VacationClub – Apartamenty Świnoujście

Travelist ulubiona oferta
Świnoujście, Zachodniopomorskie
3.8
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

216

Cena Travelist:

od 152

/ 2 os.

VacationClub – Apartamenty Świnoujście
Świnoujście, Zachodniopomorskie
Cena w obiekcie:

216

Cena Travelist:

od 152

/ 2 os.

Relaks w luksusowych apartmentach

Komfortowe apartamenty kilka minut spacerem od najpiękniejszej plaży w Polsce, blisko promenady i głównych atrakcji Świnoujścia oraz 10 minut jazdy samochodem od niemieckiej granicy – wejście do Baltic Park Molo Aquapark i parking w cenie

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 10 dni przed datą przyjazdu (dot. pakietów o nazwie „MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ ANULACJI”). Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”.
 • Zakwaterowanie
 • Wejście do Baltic Park Molo Aquapark k. Radisson Blu Resort (1 godz. dziennie łącznie: w Strefie Basenów i Saun, z wył. Surf Wave i Słonecznej Łąki; od dnia przyjazdu do końca dnia poprzedzającego wymeldowanie) – każda dodatkowa min płatna wg cennika
 • Internet Wi-Fi
 • Parking (zgodnie z dostępnością)

Cena nie zawiera

 • wyżywienia
 • opłaty klimatycznej (płatna na miejscu)
 • opłaty za sprzątanie w wysokości: 250 zł/pobyt
 • obowiązkowego depozytu w wysokości: 300 zł jako zabezpieczenie apartamentu (depozyt jest zwracany po sprawdzeniu apartamentu najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od dnia wyjazdu z apartamentu)
 • opłat za pozostałe usługi w obiekcie

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 10:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko w wieku do 3 lat na łóżku z rodzicami gratis (bez świadczeń); udogodnienia: łóżeczko dziecięce – 60 zł za dobę (na zapytanie), wanienka dziecięca – 10 zł za dobę (na zapytanie), krzesełko dziecięce – 10 zł za dobę (na zapytanie)

W apartamentach Superior dla 4 osób (lokalizacja Baltic Park Fort) oraz Standard dla 2 osób z opcją dwóch dostawek (lokalizacja Uzdrowiskowa) możliwe 2 dostawki dla dzieci lub dorosłych; w apartamencie Studio dla 2 osób z opcją dostawki (lokalizacja Uzdrowiskowa oraz Chrobrego) możliwa 1 dostawka dla dziecka lub osoby dorosłej

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Uwaga
Apartamenty są zlokalizowane pod różnymi adresami (ul. Żeromskiego; ul. Chrobrego; ul. Uzdrowiskowa): Apartamenty – lokalizacja Wisus (ul. Żeromskiego 17; 400 m od plaży); Apartamenty Baltic Park Fort (ul. Uzdrowiskowa 36, 38, 40; 300 m od plaży); Apartamenty Chrobrego (budynki: Aquamarina, Villa Mistral, Villa Park; do 650 m od plaży); Apartamenty Uzdrowiskowa (ul. Uzdrowiskowa 7, 9, 11, 25, 20, 22, 46, 48B; budynki: Apartpark Albus, Apartpark Lividus, Avangard Resort, Baltic Park Plaża, Baltic Park Promenada, Trzy Korony; do 500 m od plaży)
Z pupilem
Tak, możliwość przyjazdu z pupilem – 40 zł/zwierzę/doba (na zapytanie)
Depozyt
W momencie zameldowania wymagane jest wpłacenie depozytu w wysokości 300 zł jako zabezpieczenie apartamentu (depozyt jest zwracany najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od dnia wyjazdu z apartamentu)
Inne
Oferta nie zawiera wyżywienia
Zameldowanie przed przyjazdem
Zameldowanie przed przyjazdem przez Mobile Check-In.

Wejdź na https://vacationclub.pl/sms-login/send-sms-code 48 godzin przed przyjazdem i zaloguj się na Profil Gościa używając numeru telefonu podanego przy dokonywaniu rezerwacji.


Poza godzinami pracy recepcji, odbiór oraz zwrot kluczy do apartamentu odbywa się w VacationBox (Kluczomat), znajdującego się na parterze budynku Baltic Park Molo, klatka D, Al. Baltic Park Molo 1

O sposobie odbioru oraz zwrotu kluczy Goście zostaną poinformowani przed przyjazdem.
Ważne
Odbiór kluczy w recepcji VacationClub przy Al. Baltic Park Molo 5 w godz. 10-18 (apartamenty mieszczą się pod innym adresem).
Po godzinie 18tej odbiór kluczy do apartamentu możliwy w Hotelu Radisson lub
Jest też opcja odbioru kluczy z kluczomatu, VacationBox:

Poza godzinami pracy recepcji, odbiór oraz zwrot kluczy do apartamentu odbywa się w VacationBox (Kluczomat), znajdującego się na parterze budynku Baltic Park Molo, klatka D, Al. Baltic Park Molo 1

O sposobie odbioru oraz zwrotu kluczy Goście zostaną poinformowani przed przyjazdem.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: VACATION CLUB 2 SP. Z O. O. SP. K., aleja Baltic Park Molo 1, NIP: PL7010564630 (dalej „Obiekt”)

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług zakwaterowania objętych tą ofertą jest Obiekt.

Travelist, jako dostawca internetowej platformy handlowej pośredniczy w zawarciu umowy na usługi z Obiektem, a poprzez serwis Travelist umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności za usługi Obiektu.

Travelist nie odpowiada za treść oferty Obiektu ani sposób jej realizacji przez Obiekt.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Obiekt można zgłaszać bezpośrednio do Obiektu lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie przekaże Państwa uwagi niezwłocznie do Obiektu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Obiekt.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo wRegulaminie lub w zakładce Jak działamy dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

3,8/5
25 opinii

Najnowsze

M
Maria , 56+Para

Świetny wypoczynek w dobrej cenie.

4/5

Plusy: Przyjemny basen, miła obsługa . Wenus w Mrzeżynie smaczne posiłki.

Minusy: Więcej przystępnych cen.

Mały kontakt. Brak odpowiedzi na e-mail. Na infolinii nikt się nie zgłasza.
20.05.2024
K
Khaled , 46-55Rodzina

1/5

23.02.2024
K
Krystyna, 56+Sam

5/5

07.11.2023
J
Janusz, 46-55Rodzina

Krótki wypad

2/5

Plusy: Lokalizacyjnie bardzo dobre miejsce, przy plaży i restauracjach oraz dostęp do aquaparku nie wychodząc na zewnątrz.

Minusy: Słaba obsługa, miejsce postojowe było wpisane według dostępności, więc przy rezerwacji prosiłam o rezerwację, ale niestety przy zakwaterowaniu usłyszeliśmy, że nie ma miejsca. Obsługa na bardzo niskim poziomie. W apartamencie brakowało pościeli dla dziecka, mydła i żelu pod prysznic.

06.06.2023
K
Krzysztof, 56+Rodzina

4/5

05.05.2023

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Dla tych, którzy marzą o wypoczynku przy szumie fal, VacationClub™ przygotował komfortowe apartamenty z licznymi udogodnieniami. Największą ich zaletą jest oczywiście znakomita lokalizacja – w niedalekiej odległości od promenady i szerokiej, świnoujskiej piaszczystej plaży. Wszystkie apartamenty wyposażone są w łazienkę z z kabiną prysznicową, aneks kuchenny, telewizor, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, zaś niektóre posiadają oddzielną sypialnię. Do dyspozycji gości są wygodne łóżka, a część apartamentów posiada rozkładaną, przystosowaną do spania sofę. Duża część apartamentów dysponuje balkonami. Apartamenty są zlokalizowane pod różnymi adresami, w odległości zaledwie od 300 do 650 m od plaży.
ATRAKCJE
Goście apartamentów sieci VacationClub™ otrzymują dostęp do Baltic Park Molo Aquapark mieszczącego się tuż obok luksusowego Radisson Blu Resort, Świnoujście na preferencyjnych warunkach – 45 minut dziennie gratis (łącznie w strefie basenów i strefie saun z wyłączeniem Surf Wave i Słonecznej Łąki) – a w nim: 
- basen pływacki
- basen rekreacyjny z atrakcjami (m.in. sztuczną falą)
- basen dla dzieci ze zjeżdżalniami
- 4 zjeżdżalnie, w tym 2 pontonowe
- „rwąca rzeka”
- 4 jacuzzi
- spray park
Ponadto za dodatkową opłatą, goście mogą korzystać z siłowni, sali fitness, bilarda, snookera, kręgielni czy Kids Clubu, w którym dzieci bawią się pod opieką animatorów.
 
JEDZENIE I PICIE 
Goście mogą na miejscu wykupić śniadania i obiadokolacje w hotelu Radisson Blu Resort. Jeżeli wolisz stołować się na miejscu – nie ma problemu. W każdym apartamencie znajduje się aneks kuchenny, w którym można przygotowywać proste potrawy.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Klimatyzacja
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Hotel dla niepalących
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Sauna
 • Spa
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Apartament Standard dla 2 osób z opcją dwóch dostawek - lokalizacja Uzdrowiskowa

Apartament Standard dla 2 osób z opcją dwóch dostawek - lokalizacja Uzdrowiskowa

Apartament składający się z 2 pokoi: salonu z rozkładaną i przystosowaną do spania sofą, telewizorem i bezprzewodowym dostępem do Internetu, doskonale wyposażonego aneksu kuchennego, łazienki z kabiną prysznicową oraz sypialni z łóżkiem małżeńskim.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Aneks kuchenny
 • Darmowe Wi-Fi
Apartament Studio dla 2 osób z opcją dostawki - lokalizacja Uzdrowiskowa

Apartament Studio dla 2 osób z opcją dostawki - lokalizacja Uzdrowiskowa

Apartament złożony z salonu z podwójnym łóżkiem, aneksu kuchennego oraz łazienki z kabiną prysznicową. Część apartamentów posiada rozkładaną sofę umożliwiającą nocleg 3 osób. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny. Ponadto w każdym apartamencie znajduje się telewizor oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Aneks kuchenny
 • Darmowe Wi-Fi

Świnoujście

Świnoujście – za sprawą szerokiego na 130 m pasa białego piasku na wyspie Uznam – jest uznawane za plażowy raj. Od kilku lat regularnie zwycięża on w plebiscytach na najlepsze plaże w Polsce. Jednym z symboli kurortu są 3 charakterystyczne wysokie budowle – najwyższa na polskim wybrzeżu latarnia morska (68 m), wieża dawnego kościoła przerobiona na punkt widokowy oraz strzegący wejścia do portu „wiatrak”, czyli Stawa Młyny. Podczas wypoczynku w mieście warto zobaczyć też XIX-wieczną niemiecką twierdzę, która dawniej miała za zadanie bronić terenów portowych. Do naszych czasów zachowały się 3 forty – Fort Gerharda, w którym mieści się dziś Muzeum Obrony Wybrzeża, Fort Zachodni oraz wzorowany na rzymskim Mauzoleum Hadriana Fort Anioła.


Lokalizacja

300 m od plaży: apartamenty Baltic Park Fort (ul. Uzdrowiskowa 36, 38, 40)
400 m od plaży: apartamenty – lokalizacja Wisus (ul. Żeromskiego 17)
do 500 m od plaży: apartamenty Uzdrowiskowa (ul. Uzdrowiskowa 7, 9, 11, 25, 20, 22, 46, 48B; budynki: Apartpark Albus, Apartpark Lividus, Avangard Resort, Baltic Park Plaża, Baltic Park Promenada, Trzy Korony)
650 m od plaży: apartamenty Chrobrego (budynki: Aquamarina, Villa Mistral, Villa Park)

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Szczecin – 2 godz. 5 min, Poznań – 4 godz. 20 min, Gdańsk – 5 godz. 45 min, Wrocław – 6 godz., Warszawa – 7 godz.

card

VACATIONCLUB – APARTAMENTY ŚWINOUJŚCIE

DLACZEGO WARTO?
Dla tych, którzy marzą o wypoczynku przy szumie fal, VacationClub™ przygotował komfortowe apartamenty z licznymi udogodnieniami. Największą ich zaletą jest oczywiście znakomita lokalizacja – w niedalekiej odległości od promenady i szerokiej, świnoujskiej piaszczystej plaży. Wszystkie apartamenty wyposażone są w łazienkę z z kabiną prysznicową, aneks kuchenny, telewizor, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, zaś niektóre posiadają oddzielną sypialnię. Do dyspozycji gości są wygodne łóżka, a część apartamentów posiada rozkładaną, przystosowaną do spania sofę. Duża część apartamentów dysponuje balkonami. Apartamenty są zlokalizowane pod różnymi adresami, w odległości zaledwie od 300 do 650 m od plaży.
ATRAKCJE
Goście apartamentów sieci VacationClub™ otrzymują dostęp do Baltic Park Molo Aquapark mieszczącego się tuż obok luksusowego Radisson Blu Resort, Świnoujście na preferencyjnych warunkach – 45 minut dziennie gratis (łącznie w strefie basenów i strefie saun z wyłączeniem Surf Wave i Słonecznej Łąki) – a w nim: 
- basen pływacki
- basen rekreacyjny z atrakcjami (m.in. sztuczną falą)
- basen dla dzieci ze zjeżdżalniami
- 4 zjeżdżalnie, w tym 2 pontonowe
- „rwąca rzeka”
- 4 jacuzzi
- spray park
Ponadto za dodatkową opłatą, goście mogą korzystać z siłowni, sali fitness, bilarda, snookera, kręgielni czy Kids Clubu, w którym dzieci bawią się pod opieką animatorów.
 
JEDZENIE I PICIE 
Goście mogą na miejscu wykupić śniadania i obiadokolacje w hotelu Radisson Blu Resort. Jeżeli wolisz stołować się na miejscu – nie ma problemu. W każdym apartamencie znajduje się aneks kuchenny, w którym można przygotowywać proste potrawy.