-Fi
 • Parking

Cena nie zawiera

 • Opłaty klimatycznej
 • Opłat za pozostałe usługi w obiekcie
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
13:00 - 10:00
Dzieci i dostawki
W pokoju 2-os. z opcją dostawki możliwość 1 dostawki dla dziecka w wieku do 10 lat. Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, za dopłatą

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: POKOJE GOŚCINNE U SKOWRONKÓW KATARZYNA TARGOŃSKA, Kościuszki 72, PL1250634539 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,7/5
49 opinii

Najnowsze

A
Alicja, 46-55Znajomi

Godne polecenia

5/5

Plusy: Bardzo rzadko korzytamy z agroturystyki. Obiekt "U Skowronków" możemy z czystym sumieniem polecić. Pani Kasia i Pan Piotr - gospodarze - bardzo gościnni i pomocni. Śniadania pana Piotra mogłyby z powodzeniem konkurować z niejedym (o wiele uboższym) śniadaniem hotelowym. Wybór był duży i zawsze urozmaicony (a to zapiekanki, a to jajecznica na pieczrakach, a to naleśniczki zapiekane z serem, a to znowu puchate pancakes). Widać że gospodarze wkładają serce w prowadzenie pensjonatu.

Minusy: nic

bardzo pomocni gospodarze
16.08.2023
A
Adam, 56+Para

Spokojnie.

5/5

Plusy: Jest atmosfera do wypoczynku, mili gospodarze, dobre jedzenie, spokojnie itp

Minusy: Nic.

15.09.2022
R
Ryszard, 56+Rodzina

Pozytywne wspomnienia i wspaniałe przyjęcie przez Gospodarzy

5/5

Korzystna oferta za niewielkie pieniądze

Bardzo dobra dbałość o gości. Wspaniała atmosfera.
25.08.2022
M
Małgorzata, 56+Para

Najpiękniejszy powrót w góry

5/5

Plusy: To był cudowny pobyt. wspaniali gospodarze mili i pomocni. czuliśmy się tam jak w odwiedzinach u prawdziwych przyjaciół pan Piotrek i pani Kasia to cudowni ludzie a jedzenie u nich to prawdziwa rozkosz wszystkim gorąco polecam to miejsce

Minusy: Wszystko było super niczego nie trzeba zmieniać

09.08.2022
A
Anonimowy gośćRodzina

Wakacje

5/5

Jesteśmy bardzo zadowoleni pokoje czyste , jedzonko bardzo smaczne , bardzo mila atmosfera i idealne miejsce na zwiedzanie wszystko bliziutko - POLECAMY
16.09.2020

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
U Skowronków to rodzinny pensjonat zlokalizowany w Bukowinie Tatrzańskiej, w malowniczym otoczeniu gór. Tylko 2 km dzielą go od Termy Bukovina, blisko stąd także do wyciągów narciarskich (tj. Olczań-SKI czy Ku Dolinie – 1,9 km), podróż do Zakopanego autem zajmuje 20 minut. Na miejscu na gości czekają komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami, telewizorami i dostępem do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi. Część z nich dysponuje balkonami.
ATRAKCJE OBIEKTU
Stanowisko grillowe
Salon telewizyjny
JEDZENIE I PICIE
Śniadania i obiadokolacje są podawane w formie bufetu na stołówce mieszczącej się na parterze budynku.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bezpłatny parking w hotelu
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Hotel dla niepalących
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy z dostawką

Pokój 2-osobowy z dostawką

Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi albo 1 łóżkiem podwójnym
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 3-osobowy

Pokój 3-osobowy

Pokój z 1 łóżkiem pojedynczym i 1 łóżkiem podwójnym
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Darmowe Wi-Fi

Bukowina Tatrzańska

GÓRY I DOLINY: choć główne okoliczne atrakcje będziesz mieć na wyciągnięcie ręki, warto również wybrać się na wycieczkę w pobliskie góry. Podobno to właśnie z okolic Białki i Bukowiny tatrzańskie szczyty prezentują się najokazalej.

NARTY: w okolicy masz do dyspozycji ponad 25 km tras o różnym poziomie trudności, a wszystko to na jednym skipassie TatrySki, obejmującym 5 różnych ośrodków.

WODA: w okolicy nie brak fantastycznych termalnych aquaparków, jak choćby Termy Bukovina, Terma Bania, Termy Szaflary albo Termy Gorący Potok.

PRZEŁOM BIAŁKI: nad spienionym, otoczonym skałami korytem rzeki mieszkał ponoć sam Janosik ze swoją bandą, znaleziono tam też najstarszy na świecie… bumerang.

DLA PODNIEBIENIA I NIE TYLKO: wizyta w knajpie Bury Miś to obowiązkowy punkt odwiedzin w Bukowinie Tatrzańskiej. Oryginalne menu i jedyny w swoim rodzaju wystrój (stworzony w większości z rzeczy uznanych za niepotrzebne) zapadną w pamięć nie tylko smakoszom.

ZAKOPANE: do stolicy Tatr jest mniej niż 20 km, a tam już pomysłów na spędzenie czasu z pewnością nie zabraknie – od Morskiego Oka, Giewontu i tatrzańskich szlaków po przechadzki po Krupówkach.


Lokalizacja

1,9 km od stacji narciarskiej Olczań-SKI
1,9 km od wyciągu narciarskiego Ku Dolinie
2 km od Termy Bukovina
7 km od Termy Bania
19 km od Zakopanego

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Zakopane – 20 min, Kraków – 1 godz. 55 min, Wrocław – 4 godz. 15 min, Łódź – 4 godz. 30 min, Warszawa – 5 godz. 25 min

card

U SKOWRONKÓW

DLACZEGO WARTO?
U Skowronków to rodzinny pensjonat zlokalizowany w Bukowinie Tatrzańskiej, w malowniczym otoczeniu gór. Tylko 2 km dzielą go od Termy Bukovina, blisko stąd także do wyciągów narciarskich (tj. Olczań-SKI czy Ku Dolinie – 1,9 km), podróż do Zakopanego autem zajmuje 20 minut. Na miejscu na gości czekają komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami, telewizorami i dostępem do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi. Część z nich dysponuje balkonami.
ATRAKCJE OBIEKTU
Stanowisko grillowe
Salon telewizyjny
JEDZENIE I PICIE
Śniadania i obiadokolacje są podawane w formie bufetu na stołówce mieszczącej się na parterze budynku.