Wave Międzyzdroje Resort & SPA

Travelist ulubiona oferta
Międzyzdroje, Zachodniopomorskie
4.7
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

780

Cena Travelist:

od 608

/ 2 os.

Wave Międzyzdroje Resort & SPA
Międzyzdroje, Zachodniopomorskie
Cena w obiekcie:

780

Cena Travelist:

od 608

/ 2 os.

Unikatowy design i komfort nad samym morzem

Jeden z najbardziej oryginalnych obiektów na polskim Wybrzeżu, nowo otwarty kompleks inspirowany naturą, tuż przy plaży – śniadania w cenie, dostęp do basenów, saun, jacuzzi oraz atrakcje dla dzieci w cenie

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w formie bufetu z regionalnymi przysmakami, otwartą kuchnią i gotowaniem na żywo, w tym dania dla najmłodszych
 • Pobyt 2 dzieci GRATIS w okresie 21.06-31.08.2024 - w tym 1 dziecko do lat 8 na dostawce i 1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami; po wyborze pakietu "OFERTA BEZZWROTNA + 2 dzieci GRATIS" oraz dodaniu dzieci w składzie podróżnych
 • Pobyt 3 dzieci GRATIS w okresie do 20.06.2024 - w tym 2 dzieci do lat 8 na dostawce i 1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami; po wyborze pakietu "OFERTA BEZZWROTNA + 3 dzieci GRATIS" oraz dodaniu dzieci w składzie podróżnych
 • Dostęp do udogodnień w apartamentach: szlafroków, sejfu, ekspresu do kawy na kapsułki
 • Nielimitowany dostęp do strefy basenowej (brodziki, bicze wodne i gejzery, baseny wewnętrzne, w tym całorocznie podgrzewane jacuzzi oraz basen zewnętrzny)
 • Nielimitowany dostęp do strefy saun (sauny suchej, parowej, biosauny, tężni solankowej oraz ściany solnej) - korzystanie z saun dozwolone jest dla osób powyżej 18 r.ż.
 • Nielimitowany dostęp do strefy fitness (profesjonalnej siłowni wewnętrznej ze specjalistycznym sprzętem marki Technogym do treningu kardio oraz siłowego)
 • Dostęp do sali zabaw dla dzieci (sala zabaw dostępna od wakacji)
 • Nielimitowany dostęp do Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Opłaty za parking - 110 zł/doba w sezonie oraz terminach specjalnych, 90 zł poza sezonem
 • Lokalnej opłaty klimatycznej (płatna na miejscu, w recepcji)

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
Pobyt 1 dziecka do lat 3 na łóżku z rodzicami – gratis (bez świadczeń), wypożyczenie łóżeczka dziecięcego – bezpłatnie (wymagana wcześniejsza rezerwacja)

Możliwość 2 dostawek dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat. Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką

Funkcję dostawek w obiekcie pełnią stałe sofy na wyposażeniu apartamentów (sofy są rozkładane, powierzchnia spania: 140 cm)

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, za dodatkową opłatą (akceptowane wyłącznie małe pieski o wadze do 7 kg, bez wyżywienia, po wcześniejszym potwierdzeniu z recepcją obiektu) – 90 zł/zwierzę/doba
Parking
Tak, miejsce parkingowe w garażu podziemnym (jedno na pokój). Koszt rezerwacji - 110 zł/doba w sezonie oraz terminach specjalnych, 90 zł poza sezonem. Dostępny jest również parking miejski w okolicy, płatny zgodnie z lokalnym cennikiem.

Obiekt dysponuje wydzielonym stanowiskiem do ładowania aut elektrycznych.
Dodatkowe informacje
Wave Beach Concept otwarte tylko w sezonie wysokim (wakacje)

Godziny otwarcia spa: 8-22

Istnieje możliwość wykupienia transferu do obiektu z lotniska Szczecin Goleniów – prosimy o kontakt z recepcją w celu poznania szczegółów
Płatność
Jeśli zarezerwujesz tę ofertę co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem pobytu, możesz wybrać opcję płatności dwuczęściowej. Pierwsza część płatności wyniesie 30% ceny całkowitej. Kwoty i terminy każdej wpłaty znajdziesz na ostatnim etapie procesu rezerwacji. W przypadku nie zapłacenia drugiej części kwoty za rezerwację rezerwacja zostanie anulowana. W takim przypadku wpłacona do tej pory kwota jest bezzwrotna.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Green House HM Sp. z o.o., Puławska 2, NIP: PL5213797396 (dalej „Obiekt”)

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług zakwaterowania objętych tą ofertą jest Obiekt.

Travelist, jako dostawca internetowej platformy handlowej pośredniczy w zawarciu umowy na usługi z Obiektem, a poprzez serwis Travelist umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności za usługi Obiektu.

Travelist nie odpowiada za treść oferty Obiektu ani sposób jej realizacji przez Obiekt.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Obiekt można zgłaszać bezpośrednio do Obiektu lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie przekaże Państwa uwagi niezwłocznie do Obiektu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Obiekt.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo wRegulaminie lub w zakładce Jak działamy dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,7/5
69 opinii

Najnowsze

K
Katarzyna, 46-55Rodzina

Było super

5/5

03.06.2024
J
Jarosław, 36-45Rodzina

Fajny długi weekend.

5/5

Plusy: Hotel, plaża, jedzenie.

Minusy: Animatorzy.

Animatorzy do poprawy.
03.06.2024
K
Krzysztof , 46-55Para

5/5

29.05.2024
B
Barbara , 46-55Rodzina

5/5

Wspaniale
08.05.2024
A
Aleksandra, 36-45Rodzina

Polecam

5/5

Plusy: Wszystko na

Minusy: W barze na plaży rano zapłaciłam 14 zl a wieczorem już 24 zl

03.05.2024

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Wave Międzyzdroje Resort & SPA to unikatowy w skali polskiego Wybrzeża, nowo otwarty obiekt o wyjątkowej architekturze inspirowanej nadmorskim otoczeniem. Konstrukcje budynków, z których składa się kompleks, przypominają morskie fale. Na obiekt warto popatrzeć także z odpowiedniej perspektywy – rzut oka na kompleks z plaży, otwartego morza czy molo przywodzi na myśl pięciomasztowy żaglowiec o błękitno-białych skośnych żaglach. Ciekawe, inspirowane naturą bryły, liczne przeszklenia i niecodzienny kształt spirali zachwycą nie tylko miłośników oryginalnej architektury, a znakomite położenie bezpośrednio przy plaży, w otoczeniu sosnowego parku spodoba się każdemu amatorowi nadmorskiego wypoczynku.
Na miejscu na gości czekają designerskie apartamenty zaaranżowane z wykorzystaniem drewna, kamienia, a nawet piór, których nie brak na nadbałtyckich plażach. Apartamenty są klimatyzowane, wyposażone w prywatne łazienki, wydzieloną sypialnię, salon z sofą, TV, taras i szereg innych udogodnień. W całym obiekcie można korzystać bezpłatnie z dostępu do Internetu Wi-Fi.
ATRAKCJE KOMPLEKSU
- Basen kryty (o wym. 13,5 x 8 m)
- Basen zewnętrzny (całoroczny, podgrzewany; wym.: 20,37 x 8,17 m)
- Jacuzzi wewnętrzne (2,5 x 3,5 m)
- Jacuzzi zewnętrzne dla 5 osób (1,6 m średnicy)
- Strefa saun (biosauna, sauna fińska, parowa, tężnia solankowa, strefa wypoczynku)
- Fitness Club (ze specjalistycznym sprzętem od Technogym; możliwość rezerwacji treningu z trenerem personalnym)
- Bogata oferta zabiegów pielęgnacyjnych ciała i twarzy opartych na kosmetykach luksusowej, francuskiej marki Saint Malo oraz szerokiej gamy masaży i rytuałów relaksujących w SPA (za dopłatą)
- Wypożyczalnia rowerów (za dopłatą)
- Wypożyczalnia kijków do nordic walking (za dopłatą)
DLA NAJMŁODSZYCH
- Brodzik zewnętrzny (o pow. 35 m2)
- Brodzik dla dzieci o pow. 42 m2
- Kids Zone (sala zabaw); dostępna od wakacji
- Zewnętrzny plac zabaw (od maja do września); dostępny od wakacji
- Animacje (tylko w terminach specjalnych, zgodnie z harmonogramem obiektu)
- Udogodnienia (łóżeczko lub/i tipi w apartamencie, menu dla dzieci)
JEDZENIE I PICIE
Obiekt oddaje do dyspozycji gości dwie restauracje – restaurację bufetową (w której codziennie serwowane są pyszne śniadania, obiady i kolacje) z częścią à la carte, a także restaurację na plaży (w ramach Wave Beach Concept; prywatna plaża oraz Wave Beach Concept działają tylko w sezonie wysokim – w wakacje). Na terenie kompleksu znajduje się ponadto kameralna kawiarnia z ofertą aromatycznych kaw, świeżych koktajli oraz deserów.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
 • Brak możliwości przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Apartament 2 os. Standard z 2 dostawkami

Apartament 2 os. Standard z 2 dostawkami

Apartament o powierzchni od 34 do 43 m2 składający się z salonu z rozkładaną sofą (o powierzchni spania 140 cm), sypialni z dużym łożem małżeńskim (o wym. 180 x 200 cm), łazienki (z prysznicem) oraz tarasu z widokiem na otaczającą naturę albo miasto. Poszczególne apartamenty mogą różnić się powierzchnią oraz rozmieszczeniem wyposażenia. Zdjęcia na stronie są zdjęciami przykładowymi
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Ekspres do kawy
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi
Apartament 2 os Standard Eco z 2 dostawkami

Apartament 2 os Standard Eco z 2 dostawkami

Apartament o powierzchni od 34 do 43 m2 składający się z salonu z rozkładaną sofą (o powierzchni spania 140 cm), sypialni z dużym łożem małżeńskim (o wym. 180 x 200 cm), łazienki (z prysznicem) oraz tarasu z widokiem na otaczającą naturę albo miasto. Poszczególne apartamenty mogą różnić się powierzchnią oraz rozmieszczeniem wyposażenia. Zdjęcia na stronie są zdjęciami przykładowymi
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Ekspres do kawy
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi

Międzyzdroje

Flagową atrakcją Międzyzdrojów jest oczywiście plaża – swoją popularność zawdzięcza ona czystemu i drobnemu piaskowi oraz widokom na pobliskie klifowe wzgórza. Miejsce to rozsławia na całą Polskę również wzorowana na hollywoodzkim Bulwarze Promenada Gwiazd z odciskami dłoni polskich celebrytów. W Międzyzdrojach znajduje się także molo – o długości 395 m, które także przystanią morską, skąd odbywają się rejsy do Świnoujścia i niemieckich portów Uznamu. Miasto od wschodu i południa graniczy z terenami Wolińskiego Parku Narodowego z charakterystycznymi nadmorskimi klifami, Zagrodą Pokazową Żubrów, malowniczymi trasami spacerowymi, Jeziorem Turkusowym oraz Muzeum Przyrodniczym.


Lokalizacja

Lokalizacja bezpośrednio przy plaży
150 m od ścieżki spacerowej wzdłuż plaży w Międzyzdrojach
1,5 km od Alei Gwiazd w Międzyzdrojach
1,5 km od Bałtyckiego Parku Miniatur
1,9 km od dworca PKP
3,2 km od Zagrody Pokazowej Żubrów (w Wolińskim Parku Narodowym)

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Świnoujście – 20 min, Szczecin – 1 godz. 15 min, Kołobrzeg – 1 godz. 30 min, Poznań – 3 godz. 15 min, Trójmiasto – 4 godz. 20 min, Warszawa – 5 godz. 30 min

card

WAVE MIĘDZYZDROJE RESORT & SPA

DLACZEGO WARTO?
Wave Międzyzdroje Resort & SPA to unikatowy w skali polskiego Wybrzeża, nowo otwarty obiekt o wyjątkowej architekturze inspirowanej nadmorskim otoczeniem. Konstrukcje budynków, z których składa się kompleks, przypominają morskie fale. Na obiekt warto popatrzeć także z odpowiedniej perspektywy – rzut oka na kompleks z plaży, otwartego morza czy molo przywodzi na myśl pięciomasztowy żaglowiec o błękitno-białych skośnych żaglach. Ciekawe, inspirowane naturą bryły, liczne przeszklenia i niecodzienny kształt spirali zachwycą nie tylko miłośników oryginalnej architektury, a znakomite położenie bezpośrednio przy plaży, w otoczeniu sosnowego parku spodoba się każdemu amatorowi nadmorskiego wypoczynku.
Na miejscu na gości czekają designerskie apartamenty zaaranżowane z wykorzystaniem drewna, kamienia, a nawet piór, których nie brak na nadbałtyckich plażach. Apartamenty są klimatyzowane, wyposażone w prywatne łazienki, wydzieloną sypialnię, salon z sofą, TV, taras i szereg innych udogodnień. W całym obiekcie można korzystać bezpłatnie z dostępu do Internetu Wi-Fi.
ATRAKCJE KOMPLEKSU
- Basen kryty (o wym. 13,5 x 8 m)
- Basen zewnętrzny (całoroczny, podgrzewany; wym.: 20,37 x 8,17 m)
- Jacuzzi wewnętrzne (2,5 x 3,5 m)
- Jacuzzi zewnętrzne dla 5 osób (1,6 m średnicy)
- Strefa saun (biosauna, sauna fińska, parowa, tężnia solankowa, strefa wypoczynku)
- Fitness Club (ze specjalistycznym sprzętem od Technogym; możliwość rezerwacji treningu z trenerem personalnym)
- Bogata oferta zabiegów pielęgnacyjnych ciała i twarzy opartych na kosmetykach luksusowej, francuskiej marki Saint Malo oraz szerokiej gamy masaży i rytuałów relaksujących w SPA (za dopłatą)
- Wypożyczalnia rowerów (za dopłatą)
- Wypożyczalnia kijków do nordic walking (za dopłatą)
DLA NAJMŁODSZYCH
- Brodzik zewnętrzny (o pow. 35 m2)
- Brodzik dla dzieci o pow. 42 m2
- Kids Zone (sala zabaw); dostępna od wakacji
- Zewnętrzny plac zabaw (od maja do września); dostępny od wakacji
- Animacje (tylko w terminach specjalnych, zgodnie z harmonogramem obiektu)
- Udogodnienia (łóżeczko lub/i tipi w apartamencie, menu dla dzieci)
JEDZENIE I PICIE
Obiekt oddaje do dyspozycji gości dwie restauracje – restaurację bufetową (w której codziennie serwowane są pyszne śniadania, obiady i kolacje) z częścią à la carte, a także restaurację na plaży (w ramach Wave Beach Concept; prywatna plaża oraz Wave Beach Concept działają tylko w sezonie wysokim – w wakacje). Na terenie kompleksu znajduje się ponadto kameralna kawiarnia z ofertą aromatycznych kaw, świeżych koktajli oraz deserów.