Hotel Jan Darłówko Aqua Park

Travelist ulubiona oferta
Darłowo, Zachodniopomorskie
4.4
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

652

Cena Travelist:

od 416

/ 2 os.

Hotel Jan Darłówko Aqua Park
Darłowo, Zachodniopomorskie
Cena w obiekcie:

652

Cena Travelist:

od 416

/ 2 os.

Relaks w nadmorskim aquaparku

Komfortowy hotel położony kilka kroków od piaszczystej plaży – wyżywienie, nielimitowany dostęp do basenu, dostęp do sauny i więcej w cenie

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w formie bufetu Obiadokolacje w formie bufetu
 • Atrakcje na Wakacje: ognisko z pieczeniem kiełbasek (raz w tygodniu przy sprzyjających warunkach pogodowych), sobotnie rodzinne grillowanie w ogrodzie hotelowym z muzyką mechaniczną i strefą animacji(przy sprzyjających warunkach pogodowych), dyskoteka w piątki w barze hotelowym, warsztaty kulinarne i manualne, rodzinne konkursy i teleturnieje, warsztaty kosmetyczne, bogaty program atrakcji i animacji (od poniedziałku do soboty), wypożyczenie sprzętu i korzystanie z kortu do tenisa (zewnętrzny), gry planszowe i towarzyskie, sala Gier ( PS4, stół do tenisa stołowego, dart), korzystanie z kijków do Nordic Walking, mini plac zabaw w ogrodzie hotelowym, sprzęt plażowy (parawany, leżaki), kolorowanki i kredki - Niewykorzystanie któregokolwiek elementu wchodzącego w skład pakietu nie powoduje zmniejszenia jego wartości
 • Nawet 2 dzieci W CENIE: w pokoju Lux z opcją dostawki – 1 dziecko do lat 4 na łóżku z rodzicami (ze świadczeniami, dziecięce porcje) oraz 1 dziecko do lat 12 na dostawce (ze świadczeniami)
 • Nawet 3 dzieci W CENIE: w pokoju 2-poziomowym 2+2 – 1 dziecko do lat 4 na łóżku z rodzicami (ze świadczeniami, dziecięce porcje) oraz 2 dzieci do lat 12 na dostawce (ze świadczeniami)
 • Nielimitowany dostęp do Aquaparku a w nim Kompleks basenów czynny codziennie (brodzik dla dzieci, basen rekreacyjny, dzika rzeka, basen sportowy)
 • Dostęp do sauny w hotelu
 • Dyskoteki dla gości hotelu (w każdy piątek)
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Opłaty za parking – 20 zł/doba/auto- możliwość dokupienia na kolejnym etapie rezerwacji
 • Opłaty za bilard – 2 zł/ gra
 • Opłaty za kręgielnię – 70 zł/ tor/za godzinę- możliwość dokupienia na kolejnym etapie rezerwacji
 • Opłaty za dostęp do sauny, tężni i groty solnej – 70 gr za minutę
 • Obowiązkowej opłaty klimatycznej (płatna gotówką na miejscu)
 • Opłaty za korzystanie z sali zabaw dla dzieci (bezpłatnie w okresie ferii)
 • Opłat za pozostałe usługi w hotelu
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 4 na łóżku z rodzicami gratis (ze świadczeniami, dziecięce porcje)

Dzieci w wieku od 5 do 12 lat na dostawce (ze świadczeniami):
1 dziecko W CENIE w pokoju 2-osobowym Lux z opcją dostawki
2 dzieci w CENIE w pokoju 2-poziomowym 2+2
 
W pokoju LUX możliwa 1 dostawka, w pokoju 2-poziomowym 2 dostawki, w pokoju Standard brak możliwości. Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

Brak możliwości dostawki dla osób dorosłych

Pokoje LUX znajdują się na II piętrze w budynku bez windy

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, 50 zł/doba- możliwość dokupienia na kolejnym etapie rezerwacji
Parking
Parking dodatkowo płatny – 20 zł/doba/auto. Możliwość dokupienia na kolejnym etapie rezerwacji
Dodatkowe opłaty
Dostęp do strefy saun, groty solnej oraz tężni solankowej w Parku Wodnym za dopłatą 70 gr/min
Sala zabaw dla dzieci
Możliwość korzystania z nowej, świeżo wyremontowanej sali zabaw dla dzieci za dodatkową opłatą na miejscu w hotelu zgodnie z cennikiem obiektu.
Odnowa Biologiczna
Odnowa Biologiczna – zapisy pod numerem tel.: 94 314 49
Kręgielnia
Kręgielnia (70 zł/tor/za godzinę) - wcześniejsza rezerwacja 94 314 49 31. Możliwość dokupienia na kolejnym etapie rezerwacji
Sala Fitness
Sala Fitness do dyspozycji Gości dodatkowo płatna
Dodatkowe informacje
Hotel posiada pokoje w kategorii 3-gwiazdkowej i 4-gwiazdkowej.
Pokoje typu Standard oraz Antresola umiejscowione są w części 3- gwiazdkowej, natomiast pokoje typu LUX w części 4-gwiazdkowej.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: JANINA KROPLEWSKA HOTEL JAN, Słowiańska 24, PL8391003916 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,4/5
217 opinii

Najnowsze

J
Jerzy , 56+Para

4/5

15.06.2024
E
Emilia, 36-45Rodzina

Hotel Jan

3/5

Plusy: Dobre położenie, pokój deluxe przestronny, w łazience prysznic i wanna z hydromasażem, przed wejściem do hotelu stoisko z bezpłatnymi leżakami i parawanami, kawa do obiadokolacji.

Minusy: Pozamykane zjeżdżalnie, a tłumaczenie się remontem, którego nie widać od kilku miesięcy raczej wskazuje na oszczędności niż poprawę stanu technicznego. Przeciekający dach w Aquaparku, gdy padał deszcz kapało na głowę. Zimna woda w basenach. Przez 2 dni pobytu wyłączone wolnostojące jacuzzi. Część saun nie działa. W jednej popalone, połamane szczebelki i wystające gwoździe. Brak ręczników na basen. Basen w hotelu głośnym zamknięty w remoncie. Godziny otwarcia np. w tygodniu aquapark i kids club oraz pokój gier czynny od godz 15 do 20tej!!!! Co robić z dziećmi do tej godz, gdy np nie ma pogody i pada?! Bardzo mała ilość posiłków ciepłych do obiadokolacji. Menu kompletnie nie pod rodziny z dziećmi. We wtorek 28.05.2024 o godz. 09:19 skończyły się gofry i już ich nie było, gdzie śniadania są do godz. 11. SPA to fikcja. Wisi kartka proszę o kontakt w sprawie umówienia się na masaż. Telefon wykonany 26.05 nikt nie odbiera, wysłany SMS tego samego dnia ok godz 10 i odpowiedź dopiero następnego dnia, że nie ma miejsc dopiero jest wolny termin w dniu Naszego wyjazdu jeszcze popołudniu! Brak wody na siłowni. Żeby wejść do aquaparku wydawane są codziennie karteczki, które trzeba pobierać i dawać w recepcji aquaparku!!! Kartę na siłownię wydawana codziennie i trzeba ją zwracać, bo doliczana jest opłata 100zl jak się jej nie zwróci. Metody rodem z PRL.

Pozamykane zjeżdżalnie, a tłumaczenie się remontem, którego nie widać od kilku miesięcy raczej wskazuje na oszczędności niż poprawę stanu technicznego. Przeciekający dach w Aquaparku, gdy padał deszcz kapało na głowę. Zimna woda w basenach. Przez 2 dni pobytu wyłączone wolnostojące jacuzzi. Część saun nie działa. W jednej popalone, połamane szczebelki i wystające gwoździe. Brak ręczników na basen. Basen w hotelu głośnym zamknięty w remoncie. Godziny otwarcia np. w tygodniu aquapark i kids club oraz pokój gier czynny od godz 15 do 20tej!!!! Co robić z dziećmi do tej godz, gdy np nie ma pogody i pada?! Bardzo mała ilość posiłków ciepłych do obiadokolacji. Menu kompletnie nie pod rodziny z dziećmi. We wtorek 28.05.2024 o godz. 09:19 skończyły się gofry i już ich nie było, gdzie śniadania są do godz. 11. SPA to fikcja. Wisi kartka proszę o kontakt w sprawie umówienia się na masaż. Telefon wykonany 26.05 nikt nie odbiera, wysłany SMS tego samego dnia ok godz 10 i odpowiedź dopiero następnego dnia, że nie ma miejsc dopiero jest wolny termin w dniu Naszego wyjazdu jeszcze popołudniu! Brak wody na siłowni. Żeby wejść do aquaparku wydawane są codziennie karteczki, które trzeba pobierać i dawać w recepcji aquaparku!!! Kartę na siłownię wydawana codziennie i trzeba ją zwracać, bo doliczana jest opłata 100zl jak się jej nie zwróci. Metody rodem z PRL.
29.05.2024
M
Marcin , 36-45Rodzina

Weekend

3/5

Plusy: Niestety hotel nie do końca spełniało moje oczekiwania. Na stronie było podane że Aqua park jest w modernizacji do końca kwietnia a okazało że i pod koniec maja był wyłączony jedeynie na jeden dzień był basen

Minusy: Szczere informacje

Obsługa jak najbardziej zasługuje na pięć gwiazdek jedynie brak możliwości z korzystania z basenu jedynie w sobotę był czynny. Posiłki super
27.05.2024
G
Grzegorz, 46-55Rodzina

wakacje z dziećmi

2/5

Plusy: dobrego jedzenia

Minusy: Obniżyć liczbę gwiazdek w hotelu z 4 na 3. Gdybym wiedział, że ta tak wyglądają pokoje, nie zarezerwowałbym tej oferty.

room service tragiczny
19.05.2024
I
Izabela , 46-55

5/5

22.04.2024

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Hotel Jan Darłówko Aqua Park**** to stylowy kompleks usytuowany w malowniczej części Darłówka, bezpośrednio przy piaszczystej plaży nad Morzem Bałtyckim. W dwóch sąsiadujących ze sobą budynkach na gości czeka 98 komfortowych, urządzonych w nowoczesnym stylu pokoi z dużą łazienką, telewizorem i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Ponadto pokoje w budynku głównym wyposażone są także w lodówkę i sejf, dla rodzin z dziećmi oraz osób podróżujących w większym gronie przygotowano natomiast przestronne dwupoziomowe apartamenty.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Podczas pobytu w Hotelu Jan Darłówko Aqua Park**** goście mogą relaksować się na różne sposoby - i niekoniecznie trzeba w tym celu spacerować na pobliską plażę. Na miejscu czekają bowiem takie kuszące atrakcje, jak m.in.:
Park wodny z wodą morską - basen sportowy 25 m x 12,5 m, basen rekreacyjny duży i mały, basen zewnętrzny, basen dla dzieci, dzika rzeka, 2 zjeżdżalnie 104 m i 70 m Turbo, 2 ślizgawki wewnętrzne
Strefa wellness w hotelu – kryty basen (12 x 5 x 1,4 m), sauna, jacuzzi, grota solna, tężnia solankowa
Gabinet odnowy biologicznej
Kręgielnia
Kort tenisowy
Siłownia zewnętrzna
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Na milusińskich – oprócz licznych atrakcji w parku wodnym – czeka plac zabaw w ogrodzie.
 
JEDZENIE I PICIE
Nowoczesna hotelowa restauracja zaprasza na wykwintne dania z całego świata, ale także klasyczne polskie potrawy, które ucieszą podniebienie nawet największych kulinarnych tradycjonalistów. Po kolacji warto wstąpić na egzotycznego drinka do baru.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Bar
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Basen kryty
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Basen zewnętrzny
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Room service
 • Sauna
 • Spa
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Lux z opcją dostawki

Pokój 2-osobowy Lux z opcją dostawki

Przytulny pokój o podwyższonym standardzie z jednym łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi, balkon.
 • Prywatna łazienka
 • Sejf
 • TV
 • Mini lodówka
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy Standard

Pokój 2-osobowy Standard

Przytulny pokój z jednym łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi.
W niektórych pokojach - balkon.
 • Prywatna łazienka
 • Sejf
 • TV
 • Mini lodówka
 • Darmowe Wi-Fi

Darłowo

KRÓLEWSKIE MIASTO: początki Darłowa sięgają XI w. – tutaj urodził się i został pochowany znany w całej Skandynawii król Eryk Pomorski, swoja piętno na wyglądzie miasta odcisnął również książę Bogusław X. Do dziś zachowały się liczne średniowieczne zabytki, w tym m.in. Zamek Książąt Pomorskich, gotycka Brama Wysoka, Kościół Mariacki z połowy XIV w., bardziej kameralny kościół św. Jerzego oraz wyjątkowa kaplica św. Gertrudy – jedyny na Pomorzu przykład gotyku skandynawskiego. Podczas zwiedzania koniecznie trzeba zobaczyć również ratusz i latarnię morską oraz zrobić sobie zdjęcie z pomnikiem rybaka na Rynku.

KOSZALIN: miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą oderwać się od ziemi w parku linowym Trollandia albo zabawić się w Winnetou w wiosce indiańskiej. Koneserzy niebanalnej sztuki wpisanej w miejski krajobraz nie powinni zaś przegapić Płomiennych Ptaków – monumentalnej rzeźby Władysława Hasiora, z której przy okazji ważnych uroczystości bucha prawdziwy ogień.


Lokalizacja

Nabrzeże portowe – 1,4 km
Fortyfikacje z II wojny światowej – 1,8 km
Falochron Wschodni – 1,9 km
Zamek Książąt Pomorskich – Muzeum w Darłowie – 3,6 km

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Darłowo – 5 min, Koszalin - 45 minut, Słupsk – 50 min, Trójmiasto – 2,5 godz., Toruń – 3 godz. 50 min, Poznań – 4 godz. 10 minut, Warszawa – 5 godz. 45 min

card

HOTEL JAN DARŁÓWKO AQUA PARK

DLACZEGO WARTO?
Hotel Jan Darłówko Aqua Park**** to stylowy kompleks usytuowany w malowniczej części Darłówka, bezpośrednio przy piaszczystej plaży nad Morzem Bałtyckim. W dwóch sąsiadujących ze sobą budynkach na gości czeka 98 komfortowych, urządzonych w nowoczesnym stylu pokoi z dużą łazienką, telewizorem i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Ponadto pokoje w budynku głównym wyposażone są także w lodówkę i sejf, dla rodzin z dziećmi oraz osób podróżujących w większym gronie przygotowano natomiast przestronne dwupoziomowe apartamenty.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Podczas pobytu w Hotelu Jan Darłówko Aqua Park**** goście mogą relaksować się na różne sposoby - i niekoniecznie trzeba w tym celu spacerować na pobliską plażę. Na miejscu czekają bowiem takie kuszące atrakcje, jak m.in.:
Park wodny z wodą morską - basen sportowy 25 m x 12,5 m, basen rekreacyjny duży i mały, basen zewnętrzny, basen dla dzieci, dzika rzeka, 2 zjeżdżalnie 104 m i 70 m Turbo, 2 ślizgawki wewnętrzne
Strefa wellness w hotelu – kryty basen (12 x 5 x 1,4 m), sauna, jacuzzi, grota solna, tężnia solankowa
Gabinet odnowy biologicznej
Kręgielnia
Kort tenisowy
Siłownia zewnętrzna
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Na milusińskich – oprócz licznych atrakcji w parku wodnym – czeka plac zabaw w ogrodzie.
 
JEDZENIE I PICIE
Nowoczesna hotelowa restauracja zaprasza na wykwintne dania z całego świata, ale także klasyczne polskie potrawy, które ucieszą podniebienie nawet największych kulinarnych tradycjonalistów. Po kolacji warto wstąpić na egzotycznego drinka do baru.