Hotel Niemcza Wino & Spa

Travelist ulubiona oferta
Niemcza, Dolnośląskie
4.4
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

511

Cena Travelist:

od 389

/ 2 os.

Hotel Niemcza Wino & Spa
Niemcza, Dolnośląskie
Cena w obiekcie:

511

Cena Travelist:

od 389

/ 2 os.

Klimatyczne spa u stóp gór - Wakacje 2+2: 3 noce za 1600 zł lub 5 nocy za 2000 zł oraz 2 dzieci GRATIS!

Wypoczynek w hotelu z początku XX w. z Winnicą Niemczańską –śniadania lub śniadania i obiadokolacje, wellness z basenem, jacuzzi i saunami w cenie

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 7 dni przed datą przyjazdu (dot. pakietów o nazwie „MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ ANULACJI”). Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”.
 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w formie bufetu (w godz. 7.30-9.30) lub śniadania i obiadokolacje obiadokolacje (w godz. 16-18) – do obiadokolacji dla osób dorosłych: kieliszek degustacyjny wina z Winnicy Niemczańskiej, odpowiednio dobranego do posiłku
 • Pakiet z degustacją wina zawiera (15-17.03 oraz 12-14.04): Piątek- obiadokolacja, Sobota- śniadanie, Warsztaty w winiarni wraz z degustacją, 18:30 specjalna kolacja szefa kuchni, Niedziela: śniadanie, późniejsze wymeldowanie do godz. 16.
 • Pobyt 2 dzieci GRATIS w pokoju Superior w okresie 21.06-31.08.2024. W tym 1 dziecko do lat 12 na dostawce (ze świadczeniami) i 1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami (bez świadczeń); po wyborze pakietu "Wakacje 2+2" oraz dodaniu dzieci w składzie podróżnych
 • Dostęp do basenu zewnętrznego, podgrzewanego
 • Nielimitowany dostęp do basenu, 2 jacuzzi, 5 saun, sali fitness i pokoju relaksu (SPA otwarte w godz. 8-20; strefa saun 15-20. W wyznaczonych dniach i godzinach strefa SPA czynna do godziny 19
 • 15% zniżki na zabiegi (podczas pobytu w terminie 6.04-11.04.23 rabat wynosi 20%)
 • Dostęp do zaplecza sportowo-rekreacyjnego na terenie obiektu zgodnie z obowiązującymi zasadami (w tym do siłowni zewnętrznej)
 • Dostęp do pokoju klubowego (tenis stołowy, piłkarzyki)
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • napojów do obiadokolacji (zgodnie z cennikiem w restauracji)
 • świadczeń dla dziecka do 3 lat śpiącego na łóżku z rodzicami
 • opłaty za monitorowany, zamykany na noc parking hotelowy dla gości: 15 zł/pojazd/doba
 • opłaty za pupila: 50 zł
 • opłaty za szlafrok do Strefy Spa & Wellness: 10 zł/jednorazowe wypożyczenie
 • opłat za pozostałe usługi w hotelu

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami gratis (bez świadczeń)


W pokoju 2-os. Superior z opcją dostawki możliwość jednej dostawki dla dziecka od 4 lat lub osoby dorosłej (ze świadczeniami) oraz drugiej dostawki dla dziecka w wieku 4-12 (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak – za dopłatą (tylko małe zwierzęta) – 50 zł/doba
Pozostałe informacje
Recepcja hotelu dostępna jest w godz. 7-23. Przyjazdy i wyjazdy w godz. nocnych prosimy zgłaszać wcześniej tel.: 603 400 373 lub mailowo: info@hotelniemcza.pl

SPA otwarte w godz. 8-21; strefa saun w godz. 15-21. W wyznaczonych dniach i godzinach strefa SPA czynna do godziny 19; możliwość rezerwacji w recepcji usługi „Strefa Nagości”: dostęp do spa w godzinach 19-21 (w tych godz. SPA jest strefą nietekstylną); 2x jacuzzi (w tym zewnętrze), 5 saun (sucha, ziołowa, parowa, na podczerwień, zewnętrzna z widokiem na park i rzekę)

Potrzeby żywieniowe, ewentualne diety, należy zgłosić dzień wcześniej do Recepcji Hotelu

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: ELTUS Spółka z o.o., Strzelińska 8, NIP: PL8821000324 (dalej „Obiekt”)

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług zakwaterowania objętych tą ofertą jest Obiekt.

Travelist, jako dostawca internetowej platformy handlowej pośredniczy w zawarciu umowy na usługi z Obiektem, a poprzez serwis Travelist umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności za usługi Obiektu.

Travelist nie odpowiada za treść oferty Obiektu ani sposób jej realizacji przez Obiekt.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Obiekt można zgłaszać bezpośrednio do Obiektu lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie przekaże Państwa uwagi niezwłocznie do Obiektu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Obiekt.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo wRegulaminie lub w zakładce Jak działamy dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,4/5
144 opinie

Najnowsze

M
Mirosław, 46-55

Kocham Dolny Śląsk

4/5

Plusy: Klimatyczne miejsce, piękna okolica. Najlepszy masaż od lat! Pokój czysty, przyjemny.

Minusy: Personel restauracji pretensjonalny, pochmurny. Z niechęcią podchodzą do stolika, by zapytać o potrzeby klienta. Obiadokolacja bez jakiegokolwiek wyboru. Porcje mikrodegustacyjne! Szlafroki w dwóch rozmiarach, bez wyboru.

29.04.2024
G
Grzegorz , 46-55Para

Wrócę jeszcze raz.

5/5

01.10.2023
K
Krystyn, 56+Para

Odkrywanie olski

4/5

Niemcza, hotel, okolica

22.09.2023
B
Barbara, 56+Para

Piękne tereny Dolnego Śląska

5/5

Plusy: Hotel godny polecenia. Pokoje duże , przestronne , obsługa hotelowa bez zarzutu. Dobra baza wypadowa do zwiedzania zabytków i pięknych miejsc Dolnego śląska.

Minusy: Wszystko było jak w ofercie.

Hotel godny polecenia.
13.09.2023
R
Robert, 46-55Rodzina

Trochę odludne miejsce

3/5

Plusy: Hotel dobry dla osób, które lubią być zdala od miasta, nie lubią zwiedzać, a jedynie spędzać czas odpoczywając na leżaku. Bardzo miły i pomocny personel, zawsze uśmiechnięty . W restauracji Panie bardzo miłe, podobnie jak panie dbające o pokoje.

Minusy: NIestety w naszym pokoju nie było żarówek w lampkach nocnych (pewnie poprzedni odwiedzający sobie "pożyczyli"). Problem zgłosiliśmy na recepcji i musieliśmy czekać dwa dni, aż żarówki zostaną zakupione - wcześniej podjechaliśmy do pobliskiego sklepu i kupiliśmy je sami. Dla mnie dużym minusem było to, że trzeba było przemieszczać się samochodem - wszędzie było daleko. W samej Niemczy nie ma co robić.

W pokojach przydałaby się klimatyzacja, albo chociaż jakiś wentylator - gdy jest gorąco nawet w nocy trudno jest wytrzymać.
28.08.2023

O hotelu

DLACZEGO WARTO? 
Hotel Niemcza Wino & Spa*** łączy w sobie elegancję przedwojennej dolnośląskiej rezydencji z nowoczesnym komfortem i wyposażeniem na miarę XXI wieku. Mieści się w spokojnej, parkowej okolicy nad rzeką Ślęzą, a zarazem w niewielkiej odległości od zabytkowego centrum Niemczy. Bliskość kompleksów narciarskich Rymarz i Rzeczka sprawia, że zimą jest to idealna baza wypadowa dla wielbicieli białego szaleństwa, zaś sąsiedztwo tajemniczych Gór Sowich kusi korzystnym mikroklimatem, bogactwem tras turystycznych oraz licznymi pasjonującymi miejscami - ze słynnym kompleksem Riese na czele.
Warto wspomnieć, że Hotel Niemcza Wino & Spa to jeden z nielicznych hoteli na enoturystycznej mapie Polski. Pobyt tam to wspaniała przygoda dla miłośników wina. . W pobliskiej winiarni można degustować trunki z Winnicy Niemczańskiej: wino, miód pitny, cydr, rzemieślnicze piwo
oraz spacerować do woli pośród winorośli. Istnieje możliwość wypożyczenia roweru by odwiedzać winnice położone na Dolnośląskim Szlaku Piwa i Wina. Dodatkowo obiekt raz w tygodniu prezentujemy winnice i wina z DSPiW w restauracji Dobry Rocznik.
Hotelowi goście mają do dyspozycji komfortowe pokoje z łazienkami, wyposażone we wszelkie niezbędne udogodnienia, takie jak telewizor LCD, telefon, lodówka i bezprzewodowy dostęp do Internetu.
 
ATRAKCJE W HOTELU:
Centrum Spa & Wellness:
Strefa wewnętrzna
Jacuzzi
2 sauny fińskie, łaźnia parowa, sauna Infrared
Zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne
Masaże
Siłownia
Pokój relaksu
Strefa zewnętrzna:
jacuzzi "pod gwiazdami"
sauna fińska z widokiem na park
Dla aktywnych:
Kort tenisowy
Boisko do koszykówki
Boisko do siatkówki 
Wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walkingu
Stół do tenisa z rakietkami i paletki do badmintona
Bilard, piłkarzyki
siłownia plenerowa 
DLA NAJMŁODSZYCH
Dzieci ucieszy z pewnością plac zabaw, na którym będą mogły dać upust drzemiącej w nich energii. Doskonałym miejscem do gry w chowanego i podchodów jest z kolei otaczający hotel park o powierzchni 3,5 ha, z licznymi ścieżkami spacerowym, w pełni ogrodzony. 
 
JEDZENIEI I PICIE
Elegancka hotelowa restauracja oferuje smakoszom wyszukane menu z potrawami kuchni polskiej i międzynarodowej. Wśród propozycji szefa kuchni znajduje się m.in. carpaccio wołowe marynowane w ziołach i musztardzie francuskiej, na rukoli i roszponce z dresingiem cytrynowym, francuska zupa cebulowa z serowymi grzankami czy stek z polskiej polędwicy wołowej, serwowany  z sosem pieprzowym lub cebulowym. Koneserów win ucieszy bliskość Winnicy Niemczańskiej. Wina z winorości rosnących na stoku niemczańskiego wzgórza znakomicie komponują się z daniami w hotelowej restauracji.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bar
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking w hotelu
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Sauna
 • Spa
 • Brak możliwości przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Standard

Pokój 2-osobowy Standard

Pokój zawiera 1 łóżko podwójne lub 2 pojedyncze. Brak możliwości dostawki.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Mini lodówka
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy Superior z opcją dostawki

Pokój 2-osobowy Superior z opcją dostawki

Pokój zawierający część sypialnianą i wypoczynkową.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Mini lodówka
 • Darmowe Wi-Fi

Niemcza, Góry Sowie

Lokalnie: warto wybrać sie do trzech 3 miejsc, w tym m.in. do Piernikarni Śląskiej – jedynego w swoim rodzaju interaktywnego muzeum, w którym goście mogą własnoręcznie przygotować pierniki według tradycyjnych niemczańskich receptur; przydomowej serowarni w Lutomierzu, w której goście poznają tradycyjne metody produkcji serów podpuszczkowych oraz do Ośrodka Jeździeckiego Dubelbar – znajdujący się przy zabytkowym XVII-wiecznym pałacu ośrodek organizuje przejażdżki konne i lekcje nawet dla najbardziej początkujących jeźdźców
Zamek Książ i Palmiarnia w Wałbrzychu: obowiązkowy punkt na turystycznej mapie Dolnego Śląska. W pełni odrestaurowany, trzeci co do wielkości zamek w Polsce.
Kompleks RIESE: olbrzymi kompleks wydrążonych podziemnych tuneli, sztolni, a nawet hal, które tworzą razem połączoną całość. Przebiega on przez Zamek Książ, Walim, Jugowice Górne, Włodarz, Głuszycę, Osówkę, Soboń, Sokolec, Wielką Sowę oraz prawdopodobnie Mosznę. Prawdopodobnie, gdyż do tej pory nie odnaleziono wejścia do tych części podziemnych tuneli.
Fort w Srebrnej Górze: unikatowy obiekt w skali dziedzictwa kulturowego Europy i jedna z najważniejszych atrakcji Dolnego Śląska. W chwili powstania należała do najnowocześniejszych tego typu fortyfikacji w Europie
Zespół klasztorny opactwa cysterskiego w Henrykowie: jedno z najokazalszych i najpiękniejszych założeń barokowych na Śląsku, miejsce powstania Księgi Henrykowskiej – największego zabytku piśmiennictwa polskiego,
Kopalnia Złota w Złotym Stoku: ekspozycja map i narzędzi z okresu od XVIII do XX wieku, skarbiec z 1066 złotymi sztabkami złota czy spływ 15-osobową łódką o nazwie „Titanic” i przejażdżka pomarańczowym pociągiem „Gacek” to tylko część atrakcji, które czekają na zwiedzających. Na korytarzach Podziemnej Trasy Turystycznej spotkać możecie ducha dobrej Gertrudy, wskazującego zagubionym drogę do wyjścia, a także gnoma Szarego – legendarnego strażnika złota, który osobom o czystej duszy zapewnić może spełnienie marzeń.
Zamek Pieszycki: zwany także Wersalem Śląska jest największym zamkiem barokowym w tej części PolskiZamek Grodno: średniowieczna warownia, której początki sięgają czasów Piastów Śląskich. W późniejszym okresie przebudowany został na renesansową rezydencję. Zamek pozostaje dziś półruiną, gdzie możemy zobaczyć zarówno fragmenty średniowiecznych murów, jak i odrestaurowane sale książęce
Dla miłośników pieszych wycieczek: ​Góra Ślęża, Wielka Sowa, Kalenica, Gromnik, a także dolina Tatarska - malowniczy przełom Piekielnego Potoku, na niektórych mapach i opisach zwany Tatarskim Okopem lub Doliną Piekielnego Potoku, z kilkoma punktami widokowymi, znajdującymi się około 25 m nad strumieniem.


Lokalizacja

1,3 km od Arboretum w Wojsławicach
25 km od Parku Krajobrazowego Gór Sowich 
30 km od Twierdzy Srebrna Góra
36 km od Sztolni Walimskich REISE
40 km od wyciągów narciarskich Przełęcz Sokola
40 km od Kompleksu Wyciągów Narciarskich Górnik
41 km od Podziemnego Miasta Osówka

W ile czasu dojedziesz samochodem?

Wrocław – 1 godz. 10 min, Poznań – 2 godz. 40 min, Praga – 3 godz., Łódź – 3 godz., Kraków – 3 godz., Warszawa – 4 godz. 15 min

card

HOTEL NIEMCZA WINO & SPA

DLACZEGO WARTO? 
Hotel Niemcza Wino & Spa*** łączy w sobie elegancję przedwojennej dolnośląskiej rezydencji z nowoczesnym komfortem i wyposażeniem na miarę XXI wieku. Mieści się w spokojnej, parkowej okolicy nad rzeką Ślęzą, a zarazem w niewielkiej odległości od zabytkowego centrum Niemczy. Bliskość kompleksów narciarskich Rymarz i Rzeczka sprawia, że zimą jest to idealna baza wypadowa dla wielbicieli białego szaleństwa, zaś sąsiedztwo tajemniczych Gór Sowich kusi korzystnym mikroklimatem, bogactwem tras turystycznych oraz licznymi pasjonującymi miejscami - ze słynnym kompleksem Riese na czele.
Warto wspomnieć, że Hotel Niemcza Wino & Spa to jeden z nielicznych hoteli na enoturystycznej mapie Polski. Pobyt tam to wspaniała przygoda dla miłośników wina. . W pobliskiej winiarni można degustować trunki z Winnicy Niemczańskiej: wino, miód pitny, cydr, rzemieślnicze piwo
oraz spacerować do woli pośród winorośli. Istnieje możliwość wypożyczenia roweru by odwiedzać winnice położone na Dolnośląskim Szlaku Piwa i Wina. Dodatkowo obiekt raz w tygodniu prezentujemy winnice i wina z DSPiW w restauracji Dobry Rocznik.
Hotelowi goście mają do dyspozycji komfortowe pokoje z łazienkami, wyposażone we wszelkie niezbędne udogodnienia, takie jak telewizor LCD, telefon, lodówka i bezprzewodowy dostęp do Internetu.
 
ATRAKCJE W HOTELU:
Centrum Spa & Wellness:
Strefa wewnętrzna
Jacuzzi
2 sauny fińskie, łaźnia parowa, sauna Infrared
Zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne
Masaże
Siłownia
Pokój relaksu
Strefa zewnętrzna:
jacuzzi "pod gwiazdami"
sauna fińska z widokiem na park
Dla aktywnych:
Kort tenisowy
Boisko do koszykówki
Boisko do siatkówki 
Wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walkingu
Stół do tenisa z rakietkami i paletki do badmintona
Bilard, piłkarzyki
siłownia plenerowa 
DLA NAJMŁODSZYCH
Dzieci ucieszy z pewnością plac zabaw, na którym będą mogły dać upust drzemiącej w nich energii. Doskonałym miejscem do gry w chowanego i podchodów jest z kolei otaczający hotel park o powierzchni 3,5 ha, z licznymi ścieżkami spacerowym, w pełni ogrodzony. 
 
JEDZENIEI I PICIE
Elegancka hotelowa restauracja oferuje smakoszom wyszukane menu z potrawami kuchni polskiej i międzynarodowej. Wśród propozycji szefa kuchni znajduje się m.in. carpaccio wołowe marynowane w ziołach i musztardzie francuskiej, na rukoli i roszponce z dresingiem cytrynowym, francuska zupa cebulowa z serowymi grzankami czy stek z polskiej polędwicy wołowej, serwowany  z sosem pieprzowym lub cebulowym. Koneserów win ucieszy bliskość Winnicy Niemczańskiej. Wina z winorości rosnących na stoku niemczańskiego wzgórza znakomicie komponują się z daniami w hotelowej restauracji.