Arche Dwór Uphagena Gdańsk

Travelist ulubiona oferta
Gdańsk, Pomorskie
4.8
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

306

Cena Travelist:

od 187

/ 2 os.

Arche Dwór Uphagena Gdańsk
Gdańsk, Pomorskie
Cena w obiekcie:

306

Cena Travelist:

od 187

/ 2 os.

Wyjątkowy wypoczynek w sercu Gdańska – Wakacje 2+2: 2 noce od 670 zł oraz 2 dzieci GRATIS!

Unikatowy obiekt w industrialnym klimacie i standardzie 4* w centrum Gdańska i w pobliżu głównych atrakcji miasta – śniadania lub wyżywienie, dostęp do strefy saun, sali fitness, sali zabaw dla dzieci, zniżka do hotelowej restauracji i więcej w cenie

Travelist Hotel Star 2024: Najlepszy obiekt miejski

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Pobyt 2 dzieci GRATIS w pokojach z opcją dostawki w okresie do 30.09.2024. W tym 1 dziecko do lat 12 na dostawce (ze świadczeniami) i 1 dziecko do lat 4 na łóżku z rodzicami (ze świadczeniami); po wyborze pakietu "Wakacje 2+2" oraz dodaniu dzieci w składzie podróżnych
 • Śniadanie w formie bufetu lub śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu lub serwowana 3-daniowa w zależności od ilości osób (poniżej 10 wykupionych pakietów obiadokolacja ma formę serwowaną)-do wyboru na dalszym etapie rezerwacji
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Dostęp do strefy saun (sauna sucha, sauna infrared) i sali fitness
 • Dostęp do sali zabaw dla dzieci w Kids Zone
 • Internet Wi-Fi
 • Możliwość wstępu do kliniki Remedy SPA Wellness Therapy z bogatą ofertą zabiegów odprężających, regenerujących i relaksujących. Za usługę obowiązuje dopłata- rezerwacja terminu pod numerem tel. 690 504 217)

Cena nie zawiera

 • obowiązkowej opłaty klimatycznej (do zapłaty w dniu wymeldowania)
 • Opłaty za parking – 60 zł/auto/doba (ograniczona liczba miejsc, hotel nie przyjmuje rezerwacji)
 • Hotel znajduje się w strefie bezpłatnego parkowania - możliwość nieodpłatnego parkowania przy sąsiednich ulicach.
 • Hotel przy zameldowaniu może poprosić o udokumentowanie wieku dziecka korzystającego ze zniżek
 • Możliwość zakupu Karty Turysty - pakiety złożone z bezpłatnych wstępów do ponad 20 atrakcji turystycznych oraz blisko 30 zniżek do obiektów kultury, miejsc rozrywki i restauracji partnerskich, dopasowane do potrzeb.
 • Wstępu do kliniki La Perla Spa
 • Opłat za pozostałe usługi hotelowe
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
Pobyt 1 dziecka do lat 5 na łóżku z rodzicami gratis (ze świadczeniami); łóżeczko turystyczne dla dzieci do 5 lat w cenie (wymagane zgłoszenie przed przyjazdem do hotelu)

W pokoju Studio możliwość 1 dostawki, w postaci dostawianego, rozkładanego łóżka, dla dziecka od 5 lat.

W pokoju Standard oraz Deluxe możliwość 1 dostawki, w postaci dostawianego, rozkładanego łóżka, dla dziecka od 5 lat lub osoby dorosłej (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, za dopłatą 50 zł/zwierzę/doba
Usługi dodatkowe
Możliwość przedłużenia doby hotelowej o 2 godziny za dopłatą 40 zł oraz wcześniejszego zameldowania o 2 godziny za dopłatą 40 zł (na dalszym etapie rezerwacji)
Dodatkowe informacje
Obiekt składa się z kilku budynków (które łączy zielony dziedziniec): budynku głównego DWÓR UPHAGENA z pokojami Deluxe oraz Superior, spa i wellness oraz restauracją, budynku OFICYNA ze standardowymi pokojami dwuosobowymi, budynku FABRYKA (osobnej części z pokojami Studio), budynku KOTŁOWNIA z 2 salami konferencyjnymi oraz budynku KAMIENICA (z siedzibą Fundacji Leny Grochowskiej z kawiarnią)
Parking
Tak, dodatkowo płatny - 60 zł/auto/doba (ograniczona liczba miejsc, hotel nie przyjmuje rezerwacji).

Hotel znajduje się w strefie bezpłatnego parkowania - możliwość nieodpłatnego parkowania przy sąsiednich ulicach.
Atrakcje płatne w okresie Wakaacji
Atrakcje wakacyjne dodatkowo płatne w hotelu (zapisy na miejscu w Hotelu):

- joga – 50 PLN wtorki i czwartki

- rodzinne niedziele od 39 PLN/osoby (warsztaty kulinarne)
Płatność
Jeśli zarezerwujesz tę ofertę co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem pobytu, możesz wybrać opcję płatności dwuczęściowej. Pierwsza część płatności wyniesie 30% ceny całkowitej. Kwoty i terminy każdej wpłaty znajdziesz na ostatnim etapie procesu rezerwacji. W przypadku nie zapłacenia drugiej części kwoty za rezerwację rezerwacja zostanie anulowana. W takim przypadku wpłacona do tej pory kwota jest bezzwrotna.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Arche S.A., Puławska 361, NIP: PL8211639335 (dalej „Obiekt”)

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług zakwaterowania objętych tą ofertą jest Obiekt.

Travelist, jako dostawca internetowej platformy handlowej pośredniczy w zawarciu umowy na usługi z Obiektem, a poprzez serwis Travelist umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności za usługi Obiektu.

Travelist nie odpowiada za treść oferty Obiektu ani sposób jej realizacji przez Obiekt.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Obiekt można zgłaszać bezpośrednio do Obiektu lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie przekaże Państwa uwagi niezwłocznie do Obiektu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Obiekt.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo wRegulaminie lub w zakładce Jak działamy dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,8/5
303 opinie

Najnowsze

A
Andrzej, 56+Para

5/5

31.05.2024
Z
Zofia , 56+Para

Sentymentalna podróż

5/5

Plusy: Zaskakujące i piękne wnętrza, dyskretna i profesjonalna obsługa, świetne śniadania, komfortowe łóżko i niesamowity klimat łącznie z patio

Minusy: Panel rejestracyjny jest oświetlony lampą górną co powoduje szczególnie dla niższych osób mało czytelnym

Super
31.05.2024
p
paweł, 56+Para

Powrót do dziecinstwa

4/5

23.05.2024
T
Tomasz, 36-45Para

5/5

16.05.2024
M
Marta

5/5

07.05.2024

O hotelu

Dlaczego warto?
Dwór Uphagena ARCHE Gdańsk to unikatowy punkt na trójmiejskiej mapie hotelowej. Obiekt należy do polskiej prestiżowej sieci Hoteli ARCHE i jest utrzymany w standardzie czterogwiazdkowym. Mieści się w historycznym budynku, którego najstarsza część sięga 1800 r. Miłośników ciekawych rozwiązań architektonicznych zachwyci jego industrialny wystrój połączony z nowoczesnym designem – w hotelowych wnętrzach wyeksponowano naturalną cegłę i kolebkowe sklepienia. Znajdziemy tu też wysokie, betonowe sufity, odsłonięte oryginalne belki konstrukcyjne czy XIX-wieczną ceramiczną posadzkę mozaikową. Całość jest spójna, cieszy oko i harmonijnie nawiązuje do historii tego miejsca.
Dzięki lokalizacji w sercu Gdańska, na Dolnym Mieście ok. 1 km od najciekawszych atrakcji Głównego Miasta Gdańska zapewnia nie tylko wspaniały wypoczynek, lecz także stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania.
Na miejscu na gości czekają przestronne, komfortowe pokoje z industrialnymi akcentami, rozmieszczone w kilku budynkach. Wszystkie mają prywatną łazienkę (z prysznicem, zestawem kosmetyków i suszarką do włosów), telewizor, klimatyzację, zestaw do parzenia kawy lub herbaty czy dostęp do bezprzewodowego Wi-Fi.
Atrakcje obiektu

Strefa saun (sauna sucha, sauna infared) i strefa relaksu z leżakami
Sala fitness
Atrakcje spa (zabiegi i masaże)
Zielone patio z przestrzenią wypoczynkową
Powierzchnia konferencyjna (150 m kw.)

Atrakcje dla najmłodszych

Kąciki zabaw w częściach wspólnych
Sala zabaw w Kids Zone
Udogodnienia (bezpłatne łóżeczka dziecięce, specjalne menu dziecięce)

Jedzenie i picie
Na miejscu działa Restauracja Stara Kuchnia o niepowtarzalnym wystroju. Nacieszymy tu podniebienia, i oczy – wnętrza lokalu zdobi oryginalna cegła i ceramiczna podłoga z ok. 1920 r. Na miejscu serwuje się tradycyjne dania w autorskiej formie. W obiekcie znajduje się również lobby wraz z lobby barem i kawiarnią Maglownia ze świeżo wypiekanym pieczywem.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Klimatyzacja
 • Bar
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Restauracja
 • Room service
 • Sauna
 • Spa

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Studio z opcją dostawki

Pokój 2-osobowy Studio z opcją dostawki

Pokój typu studio w budynku FABRYKA z wygodnym aneksem kuchennym i Smart TV. Pokój dysponuje łóżkiem z możliwością rozdzielenia lub złączenia (2 x 90 x 200 cm), powierzchnia: 24 m kw.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Mini lodówka
 • Aneks kuchenny
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy Deluxe

Pokój 2-osobowy Deluxe

Dwuosobowy pokój w budynku głównym (DWÓR UPHAGENA). Wyróżnia go wysokie sklepienie i historyczne elementy: belki konstrukcyjne, naturalna cegła, elementy stalowe, betonowe sufity. Wyposażony jest w łóżko z możliwością rozdzielenia lub złączenia (2 x 90 x 200 cm). Powierzchnia: 14-20 m kw.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Darmowe Wi-Fi

Gdańsk

Podczas wizyty w Mieście Jana Heweliusza warto przespacerować się po uznanej za jedną z najpiękniejszych w naszej części Europy starówce, zajrzeć pod Fontannę Neptuna na Długim Targu i odwiedzić renesansowy ratusz. Koniecznie należy też zajrzeć do Muzeum II Wojny Światowej, Bazyliki Mariackiej, Europejskiego Centrum Solidarności, katedry w Oliwie, na Wyspę Sobieszewską czy wdrapać się na wzgórze na półwyspie Westerplatte z gigantycznym pomnikiem ku czci bohaterskich obrońców Wybrzeża... A to i tak tylko ułamek miejsc, które zobaczyć po prostu trzeba! Do tego na gdańskich turystów czeka aż 6 miejskich kąpielisk.


Lokalizacja

1 km od ul. Długiej
1 km od Wyspy Spichrzów
1,4 km od Fontanny Neptuna
2 km od Centrum Handlowego Forum
2,1 km do Żurawia Gdańskiego
2,2 km od Muzeum II Wojny Światowej
2,7 km do dworca PKP Gdańsk Główny
3 km do Europejskiego Centrum Solidarności
6,7 km od plaży Stogi
9,7 km do plaży w Brzeźnie

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Władysławowo – 1 godz., Łeba – 1 godz. 40 min, Bydgoszcz – 2 godz., Warszawa – 3 godz. 50 min, Poznań – 4 godz., Wrocław – 5 godz. 30 min

card

ARCHE DWÓR UPHAGENA GDAŃSK

Dlaczego warto?
Dwór Uphagena ARCHE Gdańsk to unikatowy punkt na trójmiejskiej mapie hotelowej. Obiekt należy do polskiej prestiżowej sieci Hoteli ARCHE i jest utrzymany w standardzie czterogwiazdkowym. Mieści się w historycznym budynku, którego najstarsza część sięga 1800 r. Miłośników ciekawych rozwiązań architektonicznych zachwyci jego industrialny wystrój połączony z nowoczesnym designem – w hotelowych wnętrzach wyeksponowano naturalną cegłę i kolebkowe sklepienia. Znajdziemy tu też wysokie, betonowe sufity, odsłonięte oryginalne belki konstrukcyjne czy XIX-wieczną ceramiczną posadzkę mozaikową. Całość jest spójna, cieszy oko i harmonijnie nawiązuje do historii tego miejsca.
Dzięki lokalizacji w sercu Gdańska, na Dolnym Mieście ok. 1 km od najciekawszych atrakcji Głównego Miasta Gdańska zapewnia nie tylko wspaniały wypoczynek, lecz także stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania.
Na miejscu na gości czekają przestronne, komfortowe pokoje z industrialnymi akcentami, rozmieszczone w kilku budynkach. Wszystkie mają prywatną łazienkę (z prysznicem, zestawem kosmetyków i suszarką do włosów), telewizor, klimatyzację, zestaw do parzenia kawy lub herbaty czy dostęp do bezprzewodowego Wi-Fi.
Atrakcje obiektu

Strefa saun (sauna sucha, sauna infared) i strefa relaksu z leżakami
Sala fitness
Atrakcje spa (zabiegi i masaże)
Zielone patio z przestrzenią wypoczynkową
Powierzchnia konferencyjna (150 m kw.)

Atrakcje dla najmłodszych

Kąciki zabaw w częściach wspólnych
Sala zabaw w Kids Zone
Udogodnienia (bezpłatne łóżeczka dziecięce, specjalne menu dziecięce)

Jedzenie i picie
Na miejscu działa Restauracja Stara Kuchnia o niepowtarzalnym wystroju. Nacieszymy tu podniebienia, i oczy – wnętrza lokalu zdobi oryginalna cegła i ceramiczna podłoga z ok. 1920 r. Na miejscu serwuje się tradycyjne dania w autorskiej formie. W obiekcie znajduje się również lobby wraz z lobby barem i kawiarnią Maglownia ze świeżo wypiekanym pieczywem.