Natura Mierzei 30

Travelist ulubiona oferta
Krynica Morska, Pomorskie
4.4
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

750

Cena Travelist:

od 600

/ 2 os.

Natura Mierzei 30Krynica Morska, Pomorskie
Cena w obiekcie:

750

Cena Travelist:

od 600

/ 2 os.

Relaks w nadmorskim kurorcie z widokiem na Bałtyk

Kameralny, nowoczesny obiekt w lubianym kurorcie na Mierzei Wiślanej – śniadania, zniżka do pobliskiej restauracji i parking w cenie!

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 30 dni przed datą przyjazdu (dot. pakietów o nazwie „MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ ANULACJI”). Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”.
 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w formie bufetu (w godz. 8-10)
 • 10% zniżki do pobliskiej restauracji
 • Opłatę klimatyczną
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Wypożyczenia rowerów - dodatkowo płatne bezpośrednio w hotelu
 • Opłaty za parking - 35 zł/doba - lipiec i sierpień, 25 zł/doba czerwiec, w pozostałe miesiące bezpłatny
 • Opłat za pozostałe usługi w obiekcie

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
W pokoju Rodzinnym Standard z dostawką: pobyt 1 dziecka w wieku do 2 lat na łóżku z rodzicami – gratis (ze świadczeniami); możliwość 2 dostawek dla dziecka od 3 do 15 lat lub 1 dostawki dla osoby dorosłej (ze świadczeniami)

Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Nie
Parking
płatny 35 zł/doba - lipiec i sierpień, 25 zł/doba czerwiec, w pozostałe miesiące bezpłatny

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Przedsiębiorstwo Handlowe Halama Magdalena, Marynarzy 4C, PL5782749185 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,4/5
52 opinie

Najnowsze

L
Leszek, 56+

Rozczarowanie

2/5

Plusy: Piękne morze i sama Krynica Morska.

Minusy: Właściciel p. Sebastian stwierdził, że gdybyśmy bezpośrednio u niego zamawiali pobyt to byśmy otrzymali pokój z widokiem na morze za tą samą cenę. Ogólnie dostaliśmy inny pokój niż na zdjęciach rezerwacji, na parterze - standardowy z "widokiem " na parking i samochody przyjeżdżające i odjeżdżające. Hotel położony w znacznej odległości od centrum. Brama wjazdowa na parking zamykana na o godz. 20.00, po tej godzinie parkujemy na ciemnej ulicy. I jeszcze wiele innych drobiazgów. Ogólnie rozczarowanie, jakbyśmy swoim przyjazdem komuś przeszkadzali.

09.02.2024
M
Marta, 36-45Para

5/5

03.01.2024
E
Elżbieta , 56+Znajomi

Odpoczynek weekend

2/5

Plusy: Obiekt blisko morza dość czysto w pokojach

Minusy: Klienci z trawelist traktowani są jak konieczne zło turyści drugiej kategorii bylejakie pokoje w części piwnicznej same zakazy śniadania bardzo monotonne co dziennie to samo beż urozmaicenia beż wysiłku

10.10.2023
A
Anna, 46-55Znajomi

Jesienny wypad

4/5

Plusy: Bliskość morza , jednak co do widoku na morze z pokoju- słabe

Minusy: Właściciel pensjonatu pozostawia wiele do życzenia , podejście do klienta przedmiotowe na uwagi reaguje emocjonalnie, jest niegrzeczny, śniadania średnie bardzo monotonne

Pokoje czyste, zgodne z opisem . Panie z obsługi miłe , ale wyczuwalny dystans być może związany z sytuacją na początku pobytu i zachowaniem szefa
07.10.2023
W
Waldek, 56+Para

Udany wypoczynek

4/5

Ładna kwatera , czysta , bardzo blisko morza. Cisza i spokój- idealnie aby wypocząć. Miła obsługa . Chętnie odwiedzę ponownie to miejsce.

27.09.2023

O hotelu

Dlaczego warto?
Natura Mierzei 30 – Pokoje z widokiem na Bałtyk to kameralny nadmorski obiekt położony na skraju lasu, zaledwie 60 m od pięknej krynickiej plaży nr 30 (stąd też nazwa hotelu) i 50 m od promenady. Z jego okien roztacza się malowniczy widok na Bałtyk.
Do dyspozycji gości oddano tu jasne, nowocześnie urządzone pokoje o wysokim standardzie. W każdym znajdziesz wygodną łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów, telewizor, lodówkę, wygodne łóżko z wygodnymi, hotelowymi materacami oraz rozkładaną kanapę. Pokoje dysponują również balkonem. Zamiast jednak siedzieć w pokoju, warto ruszyć na poznanie Krynicy – zwłaszcza, że do centrum miejscowości prowadzi biegnąca w pobliżu ścieżka rowerowa, która ciągnie się wzdłuż plaży.
Atrakcje obiektu
- Wspólny salon
- Możliwość wypożyczenia rowerów (w miarę dostępności)
Jedzenie i picie
Każdego ranka w obiekcie serwowane są pyszne śniadania.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Wypożyczalnia rowerów
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Parking w hotelu
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
 • Brak możliwości przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój Rodzinny Standard z dostawką

Pokój Rodzinny Standard z dostawką

Nowoczesny, komfortowy pokój z 1 łóżkiem podwójnym i rozkładaną sofą, pow.: 23 m kw.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Mini lodówka
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi

Krynica Morska

Między dwoma morzami: Krynica Morska słynie przede wszystkim z wyjątkowego położenia na Mierzei Wiślanej, pozwalającego wypoczywać jednocześnie nad otwartym morzem i nad Zalewem Wiślanym. Będąc w mieście, koniecznie trzeba zobaczyć latarnię morską oraz wspiąć się na Wielbłądzi Garb – najwyższą stałą wydmę w Europie, a zarazem jedyne miejsce, z którego widać jednocześnie morze i zalew. Kolekcjonerzy ciekawostek mogą zaś przejść się jedyną w Polsce ulicą Teleexpresu.
Statkiem do Fromborka: kursujące w sezonie letnim statki wycieczkowe to najprzyjemniejszy środek transportu łączący Krynicę z zabytkowym miastem rozsławionym na całym świecie przez Mikołaja Kopernika. We Fromborku znajduje się nie tylko grób słynnego astronoma, ale też wieża, w której mieszkał oraz liczne pamiątki po nim. Ale to nie wszystko. Otoczone grubymi murami Wzgórze Katedralne z gotycką archikatedrą oraz licznymi basztami i wieżami (w tym Wieżą Radziejowskiego, w której znajduje się wahadło Foucaulta) to prawdziwa perełka średniowiecznej architektury.
W okolicy: w oddalonym o ok. 15 km od Krynicy Morskiej Sztutowie w czasie okupacji mieścił się niemiecki obóz koncentracyjny Stutthof, którego pozostałości przekształcono we wstrząsające muzeum. Z kolei w pobliskiej Stegnie koniecznie trzeba zobaczyć XVII-wieczny kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa z oryginalną szachulcową nawą, podwieszonymi pod stropem unikalnymi malowidłami na płótnie oraz zabytkowymi organami.
Na kolei: urocza kolejka wąskotorowa – znana oficjalnie jako Żuławska Kolej Dojazdowa – pozwoli nie tylko łatwo przemieszczać się między okolicznymi atrakcjami (jak m.in. Stegna, Sztutowo czy ujście Wisły), ale też podziwiać malowniczą okolicę.


Lokalizacja

50 m od promenady
60 m od plaży (numer 30)
700 m od centrum
1 km od aquaparku
2,2 km od latarni morskiej

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Gdańsk – 1 godz., Szczecin – 5 godz. 15 min, Warszawa – 4 godz. 15 min, Kraków – 7 godz. 15 min

card

NATURA MIERZEI 30

Dlaczego warto?
Natura Mierzei 30 – Pokoje z widokiem na Bałtyk to kameralny nadmorski obiekt położony na skraju lasu, zaledwie 60 m od pięknej krynickiej plaży nr 30 (stąd też nazwa hotelu) i 50 m od promenady. Z jego okien roztacza się malowniczy widok na Bałtyk.
Do dyspozycji gości oddano tu jasne, nowocześnie urządzone pokoje o wysokim standardzie. W każdym znajdziesz wygodną łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów, telewizor, lodówkę, wygodne łóżko z wygodnymi, hotelowymi materacami oraz rozkładaną kanapę. Pokoje dysponują również balkonem. Zamiast jednak siedzieć w pokoju, warto ruszyć na poznanie Krynicy – zwłaszcza, że do centrum miejscowości prowadzi biegnąca w pobliżu ścieżka rowerowa, która ciągnie się wzdłuż plaży.
Atrakcje obiektu
- Wspólny salon
- Możliwość wypożyczenia rowerów (w miarę dostępności)
Jedzenie i picie
Każdego ranka w obiekcie serwowane są pyszne śniadania.