VacationClub – Apartamenty Świnoujście

Świnoujście, Zachodniopomorskie
4
/5
(Bardzo dobry)
264 Od 219 
VacationClub – Apartamenty Świnoujście
Świnoujście, Zachodniopomorskie
Od 219PLN
-17% 264PLN

Relaks w luksusowych apartmentach

Komfortowe apartamenty kilka minut spacerem od najpiękniejszej plaży w Polsce, blisko promenady i głównych atrakcji Świnoujścia oraz 10 minut jazdy samochodem od niemieckiej granicy – wejście do Baltic Park Molo Aquapark i parking w cenie

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie

 • Wejście do Baltic Park Molo Aquapark k. Radisson Blu Resort (45 min dziennie łącznie: w Strefie Basenów i Saun, z wył. Surf Wave i Słonecznej Łąki; od dnia przyjazdu do końca dnia poprzedzającego wymeldowanie) – każda dodatkowa min płatna wg cennika

 • Internet Wi-Fi

 • Parking (zgodnie z dostępnością)

Cena nie zawiera

 • wyżywienia

 • opłaty klimatycznej (płatna na miejscu)

 • opłaty za sprzątanie w wysokości: 200 zł/pobyt

 • obowiązkowego depozytu w wysokości: 500 zł jako zabezpieczenie apartamentu (depozyt jest zwracany po sprawdzeniu apartamentu najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od dnia wyjazdu z apartamentu)

 • opłat za pozostałe usługi w obiekcie

 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa

16:00 - 10:00

Dzieci i dostawki

1 dziecko w wieku do 3 lat na łóżku z rodzicami gratis (bez świadczeń); udogodnienia: łóżeczko dziecięce – 60 zł za dobę (na zapytanie), wanienka dziecięca – 10 zł za dobę (na zapytanie), krzesełko dziecięce – 10 zł za dobę (na zapytanie)

W apartamentach Superior dla 4 osób (lokalizacja Baltic Park Fort) oraz Standard dla 2 osób z opcją dwóch dostawek (lokalizacja Uzdrowiskowa) możliwe 2 dostawki dla dzieci lub dorosłych; w apartamencie Studio dla 2 osób z opcją dostawki (lokalizacja Uzdrowiskowa oraz Chrobrego) możliwa 1 dostawka dla dziecka lub osoby dorosłej

Uwaga

Apartamenty są zlokalizowane pod różnymi adresami (ul. Żeromskiego; ul. Chrobrego; ul. Uzdrowiskowa): Apartamenty – lokalizacja Wisus (ul. Żeromskiego 17; 400 m od plaży); Apartamenty Baltic Park Fort (ul. Uzdrowiskowa 36, 38, 40; 300 m od plaży); Apartamenty Chrobrego (budynki: Aquamarina, Villa Mistral, Villa Park; do 650 m od plaży); Apartamenty Uzdrowiskowa (ul. Uzdrowiskowa 7, 9, 11, 25, 20, 22, 46, 48B; budynki: Apartpark Albus, Apartpark Lividus, Avangard Resort, Baltic Park Plaża, Baltic Park Promenada, Trzy Korony; do 500 m od plaży)

Z pupilem

Tak, możliwość przyjazdu z pupilem – 40 zł/zwierzę/doba (na zapytanie)

Depozyt

W momencie zameldowania wymagane jest wpłacenie depozytu w wysokości 500 zł jako zabezpieczenie apartamentu (depozyt jest zwracany najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od dnia wyjazdu z apartamentu)

Inne

Oferta nie zawiera wyżywienia

Ważne

Odbiór kluczy w recepcji VacationClub przy Al. Baltic Park Molo 5 w godz. 8-20 (apartamenty mieszczą się pod innym adresem)

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a hotelem, dotyczącą rezerwacji pobytu w wybranym hotelu. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Hotel. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4/5
0

Najnowsze

O hotelu

DLACZEGO WARTO? Dla tych, którzy marzą o wypoczynku przy szumie fal, VacationClub™ przygotował komfortowe apartamenty z licznymi udogodnieniami. Największą ich zaletą jest oczywiście znakomita lokalizacja – w niedalekiej odległości od promenady i szerokiej, świnoujskiej piaszczystej plaży. Wszystkie apartamenty wyposażone są w łazienkę z z kabiną prysznicową, aneks kuchenny, telewizor, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, zaś niektóre posiadają oddzielną sypialnię. Do dyspozycji gości są wygodne łóżka, a część apartamentów posiada rozkładaną, przystosowaną do spania sofę. Duża część apartamentów dysponuje balkonami. Apartamenty są zlokalizowane pod różnymi adresami, w odległości zaledwie od 300 do 650 m od plaży. ATRAKCJE Goście apartamentów sieci VacationClub™ otrzymują dostęp do Baltic Park Molo Aquapark mieszczącego się tuż obok luksusowego Radisson Blu Resort, Świnoujście na preferencyjnych warunkach – 45 minut dziennie gratis (łącznie w strefie basenów i strefie saun z wyłączeniem Surf Wave i Słonecznej Łąki) – a w nim:  - basen pływacki - basen rekreacyjny z atrakcjami (m.in. sztuczną falą) - basen dla dzieci ze zjeżdżalniami - 4 zjeżdżalnie, w tym 2 pontonowe - „rwąca rzeka” - 4 jacuzzi - spray park Ponadto za dodatkową opłatą, goście mogą korzystać z siłowni, sali fitness, bilarda, snookera, kręgielni czy Kids Clubu, w którym dzieci bawią się pod opieką animatorów.   JEDZENIE I PICIE  Goście mogą na miejscu wykupić śniadania i obiadokolacje w hotelu Radisson Blu Resort. Jeżeli wolisz stołować się na miejscu – nie ma problemu. W każdym apartamencie znajduje się aneks kuchenny, w którym można przygotowywać proste potrawy.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Klimatyzacja
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Hotel dla niepalących
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Sauna
 • Spa
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Apartament Standard dla 2 osób z opcją dwóch dostawek - lokalizacja Uzdrowiskowa

Apartament Standard dla 2 osób z opcją dwóch dostawek - lokalizacja Uzdrowiskowa

Apartament składający się z 2 pokoi: salonu z rozkładaną i przystosowaną do spania sofą, telewizorem i bezprzewodowym dostępem do Internetu, doskonale wyposażonego aneksu kuchennego, łazienki z kabiną prysznicową oraz sypialni z łóżkiem małżeńskim.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Aneks kuchenny
 • Darmowe Wi-Fi
Apartament Studio dla 2 osób z opcją dostawki - lokalizacja Uzdrowiskowa

Apartament Studio dla 2 osób z opcją dostawki - lokalizacja Uzdrowiskowa

Apartament złożony z salonu z podwójnym łóżkiem, aneksu kuchennego oraz łazienki z kabiną prysznicową. Część apartamentów posiada rozkładaną sofę umożliwiającą nocleg 3 osób. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny. Ponadto w każdym apartamencie znajduje się telewizor oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Aneks kuchenny
 • Darmowe Wi-Fi

Świnoujście

Świnoujście – za sprawą szerokiego na 130 m pasa białego piasku na wyspie Uznam – jest uznawane za plażowy raj. Od kilku lat regularnie zwycięża on w plebiscytach na najlepsze plaże w Polsce. Jednym z symboli kurortu są 3 charakterystyczne wysokie budowle – najwyższa na polskim wybrzeżu latarnia morska (68 m), wieża dawnego kościoła przerobiona na punkt widokowy oraz strzegący wejścia do portu „wiatrak”, czyli Stawa Młyny. Podczas wypoczynku w mieście warto zobaczyć też XIX-wieczną niemiecką twierdzę, która dawniej miała za zadanie bronić terenów portowych. Do naszych czasów zachowały się 3 forty – Fort Gerharda, w którym mieści się dziś Muzeum Obrony Wybrzeża, Fort Zachodni oraz wzorowany na rzymskim Mauzoleum Hadriana Fort Anioła.


Lokalizacja

300 m od plaży: apartamenty Baltic Park Fort (ul. Uzdrowiskowa 36, 38, 40)
400 m od plaży: apartamenty – lokalizacja Wisus (ul. Żeromskiego 17)
do 500 m od plaży: apartamenty Uzdrowiskowa (ul. Uzdrowiskowa 7, 9, 11, 25, 20, 22, 46, 48B; budynki: Apartpark Albus, Apartpark Lividus, Avangard Resort, Baltic Park Plaża, Baltic Park Promenada, Trzy Korony)
650 m od plaży: apartamenty Chrobrego (budynki: Aquamarina, Villa Mistral, Villa Park)

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Szczecin – 2 godz. 5 min, Poznań – 4 godz. 20 min, Gdańsk – 5 godz. 45 min, Wrocław – 6 godz., Warszawa – 7 godz.

card

VACATIONCLUB – APARTAMENTY ŚWINOUJŚCIE

DLACZEGO WARTO? Dla tych, którzy marzą o wypoczynku przy szumie fal, VacationClub™ przygotował komfortowe apartamenty z licznymi udogodnieniami. Największą ich zaletą jest oczywiście znakomita lokalizacja – w niedalekiej odległości od promenady i szerokiej, świnoujskiej piaszczystej plaży. Wszystkie apartamenty wyposażone są w łazienkę z z kabiną prysznicową, aneks kuchenny, telewizor, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, zaś niektóre posiadają oddzielną sypialnię. Do dyspozycji gości są wygodne łóżka, a część apartamentów posiada rozkładaną, przystosowaną do spania sofę. Duża część apartamentów dysponuje balkonami. Apartamenty są zlokalizowane pod różnymi adresami, w odległości zaledwie od 300 do 650 m od plaży. ATRAKCJE Goście apartamentów sieci VacationClub™ otrzymują dostęp do Baltic Park Molo Aquapark mieszczącego się tuż obok luksusowego Radisson Blu Resort, Świnoujście na preferencyjnych warunkach – 45 minut dziennie gratis (łącznie w strefie basenów i strefie saun z wyłączeniem Surf Wave i Słonecznej Łąki) – a w nim:  - basen pływacki - basen rekreacyjny z atrakcjami (m.in. sztuczną falą) - basen dla dzieci ze zjeżdżalniami - 4 zjeżdżalnie, w tym 2 pontonowe - „rwąca rzeka” - 4 jacuzzi - spray park Ponadto za dodatkową opłatą, goście mogą korzystać z siłowni, sali fitness, bilarda, snookera, kręgielni czy Kids Clubu, w którym dzieci bawią się pod opieką animatorów.   JEDZENIE I PICIE  Goście mogą na miejscu wykupić śniadania i obiadokolacje w hotelu Radisson Blu Resort. Jeżeli wolisz stołować się na miejscu – nie ma problemu. W każdym apartamencie znajduje się aneks kuchenny, w którym można przygotowywać proste potrawy.