Hotel Bergo Resort&Spa

Travelist ulubiona oferta
Szklarska Poręba, Dolnośląskie
4.6
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

868

Cena Travelist:

od 599

/ 2 os.

Hotel Bergo Resort&SpaSzklarska Poręba, Dolnośląskie
Cena w obiekcie:

868

Cena Travelist:

od 599

/ 2 os.

Górski relaks w eleganckim hotelu

Wypoczynek na najwyższym poziomie w sercu Karkonoszy – wyżywienie, nielimitowany dostęp do basenu wewnętrznego, zewnętrznego jacuzzi, sauny, siłowni, sali zabaw dla dzieci i więcej w cenie

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 14 dni przed datą przyjazdu. Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”
 • Zakwaterowanie
 • PROMOCJA: 3 noce w cenie 2 lub 8 nocy w cenie 6 – w terminie 21.06- 12.07.2024 dla pobytów na min. 3 noce jedna, najtańsza noc GRATIS lub dla pobytów na min. 8 nocy dwie najtańsze noce GRATIS (zniżka nalicza się automatycznie po wybraniu w kalendarzu pobytu na min. 3 noce lub 8 nocy) PROMOCJA: 4 noce w cenie 3 lub 8 nocy w cenie 6 – w terminie 13.07-01.09.2024 dla pobytów na min. 4 noce jedna, najtańsza noc GRATIS lub dla pobytów na min. 8 nocy dwie najtańsze noce GRATIS (zniżka nalicza się automatycznie po wybraniu w kalendarzu pobytu na min. 4 noce lub 8 nocy)
 • Śniadania w formie bufetu (serwowane w godz. 7.00-10.30 - od poniedziałku do piątku oraz w godz. 7.00-11.00 w soboty i niedziele) oraz obiadokolacje (serwowane w godz. 16.30-19:00); napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne; w zależności od obłożenia, obiadokolacje mogą być serwowane lub w formie bufetu.
 • Dostęp do krytego basenu oraz jacuzzi zewnętrznego (z powodu renowacji jacuzzi zewnętrzne będzie nieczynne od 2.10 do 9.10.2023)
 • Dostęp do sauny dla osób od 16 r.ż. (od niedzieli do piątku 15:00 - 23:00 sauna parowa i fińska, w soboty, święta, długie weekendy oraz wakacje 11:00 - 23:00 sauna parowa i fińska, od godz. 15:00 sauna infra red)
 • Dostęp do siłowni
 • Dostęp do sali zabaw dla dzieci
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Opłaty klimatycznej (płatna na miejscu)
 • Napojów do obiadokolacji
 • Opłaty parkingowej – 35 zł/doba - parking zewnętrzny; 45 zł/doba - parking podziemny
 • Opłat za pozostałe usługi w hotelu

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
Pobyt 1 dziecka do lat 3 na łóżku z rodzicami – gratis (ze świadczeniami), łóżeczko dziecięce na życzenie (tylko po wcześniejszej rezerwacji), za dopłatą – 40 zł/doba

Możliwość 2 dostawek dla dzieci od 4 lat lub osób dorosłych (ze świadczeniami). Dostawki w formie rozkładanej sofy 2-osobowej. Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, po uzgodnieniu z obiektem, za dopłatą 70 zł/zwierzę/doba
Dodatkowe informacje
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Parking
Ilość miejsc parkingowych jest ograniczona, hotel nie gwarantuje dostępności miejsca po przyjeździe. W celu rezerwacji miejsca parkingowego zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail: hb844@accor.com. Koszt parkingu to: 35 zł/doba - parking zewnętrzny; 45 zł/doba - parking podziemny
Faktura
W związku ze zmianą przepisów podatkowych od 1 stycznia 2020 roku, celem otrzymania faktury VAT na firmę, prosimy o podanie pełnych danych (nazwa, adres, NIP), najpóźniej w momencie dokonania przedpłaty lub podania numeru katy kredytowej do obciążenia. Bez takiej informacji wystawienie faktury w terminie późniejszym będzie niemożliwe.
Restauracja
Śniadania
7:00 – 10:30 poniedziałek– piątek, weekend do 11:00

Menu Lunch
13:00 – 17:00 (z wyłączeniem sobót, długich weekendów, świąt i wakacji)

Menu Obiadokolacja
17:00 – 20:30

Menu a'la carte
17:00 – 22:00
(w soboty, długie weekendy oraz w czasie wakacji od 13:00, Wielkanoc od 14:00)
Basen i sauna
Godziny otwarcia basenu: 9-21 – dla wszystkich, 21-23 – tylko dla dorosłych

Godziny otwarcia saun: od niedzieli do piątku 15:00 - 23:00 sauna parowa i fińska; w soboty, święta, długie weekendy oraz wakacje 11:00 - 23:00 sauna parowa i fińska, od godz. 15:00 sauna infra red

Strefa saun przeznaczona jest dla osób w wieku 16+

Od 21:00 strefa Wellness dostępna wyłącznie dla dorosłych

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: ORKAN REAL ESTATE sp. z o. o. sp. k., MIŃSKA 25, PL1132977442 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,6/5
78 opinii

Najnowsze

B
Beata, 56+Para

Powrót do znanych i lubianych miejsc

5/5

Plusy: Szklarska Poręba pomimo totalnej komercjalizacji nadal ma swój urok i miejsca do których chce się wracać. Hotel BERGO dawniej Mercury trzyma poziom i klasę czterogwiazkowego hotelu. Restauracja BERGO pod dowództwem szefa kuchni Andrzeja Sawki rozpieszcza gości i wznosi ich na wyżyny kulinarnego nieba.

Minusy: Nic.

Przemiła obsada recepcji - uczynna i uśmiechnięta.

Odpowiedź Hotelu:

Szanowna Pani Beato, dziękujemy za tak miłe słowa odnośnie Hotelu Bergo! Cieszymy się bardzo, że docenili Państwo naszego Szefa Kuchni Andrzeja Sawkę oraz cały pobyt :) Mam nadzieję, że do zobaczenia podczas kolejnego udanego pobytu w Bergo! Pozdrawiam! Bartłomiej Bucholc Guest Relations Manager
04.05.2024
B
Bartłomiej, 36-45Para

Wypoczynek w górach

5/5

Hotel Bergo w Szklarskiej Porębie to doskonałe miejsce na relaksujący i aktywny wypoczynek w górach. Podczas mojego pobytu miałem okazję delektować się przepięknymi wędrówkami po okolicznych szlakach, które oferują niezapomniane widoki i kontakt z naturą. Po intensywnym dniu na szlaku z przyjemnością relaksowałem się w jacuzzi na świeżym powietrzu, co było prawdziwą rozkoszą dla ciała i umysłu. Wieczorne ognisko natomiast tworzyło niesamowitą atmosferę, idealną do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi, przy akompaniamencie rozgrzewającego ognia i górskiego krajobrazu. Całkowicie polecam Hotel Bergo każdemu, kto pragnie niezapomnianego pobytu w górach w komfortowych warunkach i w otoczeniu przyrody.

Pokój z widokiem góry, przyrodę i strumyk

Odpowiedź Hotelu:

Szanowny Panie Bartłomieju, serdecznie dziękujemy za tyle miłych słów na temat Hotelu Bergo! Cieszymy się bardzo, że spełniliśmy Państwa oczekiwania w każdym aspekcie Waszego pobytu. Zapraszamy ponownie, aby poczuć siłę natury! Pozdrawiam! Bartłomiej Bucholc Guest Relations Manager
08.04.2024
M
Małgorzata, 36-45

Miły relaks

5/5

Dziękuję za miły pobyt

Odpowiedź Hotelu:

Szanowna Pani Małgorzato, dziękujemy bardzo za maksymalną ocenę Hotelu Bergo! Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania odnośnie pobytu. Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce :) Pozdrawiam! Bartłomiej Bucholc Guest Relations Manager
25.03.2024
E
Ewelina, 26-35Rodzina

5/5

Świetny hotel na wypad z dzieckiem. Wiele atrakcji, pyszne jedzenie i bardzo dobra lokalizacja. Polecam!

Odpowiedź Hotelu:

Szanowna Pani Ewelino, dziękujemy bardzo za 5* opinię na temat Hotelu Bergo! Cieszymy się bardzo, że jedzenie jak i przygotowane przez nas atrakcje umiliły Państwu pobyt:) Mam nadzieję, że do zobaczenia podczas kolejnego pobytu! Pozdrawiam! Bartłomiej Bucholc Guest Relations Manager
17.03.2024
E
Ewa

Weekend w górach

5/5

Wygodne pokoje, smaczne jedzenie i efektowne podane

Odpowiedź Hotelu:

Szanowna Pani Ewo, dziękujemy bardzo za maksymalną ocenę Hotelu Bergo!:) Cieszymy się bardzo, że spełniliśmy Państwa oczekiwania odnośnie pobytu. Mam nadzieję, że do zobaczenia podczas kolejnego razu w naszym obiekcie. Pozdrawiam Bartłomiej Bucholc Guest Relations Manager
05.03.2024

O hotelu

Dlaczego warto?
Nowo otwarty hotel Bergo Resort&Spa to gwarancja komfortu i jakości w sercu Karkonoszy. Nowoczesne, eleganckie pokoje, lokalizacja blisko Ski Arena Szrenica oraz wejścia do Karkonoskiego Parku Narodowego, ekskluzywna restauracja Bergo, a także baseny i centrum spa sprawiają, czynią z hotelu idealne miejsce na wypoczynek w cieniu „Gór Olbrzymich” (jak nazywano niegdyś Karkonosze).
Atrakcje obiektu
- Basen kryty
- Jacuzzi zewnętrzne
- Sauna
- Siłownia
- Centrum spa & wellness
Jedzenie i picie
W hotelu do dyspozycji gości jest Restauracja Bergo oraz bar.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Klimatyzacja
 • Bar
 • Parking dla rowerów
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Basen kryty
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Basen zewnętrzny
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Restauracja
 • Room service
 • Sauna
 • Spa

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Superior

Pokój 2-osobowy Superior

Elegancki i komfortowy pokój z 1 łóżkiem podwójnym i sofą. Pow.: 32 m2. Część pokoi posiada balkon
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Mini lodówka
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy Privilege

Pokój 2-osobowy Privilege

Elegancki i komfortowy pokój z 1 łóżkiem podwójnym i sofą oraz antresolą. Pow.: 40 m2. Część pokoi posiada balkon
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Mini lodówka
 • Darmowe Wi-Fi

Szklarska Poręba

Góry i doliny: Szklarska Poręba jest doskonałą bazą wypadową do wypraw w Karkonosze, a łatwy dostęp do najbardziej malowniczych szlaków zapewnia kolejka linowa na najwyższy szczyt w okolicy – Szrenicę. Tam można przysiąść na chwilę w schronisku albo maszerować dalej Drogą Przyjaźni, prowadzącą aż do Śnieżnych Kotłów i na Śnieżkę.

Puchatek i Śnieżynka: wbrew pozorom to nie atrakcje dla najmłodszych, ale popularne trasy narciarskie wchodzące w skład kompleksu Szrenica Ski Arena. Oprócz nawiązania bliższych relacji z tymi baśniowymi postaciami warto również pośmigać na Hali Szrenickiej i przejechać się najdłuższą w okolicy

Lolobrygidą (ponad 4 km). Ze względu na szczególny mikroklimat warunki są tu zbliżone do alpejskich, a śnieg leży przez ok. 110 dni w roku. Ale coś dla siebie znajdą w Szklarskiej nie tylko zjazdowcy – w pobliskich Jakuszycach na następców Justyny Kowalczyk czeka ponad 150 km doskonale przygotowanych tras.

Z siłą wodospadu: w bezpośrednim sąsiedztwie Szklarskiej Poręby znajdują się dwa najwyższe i najpiękniejsze sudeckie wodospady – Szklarki i Kamieńczyka. Szczególne wrażenie robi ten drugi, który spada trzema kaskadami z wysokości 27 m.

Ciuchcią do sąsiadów: zbudowaną na przełomie XIX i XX w. i otwartą ponownie w 2010 r. Koleją Izerską można w malowniczych okolicznościach przyrody dojechać ze Szklarskiej Poręby do czeskich kurortów Harrachov i Korenov. A tam m.in. podziwiać jedną z sześciu istniejących na świecie skoczni mamucich oraz uraczyć się kuflem doskonałego piwa.

Do Pragi: jazda do stolicy Czech zajmie niecałe dwie godziny – a na miejscu już atrakcji nie brakuje.


Lokalizacja

280 m od Skałek Marianki
400 m od Ski Arena Szrenica
850 m od Muzeum Mineralogicznego
1 km od centrum Szklarskiej Poręby
1,9 km od Wodospadu Kamieńczyka
3,1 km od Wodospadu Szklarki
5 km od Chybotka

card

HOTEL BERGO RESORT&SPA

Dlaczego warto?
Nowo otwarty hotel Bergo Resort&Spa to gwarancja komfortu i jakości w sercu Karkonoszy. Nowoczesne, eleganckie pokoje, lokalizacja blisko Ski Arena Szrenica oraz wejścia do Karkonoskiego Parku Narodowego, ekskluzywna restauracja Bergo, a także baseny i centrum spa sprawiają, czynią z hotelu idealne miejsce na wypoczynek w cieniu „Gór Olbrzymich” (jak nazywano niegdyś Karkonosze).
Atrakcje obiektu
- Basen kryty
- Jacuzzi zewnętrzne
- Sauna
- Siłownia
- Centrum spa & wellness
Jedzenie i picie
W hotelu do dyspozycji gości jest Restauracja Bergo oraz bar.