Citi Hotel’s Łódź

Travelist ulubiona oferta
Łódź, Łódzkie
4.3
/5
(Bardzo dobry)
Cena Travelist:

od 280

/ 2 os.

Citi Hotel’s Łódź
Łódź, Łódzkie
Cena Travelist:

od 280

/ 2 os.

Wymarzony urlop w Łodzi

Elegancki, nowo otwarty obiekt w spokojnej części Łodzi – śniadanie oraz Wi-Fi w cenie!

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Opłat za pozostałe usługi w obiekcie
 • Oferta Bezzwrotna - brak możliwości anulowania rezerwacji.

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
Pobyt 1 dziecka w wieku do 5 lat łóżku z rodzicami – gratis (ze śniadaniami); po dodaniu dziecka w składzie podróżnych; łóżeczko dziecięce – 50 zł/pobyt.

Możliwość dostawki dla dziecka od 6 lat lub osoby dorosłej. Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Za dopłatą - 50 zł/zwierzę/doba.
Parking
Na miejscu dostępny bezpłatny parking publiczny (rezerwacja nie jest możliwa).

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Central Fund Of Immovables sp. z o.o., PLAC ZWYCIĘSTWA 2, PL7282410591 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,3/5
7 opinii

Najnowsze

P
Paweł, 26-35Rodzina

Udany pobyt

4/5

Plusy: Polecam hotel głównie z uwagi na różnorodne śniadania, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa pomocna w każdej kwestii.

Minusy: Wyposażenie hotelowych pokoi w lodówkę.

Obsługa pomocna w każdej kwestii.
06.05.2024
T
Tomasz, 46-55Para

4/5

02.01.2024
A
Adrian, 36-45Znajomi

4/5

20.11.2023
P
Paulina, 26-35Rodzina

5/5

04.09.2023
M
Marzena, 46-55Rodzina

Hotel na jeden raz

3/5

Plusy: Hotel nowy, pokoje, korytarze czyste. Wnętrza ładnie zaprojektowane

Minusy: Organizację pracy na śniadaniu (brak miejsc, dań, niesprzątane stoliki), czynna 1 winda (w środku max 3 osoby). Trafiliśmy na remont ulicy (brak parkingu, kurz, hałas). Po drugiej stronie ulicy: PSP - syreny alarmowe przy każdym wyjeździe....

16.08.2023

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Nowoczesny, komfortowy Citi Hotel's Łódź *** to nowo otwarty obiekt położony we wschodniej części centralnej Łodzi. Zachwyca nie tylko designem i elegancją, ale też dbałością o najdrobniejszy szczegół. Położenie niedaleko centrum miasta, blisko największych atrakcji, to kolejny atut obiektu. Co warto zobaczyć w Łodzi? Na pewno ul. Piotrkowską, która jest najdłuższą ulicę handlową Europy, ogromne centrum kultury, handlu i rozrywki – Manufakturę czy Muzeum Bajki Se-ma-for.
Obiekt dysponuje 114 stylowymi pokojami. Wszystkie wyposażone są w komfortowe łóżka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor z płaskim ekranem, łazienkę z prysznicem, kosmetykami i suszarką do włosów. Na terenie całego obiektu można korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.
JEDZENIE I PICIE
Codziennie rano podawane jest urozmaicone śniadanie w formie bufetu. Na terenie obiektu działa drink bar.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Możliwość przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Standard

Pokój 2-osobowy Standard

Przestronny pokój z 2 pojedynczymi łóżkami lub 1 łóżkiem podwójnym. Pow. ok. 14-18 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Darmowe Wi-Fi

Pokój 2-osobowy Superior

Przestronny pokój z 1 łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymi. Pow. ok. 21 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Darmowe Wi-Fi

NA PIOTRKOWSKIEJ: spacer najdłuższą ulicą handlową Europy to obowiązkowy punkt każdej wizyty w pobliskiej Łodzi. To tutaj mieszczą się najsłynniejsze w mieście sklepy, restauracje, kawiarnie i puby, tutaj można spotkać pomniki najsłynniejszych Łodzian (specjalne miejsce wśród monumentów zajmuje unikalna uliczna nawierzchnia złożona z 13 454 imiennych kostek), tutaj też wzrok zwiedzających przyciąga jedno z największych graffiti na świecie. A przy okazji można nacieszyć oczy wspaniałą architekturą.

ŁÓDZKI LUWR: neobarokowy pałac Izraela Poznańskiego to największa rezydencja fabrykancka w Polsce, przypominająca trochę słynne paryskie muzeum. Wewnątrz również mieszczą się cenne zbiory – w tym przypadku Muzeum Miasta Łodzi.

BAJKOWYM ŚLADEM: Miś Uszatek, Pingwin Pik-Pok, Plastuś, Kot Filemon, Wróbel Ćwirek – któż nie pamięta tych imion? Wszyscy ci herosi rodzimej animacji narodzili się w Łodzi, a konkretnie w studiu Se-ma-for. Dziś ich sympatyczne pomniki rozsiane po całym centrum miasta prowadzą dzieci i dorosłych bajkową ścieżką. Z kolei w Muzeum Bajki Se-ma-for można nie tylko zapoznać się bliżej z historią i powstawaniem filmów animowanych, ale też wziąć do ręki prawdziwą statuetkę Oscara, którą studio zostało uhonorowane aż dwukrotnie.

MANUFAKTURA: ogromne centrum kultury, handlu i rozrywki urządzone na terenach dawnej fabryki Izraela Poznańskiego to jedno z najbardziej niezwykłych tego typu miejsc w Europie. Na powierzchni ponad 20 ha mieszczą się setki sklepów i restauracji, kino, 2 muzea, dyskoteki, kręgielnia oraz piękny rynek z kolorowymi fontannami, na którym odbywają się koncerty i imprezy.

ZA MIASTEM: w pobliskich Pabianicach nie brak zakątków, które do złudzenia przypominają scenografię do „Ziemi Obiecanej”. Fabryczne zabudowania z przełomu XIX i XX w. zachwycą wszystkich fanów industrialnego krajobrazu. Szczególne wrażenie robią monumentalne pozostałości po zakładach bawełnianych Krusche-Ender, w tym dawne biuro ze słynną rzeźbą prządki.


Lokalizacja

800 m od parku im. Jana Kilińskiego
1,3 km od Centralnego Muzeum Włókiennictwa
2,8 km od Stacji kolejowej Łódź Fabryczna
7 km od Lotniska im. Władysława Reymonta w Łodzi

card

CITI HOTEL’S ŁÓDŹ

DLACZEGO WARTO?
Nowoczesny, komfortowy Citi Hotel's Łódź *** to nowo otwarty obiekt położony we wschodniej części centralnej Łodzi. Zachwyca nie tylko designem i elegancją, ale też dbałością o najdrobniejszy szczegół. Położenie niedaleko centrum miasta, blisko największych atrakcji, to kolejny atut obiektu. Co warto zobaczyć w Łodzi? Na pewno ul. Piotrkowską, która jest najdłuższą ulicę handlową Europy, ogromne centrum kultury, handlu i rozrywki – Manufakturę czy Muzeum Bajki Se-ma-for.
Obiekt dysponuje 114 stylowymi pokojami. Wszystkie wyposażone są w komfortowe łóżka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor z płaskim ekranem, łazienkę z prysznicem, kosmetykami i suszarką do włosów. Na terenie całego obiektu można korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.
JEDZENIE I PICIE
Codziennie rano podawane jest urozmaicone śniadanie w formie bufetu. Na terenie obiektu działa drink bar.