Zakątek Bałtyku

Travelist ulubiona oferta
Jezierzany, Województwo zachodniopomorskie
Cena w obiekcie:

322

Cena Travelist:

od 246

/ 2 os.

Zakątek BałtykuJezierzany, Województwo zachodniopomorskie
Cena w obiekcie:

322

Cena Travelist:

od 246

/ 2 os.

Domki blisko morza dla rodziny lub grupy przyjaciół

Wypoczynek w domku dla nawet 6 osób w spokojnej okolicy 2,5 km od Jarosławca i 1,3 km od plaży – wyżywienie własne lub śniadania, dostęp do dużego basenu ogrodowego, atrakcje dla dzieci i parking w cenie

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 14 dni przed datą przyjazdu. Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”.
 • Zakwaterowanie w domku dla maks. 6 osób
 • Wyżywienie własne lub śniadania (w godz. 8-12) - do wyboru na dalszym etapie rezerwacji
 • Dostęp do dużego basenu ogrodowego (od czerwca do końca sierpnia, w zależności od pogody)
 • Atrakcje dla dzieci: plac zabaw, trampoliny
 • Korzystanie z boiska i sprzętu do grillowania
 • Parking
 • Internet Wi-Fi w częściach wspólnych

Cena nie zawiera

 • obowiązkowej opłaty klimatycznej
 • jednorazowej opłaty serwisowej – 100 zł/domek
 • opłat za pozostałe usługi w obiekcie

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 10:00
Dzieci i dostawki
Domki przeznaczone są dla maks. 6 osób, bez względu na wiek.

Dodatkowo 1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami – gratis (bez świadczeń)

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, po kontakcie z recepcją – dopłata 150 zł/zwierzę/pobyt
Inne
Wi-Fi dostępne tylko w częściach wspólnych

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: "JAR 24" DANIEL MANUSZEWSKI, Zbożowa 6, PL8392151719 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Zakątek Bałtyku to nadmorski ośrodek w Jezierzanach k. Jarosławca. W jego skład wchodzą nowe drewniane domki przeznaczone szczególnie dla osób ceniących sobie komfort i niezależność. Domki mogą pomieścić aż 6 osób – zapewnią zatem wygodne zakwaterowanie zarówno rodzinie z dziećmi, jak i grupie przyjaciół. Położenie w odległości 3 minut jazdy od centrum Jarosławca, a także 600 m od jeziora i niecałe 1,5 km od plaży daje gościom kompleksu wiele możliwości aktywnego wypoczynku i korzystania z okolicznych atrakcji (jak aquapark czy Muzeum Bursztynu).
W domkach można znaleźć wszystko, co niezbędne do beztroskiego wypoczynku nad morzem. W każdym znajdują się 2 sypialnie, salon z telewizorem i wyposażonym aneksem kuchennym (a w nim m.in.: lodówka, mikrofalówka, kuchenka indukcyjna, czajnik), funkcjonalna łazienka z prysznicem i WC oraz taras. W częściach wspólnych kompleksu można korzystać z Internetu Wi-Fi.
ATRAKCJE OBIEKTU
- duży basen ogrodowy (czynny od czerwca do końca sierpnia)
- boisko do siatkówki
DLA NAJMŁODSZYCH
Dla dzieci przygotowano plac zabaw na świeżym powietrzu oraz trampoliny.
JEDZENIE I PICIE
Na terenie obiektu znajduje się restauracja Smaki Bałtyku serwująca smaczne śniadania i obiady. Ponadto można tu skosztować ryb pochodzących bezpośrednio z kutra właścicieli ośrodka!
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bar
 • Bezpłatny parking w hotelu
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Basen zewnętrzny
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Domek 6-osobowy

Domek 6-osobowy

Domek z 2 sypialniami (w każdej 2 łóżka pojedyncze), dużym salonem z rozkładaną sofą i aneksem kuchennym (lodówka, mikrofalówka, kuchenka indukcyjna, czajnik) oraz przestronnym tarasem. Powierzchnia: ok. 43 m kw.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Mini lodówka
 • Aneks kuchenny

Jarosławiec

MUZEUM BURSZTYNU W JAROSŁAWCU: to jedyne takie na świecie muzeum scenograficzne, opierające się w pełni na rekonstrukcjach. Muzeum zostało otwarte stosunkowo niedawno, bo w 2014 roku. Miłośnicy bursztynu będą zachwyceni – zbiory liczą ok. 1500 muzealiów. Znajdziesz tu ogromną bryłę ważącą prawie 3000 gramów, niebieski bursztyn oraz niezwykle rzadkie inkluzje pasikonika i szyszki sosnowej.

KRÓLEWSKIE MIASTO: początki odległego o 20 km Darłowa sięgają XI w. – tutaj urodził się i został pochowany znany w całej Skandynawii król Eryk Pomorski, swoje piętno na wyglądzie miasta odcisnął również książę Bogusław X. Do dziś zachowały się liczne średniowieczne zabytki, w tym m.in. Zamek Książąt Pomorskich, gotycka Brama Wysoka, Kościół Mariacki z połowy XIV w., bardziej kameralny kościół św. Jerzego oraz wyjątkowa kaplica św. Gertrudy – jedyny na Pomorzu przykład gotyku skandynawskiego. Podczas zwiedzania koniecznie trzeba zobaczyć również ratusz i latarnię morską oraz zrobić sobie zdjęcie z pomnikiem rybaka na Rynku.

W UZDROWISKU: oddalona o niecałe 30 km Ustka to jeden z najbardziej malowniczych i najciekawszych kurortów nad Bałtykiem – od 1987 cieszący się oficjalnym statusem uzdrowiska. Koniecznie trzeba przespacerować się nadmorską promenadą, zwiedzić 120-letnią latarnię morską oraz zajrzeć do niezwykłego Muzeum Chleba, gdzie można zobaczyć m.in. prototyp XIX-wiecznej lodówki działającej bez użycia prądu.

NA MURACH: oddalony o 40 km od obiektu Słupsk to urocze zabytkowe miasto, w którym warto zobaczyć pozostałości murów obronnych, dwie wieże bramne, owianą ponurą sławą Basztę Czarownic, gotyckie kościoły oraz renesansowy Zamek Książąt Pomorskich z największą w kraju kolekcją dzieł Witkacego.


Lokalizacja

600 m od jeziora Wicko
1,3 km od najbliższej plaży
2,3 km od aquaparku SPA & Wellness Panorama Morska w Jarosławcu
2,4 km od Muzeum Bursztynu
21 km od Zamku Książąt Pomorskich w Darłowie
26,6 km od molo w Ustce
40 km od Słupska

Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?

Jarosławiec – 3 min, Darłowo – 25 min, Gdańsk – 2 godz. 45 min, Szczecin – 3 godz. 35 min, Bydgoszcz – 3 godz. 30 min, Poznań – 4 godz. 30 min, Łódź – 5 godz. 20 min, Warszawa – 6 godz, Kraków – 8 godz. 30 min

card

ZAKĄTEK BAŁTYKU

DLACZEGO WARTO?
Zakątek Bałtyku to nadmorski ośrodek w Jezierzanach k. Jarosławca. W jego skład wchodzą nowe drewniane domki przeznaczone szczególnie dla osób ceniących sobie komfort i niezależność. Domki mogą pomieścić aż 6 osób – zapewnią zatem wygodne zakwaterowanie zarówno rodzinie z dziećmi, jak i grupie przyjaciół. Położenie w odległości 3 minut jazdy od centrum Jarosławca, a także 600 m od jeziora i niecałe 1,5 km od plaży daje gościom kompleksu wiele możliwości aktywnego wypoczynku i korzystania z okolicznych atrakcji (jak aquapark czy Muzeum Bursztynu).
W domkach można znaleźć wszystko, co niezbędne do beztroskiego wypoczynku nad morzem. W każdym znajdują się 2 sypialnie, salon z telewizorem i wyposażonym aneksem kuchennym (a w nim m.in.: lodówka, mikrofalówka, kuchenka indukcyjna, czajnik), funkcjonalna łazienka z prysznicem i WC oraz taras. W częściach wspólnych kompleksu można korzystać z Internetu Wi-Fi.
ATRAKCJE OBIEKTU
- duży basen ogrodowy (czynny od czerwca do końca sierpnia)
- boisko do siatkówki
DLA NAJMŁODSZYCH
Dla dzieci przygotowano plac zabaw na świeżym powietrzu oraz trampoliny.
JEDZENIE I PICIE
Na terenie obiektu znajduje się restauracja Smaki Bałtyku serwująca smaczne śniadania i obiady. Ponadto można tu skosztować ryb pochodzących bezpośrednio z kutra właścicieli ośrodka!