Jak działamy

Travelist jest internetową platformą handlową w rozumieniu ustawy o prawach konsumenta.

Oznacza to, że Travelist prezentuje na stronie travelist.pl oferty hoteli, apartamentów, pensjonatów i innych („Obiekty”), żeby umożliwić użytkownikom skorzystanie z usług danego Obiektu. Dzięki temu użytkownik może dokonać wyboru spośród wielu ofert o najlepszych cenach.

Travelist wyświetla oferty, które otrzymuje od Obiektów więc nie tworzy ich samodzielnie, chyba że usługa jest oferowana przez Travelist. Informacja na temat tego, kto jest odpowiedzialny za daną ofertę jest wyświetlona w karcie każdej oferty w Informacji dla konsumentów.

Odpowiedzialność za treść oferty i wykonanie usługi zgodnie z ofertą zawsze ponosi Obiekt. Travelist umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności za usługi Obiektu.

Travelist nie odpowiada za treść oferty Obiektu ani sposób jej realizacji , a także:

  • nie jest stroną dokonywanej rezerwacji usług zakwaterowania,
  • nie jest pełnomocnikiem Obiektu,
  • agentem działającym na zlecenie Obiektu, chyba, że zostało to wyraźnie wskazane w Ofercie.

Travelist odpowiada za funkcjonalność serwisu https://travelist.pl jest Travelist, a w tym:

  • możliwość dokonania rezerwacji Oferty,
  • dokonywanie płatności za usługi,
  • dodawanie opinii.

Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu Travelist możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co to tego jak działamy napisz do nas na kontakt@travelist.pl lub przeczytaj regulamin Travelist dostępny pod adresem https://travelist.pl/static/regulamin/

Jesteśmy dostępni również pod numerem telefonu 22 113 40 44