Niestety, ta oferta nie jest już aktywna.

Może to Cię zainteresuje?

Biała Perła

Travelist ulubiona oferta
Sienna, Dolnośląskie
4.5
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

390

Cena Travelist:

od 234

/ 2 os.

Biała PerłaSienna, Dolnośląskie
Cena w obiekcie:

390

Cena Travelist:

od 234

/ 2 os.

Luksusowy relaks u stóp Czarnej Góry

Nowoczesny obiekt z urządzonymi w niebanalnym stylu wnętrzami, tuż przy kolei Luxtorpeda i trasach Bike Parku Czarna Góra, w samym sercu Strefy Czystego Powietrza – śniadania i obiadokolacje, nielimitowany dostęp do basenu i sauny w cenie!
Dodatkowo: nawet 2 Dzieci GRATIS!!!

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Pobyt 2 dzieci GRATIS w terminie do 21.12.2023 oraz 03.01-28.03.2024 w Apartamencie Standard z opcją dostawki oraz w Apartamencie Premium z max 2 dostawkami - w tym 1 dziecko do lat 12 na dostawce (ze świadczeniami) i 1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami (ze świadczeniami); po dodaniu dzieci w składzie podróżnych
 • Śniadania i obiadokolacje - posiłki serwowane są w pobliskiej, klimatycznej Karczmie Czarna Góra
 • Bezpłatny parking naziemny
 • Nielimitowany dostęp do basenu wewnętrznego ( kryty basen, jacuzzi, sauna oraz brodzik dla dzieci z zabawkami) i zewnętrznego (basen, brodzik dla dzieci, zjeżdżalnia oraz leżaki - czynne w okresie letnim) - oba baseny dostępne w obiekcie Czarna Perła
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • opłat za pozostałe usługi w obiekciex
 • Oferta BEZZWROTNA

Warto wiedzieć

Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami – gratis (ze świadczeniami)

Możliwość dostawki dla dziecka od 4 lat (ze świadczeniami), w Apartamencie 2-os. Premium z maksymalnie 2 dostawkami, Apartamencie 2-os. Prezydent z opcją dostawki, Apartamencie 2-os. Standard z opcją dostawki. Możliwość dostawki dla dorosłego wyłącznie w Apartamencie 2-os. Prezydent z opcją dostawki. Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

Brak możliwości dostawki dla dziecka lub osoby dorosłej w Apartamencie 2-os. Standard.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, w wyznaczonych pokojach (po kontakcie z obiektem) – 100 zł/zwierzę/doba (konieczny wcześniejszy kontakt z obiektem)
Dodatkowe informacje
Posiłki serwowane są w pobliskiej, klimatycznej Karczmie Czarna Góra, znajdującej się tuż u podnóża Czarnej Góry (specjalnie oznakowane dania dla dzieci podczas posiłków – strefa malucha)

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: HiG Czarna Góra S.A. Sp.k., ul.Stara Morawa 11a, PL8811469048 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,5/5
368 opinii

Najnowsze

W
Wojciech, 36-45Rodzina

Zimowe ferie rodzinne

5/5

Plusy: Świetna obsługa, blisko świetny stok.

Minusy: Przydało by się więcej miejsc parkingowych i basen w tym samym budynku.

Wszystko super
09.06.2024
A
Anonimowy

4/5

03.05.2024
P
Paweł, 36-45Rodzina

Ferie w Białej Perle

5/5

Plusy: Karnet dla dziecka w cenie w okresie ferii - bardzo miła niespodzianka. Animacje dla dzieci - miła atmosfera i ciekawe pomysły. Posiłki w Karczmie - różnorodność, dobrze doprawione zupy, ciekawe menu, bardzo sympatyczna i pomocna obsługa. Kącik zabaw na stołówce dla dzieci - rodzic w spokoju może zjeść posiłek.

Minusy: Brak basenu trzeba do hotelu obok ale dla chcącego nic trudnego. Podejście do karczmy w okresie zimowym dramat.

Czysto, pokoje wykonane w ciekawym designie Bardzo miła obsługa tak trzymać.
09.04.2024
P
Piotr, 36-45Para

Odpoczynek

5/5

Dobre jedzenie . Czyste pokoje.polecam

27.03.2024
i
irena, 56+Para

wypoczynek

5/5

pokoje i posilki dobre,polecam szczegolnie w zimie na narty ,blisko do wyciagow narciarskich

wszystko OK
27.03.2024

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Biała Perła to nowoczesny, komfortowy obiekt położony w samym sercu kompleksu Czarna Góra Resort. Zarówno dzięki atrakcjom w hotelu, jak i w okolicy, jest to idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny o każdej porze roku. Co więcej, Biała Perła leży w Strefie Czystego Powietrza, gdzie jakość powietrza jest tak dobra, że urządzenia pomiarowe nie odnotowują praktycznie żadnych zanieczyszczeń. Przez 365 dni w roku panują tu doskonałe warunki bioklimatyczne, w których można zadbać o zdrowie i w pełni się zregenerować.
Hotel oferuje zakwaterowanie w komfortowych pokojach i apartamentach z klimatyzacją, prywatną łazienką z prysznicem oraz bezprzewodowym Internetem.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Bike Park 
Skills Arena 
Park Linowy 
Zjeżdżalna Czarna Żmija
Miejsce na ognisko 
Summer tubing
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Park linowy dla dzieci 
Szkoła narciarska i rowerowa
Kids Arena – rowerowa strefa szkoleniowa dla dzieci
 
JEDZENIE I PICIE
Codzienne śniadania i obiadokolacje w formie bogatego bufetu, składającego się ze zdrowych i zbilansowanych posiłków – serwowane w pobliskiej Karczmie Czarna Góra. Na terenie resortu Czarna Góra znajduje się w sumie 5 doskonałych restauracji – każda w innym klimacie i ze zróżnicowanym menu.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Klimatyzacja
 • Bar
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Basen kryty
 • Hotel dla niepalących
 • Parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Sauna
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Apartament 2-osobowy Premium z maksymalnie 2 dostawkami

Apartament 2-osobowy Premium z maksymalnie 2 dostawkami

Apartament 2-osobowy Premium z maksymalnie 2 dostawkami: apartament z wydzieloną częścią wypoczynkową w salonie i oddzielną sypialnią. Powierzchnia: ok. 34 m2. Konfiguracja 2 os + 2 dzieci.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Mini lodówka
 • Darmowe Wi-Fi
Apartament 2-osobowy Prezydent z opcją dostawki

Apartament 2-osobowy Prezydent z opcją dostawki

 • Prywatna łazienka
 • Sejf
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Mini lodówka

Sienna k. Stronia Śląskiego, Sudety

ATRAKCJE OKOLICY

BIKE PARK CZARNA GÓRA: największa atrakcja dla miłośników jednośladów, górskie centrum rowerowe na zalesionych stokach z dostępem do wyciągów prowadzących w różne rejony Czarnej Góry. Na rowerzystów czekają tu m.in. odnowione trasy downhillowe, nowe szlaki zjazdowe dla początkujących i rekreacyjnych cyklistów, przystosowane także dla najmłodszych. Obecnie można korzystać z 19 – nowych lub zmodernizowanych – tras o różnym poziomie trudności. Ścieżki zostały przystosowane dla rowerów górskich, downhillowych oraz elektrycznych. Początkujący i rekreacyjni rowerzyści będą się dobrze bawili na łatwych szlakach, bezpiecznie szlifując swoje umiejętności. Natomiast profesjonaliści solidną dawkę adrenaliny i wyzwań znajdą na zaawansowanych trasach zjazdowych. Na miejscu ponadto kolej linowa Luxtorpeda – najszybsza 6-osobowa kolej linowa stanowiąca świetny środek transportu. Wjazd na szczyt Czarnej Góry trwa zaledwie 3 minuty, a na szczycie czekają zachwycająca górska panorama oraz zastrzyk adrenaliny. Kolej została przystosowana do bezpiecznego przewozu rowerów i wózków dziecięcych.

SINGLETRACK: w bliskiej okolicy Stronia Śląskiego powstały dwie pętle Singletrack – Pętla Rudka oraz Pętla Stronie Śląskie (dłuższa i trudniejsza od Rudki). W całym regionie na miłośników kolarstwa górskiego czeka ponad 200 km tras typu Singletrak powstałych w ramach projektu „Singletrack Glacensis” (na terenie gmin: Bardo, Bystrzyca Kłodzka, Gmina Kłodzko, Lądek Zdrój, Międzylesie, Stronie Śląskie, Złoty Stok).

WAKE UP PARK: miejsce ekstremalnych doznań nad Zalewem w Starej Morawie z jedynym w Kotlinie Kłodzkiej wyciągiem do wakeboardu oraz nart wodnych. W parku wodnym czekają wykwalifikowani instruktorzy, którzy nauczą chętnych wielu efektownych sztuczek, przyprawiających o nagły skok adrenaliny, jednocześnie dbając o ich bezpieczeństwo.

NA NARTY: zaraz za oknem znajduje się popularny ośrodek narciarski Czarna Góra, gdzie znajdziesz 3 koleje linowe (w tym jedną o długości blisko 1400 m) oraz 9 wyciągów orczykowych i taśmowych. Łączna długość tras to prawie 10 km.

LĄDEK ZDRÓJ: Johann Wolfgang Goethe, caryca Katarzyna II czy prezydent USA John Quincy Adams to zaledwie część słynnych osobistości, które kurowały się w jednym z najsłynniejszych sudeckich uzdrowisk. Gości do dziś zachwyca zabytkowa architektura w kurortowym stylu, a żadna wizyta w miasteczku nie może się obyć bez odwiedzenia Zakładu Przyrodoleczniczego „Wojciech”. Kąpiel w okrągłym basenie z wodą termalną otoczonym neobarokowymi zdobieniami z pewnością na długo pozostanie w pamięci.

BYSTRZYCA KŁODZKA: oddalone o 17 km od kompleksu zabytkowe miasteczko do dziś zachowało średniowieczny układ urbanistyczny, a górzysty teren oferuje piękne widoki na liczne zabytkowe budowle. Wśród tych ostatnich warto wymienić gotycki kościół św. Michała Archanioła, fragmenty średniowiecznych murów obronnych, renesansowe i barokowe kamienice, kolumnę św. Trójcy i kamienny pręgierz z XVI w. Ciekawostką na skalę europejską jest zaś jedyne w Polsce muzeum filumenistyczne – nie trzeba być piromanem, by zachwycić się bogatymi zbiorami poświęconymi w całości zapałkom, zapalniczkom i innym sposobom wykorzystania ognia.

POD ZIEMIĄ: Jaskinia Niedźwiedzia w pobliskim Kletnie to nie tylko najdłuższy naturalny system podziemnych korytarzy w całych Sudetach (liczy sobie łącznie prawie 4 km), ale też prawdziwy cud natury. Na specjalnie wyznaczonej trasie turystycznej o długości ok. 700 m można podziwiać imponujące stalaktyty, stalagmity, stalagnaty i inne naciekowe kreacje.

AKTYWNIE: Kotlina Kłodzka to raj dla miłośników pieszych wycieczek, nordic walkingu oraz kolarstwa górskiego. Szlaków, ścieżek i tras rowerowych jest tu całe mnóstwo, a takie nazwy, jak Szczeliniec Wielki, masyw Śnieżnika czy Błędne Skały mówią same za siebie. Amatorów wspinaczki skałkowej ucieszą zaś atrakcyjne ścianki w rejonie Trojaka i Stołowych Skał.


Lokalizacja

35 m od ośrodka narciarskiego Czarna Góra
45 m od wypożyczalni nart i rowerów
85 m od sklepu
170 m od zjeżdżalni grawitacyjnej Czarna Żmija
220 m od wyciągu Luxtorpeda
650 m od Bike Parku Czarna Góra
2 km od Przełęczy Puchaczówka

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Wrocław – 2 godz., Katowice – 2 godz. 45 min, Poznań – 3 godz. 25 min, Kraków – 3 godz. 30 min, Łódź – 3 godz. 45 min, Warszawa – 5 godz.

card

BIAŁA PERŁA

DLACZEGO WARTO?
Biała Perła to nowoczesny, komfortowy obiekt położony w samym sercu kompleksu Czarna Góra Resort. Zarówno dzięki atrakcjom w hotelu, jak i w okolicy, jest to idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny o każdej porze roku. Co więcej, Biała Perła leży w Strefie Czystego Powietrza, gdzie jakość powietrza jest tak dobra, że urządzenia pomiarowe nie odnotowują praktycznie żadnych zanieczyszczeń. Przez 365 dni w roku panują tu doskonałe warunki bioklimatyczne, w których można zadbać o zdrowie i w pełni się zregenerować.
Hotel oferuje zakwaterowanie w komfortowych pokojach i apartamentach z klimatyzacją, prywatną łazienką z prysznicem oraz bezprzewodowym Internetem.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Bike Park 
Skills Arena 
Park Linowy 
Zjeżdżalna Czarna Żmija
Miejsce na ognisko 
Summer tubing
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Park linowy dla dzieci 
Szkoła narciarska i rowerowa
Kids Arena – rowerowa strefa szkoleniowa dla dzieci
 
JEDZENIE I PICIE
Codzienne śniadania i obiadokolacje w formie bogatego bufetu, składającego się ze zdrowych i zbilansowanych posiłków – serwowane w pobliskiej Karczmie Czarna Góra. Na terenie resortu Czarna Góra znajduje się w sumie 5 doskonałych restauracji – każda w innym klimacie i ze zróżnicowanym menu.