Saltic Resort & Spa Kołobrzeg/Grzybowo

Travelist ulubiona oferta
Grzybowo, Zachodniopomorskie
4.6
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

481

Cena Travelist:

od 341

/ 2 os.

Saltic Resort & Spa Kołobrzeg/Grzybowo
Grzybowo, Zachodniopomorskie
Cena w obiekcie:

481

Cena Travelist:

od 341

/ 2 os.

Nowoczesny resort z plażą i basenami

Luksusowy wypoczynek w resorcie z prywatną plażą w malowniczym zakątku Grzybowa – śniadania lub śniadania i obiadokolacje w stylu slow food, baseny, sezonowe animacje i inne atrakcje w cenie

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • PROMOCJA: 6 nocy w cenie 5 – dla pobytów na min. 6 nocy jedna, najtańsza noc GRATIS (zniżka nalicza się automatycznie po wybraniu w kalendarzu pobytu na min. 6 nocy)
 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST– możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 7 dni przed datą przyjazdu. Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist.
 • Śniadanie w formie bufetu (pakiet napoi w cenie: kawa, herbata, woda, niewyciskane soki) albo śniadania i obiadokolacje w formie bufetu – obiadokolacje (pakiet napoi w cenie: kawa, herbata, woda, niewyciskane soki) do dokupienia na dalszym etapie rezerwacji; dedykowane dania dla dzieci podczas śniadań i obiadokolacji
 • 10% zniżki na zabiegi spa
 • Dostęp do strefy Wellness & Spa z basenem wewnętrznym i brodzikiem dla dzieci, 2 jacuzzi, sauną suchą i łaźnią parową
 • Dostęp do strefy relaksu z leżakami i parasolami w wewnętrznym patio (działa jedynie sezonowo)
 • W wybranych terminach animacje dla dzieci
 • Dostęp do sali zabaw dla dzieci z licznymi atrakcjami
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • obowiązkowej opłaty miejscowej
 • opłaty za wynajęcie łóżeczka – 50 zł/doba
 • opłaty za parking (dozorowany) – styczeń – czerwiec oraz wrzesień – grudzień - 50 PLN/auto/doba, lipiec-sierpień 60 PLN auto/doba
 • opłat za pozostałe usługi w obiekcie

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 00:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami gratis (ze świadczeniami) i 1 dziecko w wieku 4-12 lat na dostawce (ze świadczeniami)

Możliwość wynajęcia łóżeczka dziecięcego 50 zł/doba.

Brak możliwości dostawki dla osób dorosłych

Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, dopłata 80 zł/doba
Parking
Płatny: styczeń – czerwiec oraz wrzesień – grudzień 50 PLN/auto/doba, lipiec-sierpień 60 PLN auto/doba

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Saltic Blachowski Szafrański spółka komandytowa, Witosa 31, PL5272895597 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,6/5
192 opinie

Najnowsze

N
Natalia

5/5

03.06.2024
M
Małgorzata, 56+Para

odpoczynek weekendowy nad morzem

4/5

Hotel jest adekwatny do 4 gwiazdek .Dobra lokalizacja.

29.05.2024
U
Urszula, 46-55Para

Cudowny i nie zapomniany pobyt

5/5

Plusy: Hotel 4 gwiazdkowy a ja mu daje 5 .Cieszę się ,że mogłam być w tak wspaniałym miejscu .Dziękuje całemu personelowi ze poczułam się tak wyjątkowo.Wspaniałe otoczenie -zadbane rośliny i ich mnogość, przepiękny budynek oraz pokoje.Czystość , zapach powalająca.Potrawy przepyszne i cudowna obsługa .Wszyscy mili i uśmiechnięci .Wrócę tu na pewno.Już tęsknie.

Minusy: Cena parkingu

Rewelacja
21.04.2024
P
Patrycja, 36-45Rodzina

Wyjazd w gronie kobiet

5/5

Plusy: Pokoje ładnie urządzone, jedzenie przepyszne, miła obsługa, obiekt zadbany

Minusy: Nie zrealizowanie zgłaszanej prośby

15.04.2024
D
Dorota , 36-45

5/5

23.02.2024

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Saltic Resort & Spa Kołobrzeg/Grzybowo to nowoczesny kompleks nadmorski o standardzie 4-gwiazdkowym, powstały z wykorzystaniem naturalnych materiałów, tj. drewno, kamień i szkło. Resort zlokalizowany jest w pierwszej linii zabudowy od strony morza, w malowniczym zakątku zaledwie 3 minut spacerem od grzybowskiej plaży. Na miejscu na gości czekają nowoczesne pokoje rozmieszczone w 6 budynkach połączonych szklanymi łącznikami. W każdym z nich znajdują się łazienka z prysznicem, telewizor z płaskim ekranem i szereg udogodnień. W całym obiekcie można korzystać z dostępu do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Strefa Wellness & Spa z basenem krytym, 2 jacuzzi, łaźnią parową i sauną suchą
Basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą o wymiarach 20 x 5 m czynny od 15.06 do 15.09.
Strefa relaksu z leżakami i parasolami na wewnętrznym patio (czynne sezonowo)
Zorganizowana plaża przy obiekcie – 350 m (z leżakami) dostępna w okresie wakacji
Strefa VIP na plaży (leżaki i parasole) – dodatkowo płatna dostępna w okresie wakacji
Bogaty program rozrywkowy dostępny w okresie wakacyjnym – koncerty, ogniska, zajęcia fitness, animacje dla dzieci
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Basen wewnętrzny i brodzik z podgrzewaną wodą
Basen zewnętrzny i brodzik z podgrzewaną wodą (sezonowo)
Sala zabaw z licznymi atrakcjami
Zajęcia z animatorami
Specjalne menu dla dzieci i krzesełka do karmienia
Na życzenie: podgrzewacze do butelek, podesty, nocniki, nakładki na toalety, wanienki
W toaletach ogólnodostępnych: przewijaki
 
JEDZENIE I PICIE
Na terenie resortu działają Restauracja Natura serwująca dania a’la carte w stylu slow food oraz Pool Bar z przekąskami i napojami (dodatkowo płatny).
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Basen kryty
 • Basen zewnętrzny
 • Parking w hotelu
 • Spa
 • Brak możliwości przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Standard

Pokój 2-osobowy Standard

Nowoczesny pokój z jednym łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi. W wyposażeniu pokoju dostępny minbar dodatkowo płatny.
Powierzchnia: ok. 18,5 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy Standard z opcją dostawki

Pokój 2-osobowy Standard z opcją dostawki

Nowoczesny pokój z jednym łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi, balkon. W wyposażeniu pokoju dostępny minbar dodatkowo płatny.
Powierzchnia: ok. 18,5 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi

Grzybowo

ZWIEDZANIE: w Kołobrzegu warto podziwiać nie tylko morze – warto zobaczyć tu m.in. molo, latarnię morską, bazylikę mariacką (z tarasem widokowym), Basztę Lontową, Złotą Uliczkę, Muzeum Oręża Polskiego.

DLA PLAŻOWICZÓW: Grzybowo może poszczycić się ładną, szeroką plażą. Amatorów kąpieli morskich z pewnością ucieszy fakt, że woda jest tu cieplejsza niż w okolicznych miejscowościach wypoczynkowych.

DLA AKTYWNYCH: mnogość tras spacerowych i ścieżek rowerowych pozwoli nie tylko spędzić czas aktywnie, ale również nacieszyć oczy nadmorskimi krajobrazami.

DLA OBIEŻYŚWIATÓW: rejs promem z Kołobrzegu na Słoneczną Wyspę – Bornholm – okaże się ciekawym urozmaiceniem nadbałtyckiego wypoczynku i znakomitą atrakcją dla całej rodziny.


Lokalizacja

350 m od plaży 
5,9 km od Kołobrzegu

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Koszalin – 50 min, Szczecin – 2 godz., Gdańsk – 4 godz., Łódź – 6 godz., Warszawa – 6 godz. 30 min, Kraków – 8 godz. 30 min

card

SALTIC RESORT & SPA KOŁOBRZEG/GRZYBOWO

DLACZEGO WARTO?
Saltic Resort & Spa Kołobrzeg/Grzybowo to nowoczesny kompleks nadmorski o standardzie 4-gwiazdkowym, powstały z wykorzystaniem naturalnych materiałów, tj. drewno, kamień i szkło. Resort zlokalizowany jest w pierwszej linii zabudowy od strony morza, w malowniczym zakątku zaledwie 3 minut spacerem od grzybowskiej plaży. Na miejscu na gości czekają nowoczesne pokoje rozmieszczone w 6 budynkach połączonych szklanymi łącznikami. W każdym z nich znajdują się łazienka z prysznicem, telewizor z płaskim ekranem i szereg udogodnień. W całym obiekcie można korzystać z dostępu do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Strefa Wellness & Spa z basenem krytym, 2 jacuzzi, łaźnią parową i sauną suchą
Basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą o wymiarach 20 x 5 m czynny od 15.06 do 15.09.
Strefa relaksu z leżakami i parasolami na wewnętrznym patio (czynne sezonowo)
Zorganizowana plaża przy obiekcie – 350 m (z leżakami) dostępna w okresie wakacji
Strefa VIP na plaży (leżaki i parasole) – dodatkowo płatna dostępna w okresie wakacji
Bogaty program rozrywkowy dostępny w okresie wakacyjnym – koncerty, ogniska, zajęcia fitness, animacje dla dzieci
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Basen wewnętrzny i brodzik z podgrzewaną wodą
Basen zewnętrzny i brodzik z podgrzewaną wodą (sezonowo)
Sala zabaw z licznymi atrakcjami
Zajęcia z animatorami
Specjalne menu dla dzieci i krzesełka do karmienia
Na życzenie: podgrzewacze do butelek, podesty, nocniki, nakładki na toalety, wanienki
W toaletach ogólnodostępnych: przewijaki
 
JEDZENIE I PICIE
Na terenie resortu działają Restauracja Natura serwująca dania a’la carte w stylu slow food oraz Pool Bar z przekąskami i napojami (dodatkowo płatny).