Cristal Resort by Zdrojowa

Travelist ulubiona oferta
Szklarska Poręba, Dolnośląskie
4.5
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

670

Cena Travelist:

od 362

/ 2 os.

Cristal Resort by Zdrojowa
Szklarska Poręba, Dolnośląskie
Cena w obiekcie:

670

Cena Travelist:

od 362

/ 2 os.

Relaks w spa z widokiem na Karkonosze

Relaks w nowoczesnym SPA z widokiem na panoramę Karkonoszy – śniadania, nielimitowany dostęp do basenu, sauny, łaźni parowej, zewnętrznego jacuzzi z widokiem na Karkonosze, siłowni plenerowej oraz Krainy Zabaw dla dzieci

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w formie bufetu
 • Pobyt 2 dzieci GRATIS w okresie 20.06-14.07.2024 - w tym 1 dziecko do lat 11 na dostawce (ze świadczeniami) i 1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami (bez świadczeń); po dodaniu dzieci w składzie podróżnych
 • Dostęp do basenu, sauny, łaźni parowej, zewnętrznego jacuzzi z widokiem na Karkonosze, siłowni plenerowej oraz Krainy Zabaw dla dzieci
 • Internet Wi-Fi
 • Podatek VAT

Cena nie zawiera

 • obowiązkowej opłaty klimatycznej (płatna na miejscu)
 • kaucji zwrotnej na pokrycie ewentualnych kosztów dodatkowych - 200 zł
 • opłaty za parking zewnętrzny - 30zł/doba (w terminach: 16.01-26.02; 7.04-10.04; 28.04-03.05) - konieczna wcześniejsza rezerwacja
 • opłaty za parking zewnętrzny – 20 zł/doba (w pozostałych terminach)
 • opłata za nieregulaminowe parkowanie - 200zł
 • opłat za pozostałe usługi hotelowe (zabiegi spa, dodatkowe posiłki itp.)
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami gratis (bez świadczeń); na łóżeczku – 15 zł/doba

Możliwość 2 dostawek dla dziecka pow. 4 lat lub 1 dostawki dla osoby dorosłej (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Sprzątanie
W cenę pobytu wliczone jest tylko sprzątanie końcowe – codzienne sprzątanie oraz wymiana pościeli i ręczników są dodatkowo płatne
Recepcja
Recepcja czynna w godz. 8-20 – w przypadku przyjazdu poza tymi godzinami prosimy o kontakt z obiektem
Depozyt
W momencie zameldowania pobierany jest depozyt w wysokości 200 zł na pokrycie ewentualnych kosztów dodatkowych (zwracany w dniu wyjazdu, po sprawdzeniu apartamentu)
Z pupilem
Tak, dodatkowo płatny - 115 zł/doba (pieski do 10 kg)
Parking
Parking zewnętrzny - 30zł/doba (w terminach: 16.01-26.02; 7.04-10.04; 28.04-03.05) konieczna wcześniejsza rezerwacja

Parking zewnętrzny – 20 zł/auto/doba w pozostałych terminach

Opłata za nieregulaminowe parkowanie - 200zł
Płatność
Jeśli zarezerwujesz tę ofertę co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem pobytu, możesz wybrać opcję płatności dwuczęściowej. Pierwsza część płatności wyniesie 30% ceny całkowitej. Kwoty i terminy każdej wpłaty znajdziesz na ostatnim etapie procesu rezerwacji. W przypadku nie zapłacenia drugiej części kwoty za rezerwację rezerwacja zostanie anulowana. W takim przypadku wpłacona do tej pory kwota jest bezzwrotna.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Zdrojowa Hotels Sp z o. o., Sułkowskiego 7, PL6711756876 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,5/5
58 opinii

Najnowsze

S
Sebastian, 36-45Rodzina

Wypoczynek

3/5

Plusy: Nic specjalnego

Minusy: Słabe śniadania,brak dostępu do lobby baru

Cena w stosunku do jakości zbyt wysoka
15.01.2024
S
Sylwia, 46-55Para

Hotel z potencjałem, ale wymagający poprawek

3/5

Plusy: Mój pobyt w tym hotelu był doświadczeniem o mieszanych uczuciach. Zacznę od plusów – główną zaletą hotelu jest jego lokalizacja w spokojnej okolicy, co sprzyjało relaksowi i odpoczynkowi. Cisza i spokój otoczenia były zdecydowanie plusem, szczególnie dla osób szukających ucieczki od zgiełku miasta.

Minusy: Niestety, wrażenia z pobytu zostały zepsute przez kilka istotnych niedociągnięć. Przede wszystkim, wykładzina w całym obiekcie była brudna i wyraźnie wymagała czyszczenia, co wpływało negatywnie na ogólny odbiór czystości w hotelu. Kolejnym rozczarowaniem było brak urozmaicenia w śniadaniach. Menu było monotonne i nie odpowiadało standardom, które oczekiwałoby się w hotelu tej klasy. Dodatkowo, kontrola personelu nad strefą spa pozostawiała wiele do życzenia. Sauna nie była zawsze włączona, co było rozczarowujące, zwłaszcza dla osób, które liczyły na korzystanie z tego udogodnienia. Brak odpowiedniej obsługi i nadzoru w strefie spa znacznie obniżał jakość doświadczeń wellness w hotelu. Podsumowując, chociaż hotel posiada swoje zalety, takie jak spokojna lokalizacja, to jednak istotne niedociągnięcia, takie jak brudna wykładzina, brak różnorodności w śniadaniach i słaba kontrola nad strefą spa, wymagają pilnych poprawek. Mam nadzieję, że kierownictwo hotelu rozważy te uwagi i podejmie odpowiednie kroki, aby podnieść standardy i poprawić jakość świadczonych usług.

04.11.2023
A
Anna, 36-45Rodzina

Podróż sentymentalna

5/5

Plusy: Cisza, spokój, blisko szlaku w góry, kameralna atmosfera

Minusy: Czystość, odświeżyć pokoje, wymienić ręczniki ( dziurawe )

Obsługa i zakwaterowanie bez zarzutu
10.10.2023
J
Jacek

4/5

09.10.2023
L
Lidia, 56+Para

Krótki reset

4/5

Plusy: Hotel bardzo ok. Miła obsługa.Szczególnie bardzo sympatyczny i profesjonalny Pan w recepcji. Śniadania bardzo smaczne ,spory wybór. To nie pierwszy nasz pobyt w Szklarskiej Porębie , ale na plus. Jedyny minus to wykładziny w pokojach ,które czuć już trochę starością. Ogólnie polecam

Minusy: zmiana wykładzin podłogowych

Recepcja na duży plus
06.08.2023

O hotelu

DLACZEGO WARTO? 
Po przyjeździe poczujesz nie tylko zapach karkonoskich lasów, ale też nowości i dyskretnego luksusu – kompleks zaczął przyjmować gości w grudniu 2012 r. i przyciąga uwagę stylowymi wnętrzami oraz nowoczesnym, designerskim wyposażeniem. Ale zachwyceni będą nie tylko miłośnicy nowych trendów w dziedzinie wzornictwa. Przyjazne naturze rozwiązania konstrukcyjne oraz systemy oszczędnego gospodarowania energią z pewnością ucieszą zapalonych ekologów. Wszystkim bez wyjątku spodobają się zaś wspaniałe widoki na Szrenicę, które rozpościerają się z okien większości pokoi i apartamentów. Wszystkie pomieszczenia (wśród których znajdziesz zarówno pokoje 2-osobowe, jak i rodzinne apartamenty z 3 sypialniami) gwarantują komfort i niezależność – w każdym znajdziesz nowoczesną łazienkę, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz telewizor z płaskim ekranem, sejf i bezprzewodowy dostęp do Internetu.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Widoki na góry najlepiej zapadają w pamięć, gdy można się nimi rozkoszować podczas innych przyjemnych czynności. Tych zaś w nowoczesnej strefie rekreacyjnej Cristal Resort by Zdrojowa z pewnością nie zabraknie. Do dyspozycji gości oddano m.in.:
Kryty basen o wymiarach 12 x 4,5 m
Saunę suchą i łaźnię parową
Jacuzzi zewnętrzne z widokiem na Karkonosze
DLA NAJMŁODSZYCH
Przestronne apartamenty są wręcz stworzone dla wypoczynku z całą rodziną. Aby zaś pobyt obfitował wyłącznie w przyjemności, z myślą o rodzicach z małymi dziećmi przygotowano łóżeczka, wanienki, przewijaki, krzesełka do karmienia oraz podgrzewacze do butelek. Ponadto najmłodsi goście mogą się do woli wyszaleć w Krainie Zabawy, istnieje również możliwość wynajęcia profesjonalnej opiekunki.
 
JEDZENIE I PICIE
W przytulnej restauracji z kominkiem można skosztować zarówno regionalnych smakołyków, jak i popularnych dań kuchni europejskiej. Doskonałym zwieńczeniem obfitej uczty w górskim stylu będzie zaś pachnący kubek grzanego wina.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Jacuzzi
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Room service
 • Sauna
 • Spa

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Lux z opcją dostawki

Pokój 2-osobowy Lux z opcją dostawki

Nowoczesny pokój składający się z części dziennej, sypialnej oraz aneksu kuchennego. Powierzchnia: ok. 29 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Sejf
 • TV
 • Aneks kuchenny
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy Lux z widokiem na góry z opcją dostawki

Pokój 2-osobowy Lux z widokiem na góry z opcją dostawki

Nowoczesny pokój składający się z części dziennej, sypialnej oraz aneksu kuchennego.
 • Prywatna łazienka
 • Sejf
 • TV
 • Aneks kuchenny
 • Darmowe Wi-Fi

Szklarska Poręba

Góry i doliny: Szklarska Poręba jest doskonałą bazą wypadową do wypraw w Karkonosze, a łatwy dostęp do najbardziej malowniczych szlaków zapewnia kolejka linowa na najwyższy szczyt w okolicy – Szrenicę. Tam można przysiąść na chwilę w schronisku albo maszerować dalej Drogą Przyjaźni, prowadzącą aż do Śnieżnych Kotłów i na Śnieżkę.

Puchatek i Śnieżynka: wbrew pozorom to nie atrakcje dla najmłodszych, ale popularne trasy narciarskie wchodzące w skład kompleksu Szrenica Ski Arena. Oprócz nawiązania bliższych relacji z tymi baśniowymi postaciami warto również pośmigać na Hali Szrenickiej i przejechać się najdłuższą w okolicy

Lolobrygidą (ponad 4 km). Ze względu na szczególny mikroklimat warunki są tu zbliżone do alpejskich, a śnieg leży przez ok. 110 dni w roku. Ale coś dla siebie znajdą w Szklarskiej nie tylko zjazdowcy – w pobliskich Jakuszycach na następców Justyny Kowalczyk czeka ponad 150 km doskonale przygotowanych tras.

Z siłą wodospadu: w bezpośrednim sąsiedztwie Szklarskiej Poręby znajdują się dwa najwyższe i najpiękniejsze sudeckie wodospady – Szklarki i Kamieńczyka. Szczególne wrażenie robi ten drugi, który spada trzema kaskadami z wysokości 27 m.

Ciuchcią do sąsiadów: zbudowaną na przełomie XIX i XX w. i otwartą ponownie w 2010 r. Koleją Izerską można w malowniczych okolicznościach przyrody dojechać ze Szklarskiej Poręby do czeskich kurortów Harrachov i Korenov. A tam m.in. podziwiać jedną z sześciu istniejących na świecie skoczni mamucich oraz uraczyć się kuflem doskonałego piwa.

Do Pragi: jazda do stolicy Czech zajmie niecałe dwie godziny – a na miejscu już atrakcji nie brakuje.


Lokalizacja

1 km od parku linowego
1 km od ośrodku narciarskiego Szrenica
20 km od Jeleniej Góry
130 km od Wrocławia

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Wrocław – 2 godz., Kraków – 4 godz. 20 min, Częstochowa – 4 godz. 20 min, Warszawa – 5 godz., Bydgoszcz – 5 godz. 45 min, Gdańsk – 6 godz. 30 min

card

CRISTAL RESORT BY ZDROJOWA

DLACZEGO WARTO? 
Po przyjeździe poczujesz nie tylko zapach karkonoskich lasów, ale też nowości i dyskretnego luksusu – kompleks zaczął przyjmować gości w grudniu 2012 r. i przyciąga uwagę stylowymi wnętrzami oraz nowoczesnym, designerskim wyposażeniem. Ale zachwyceni będą nie tylko miłośnicy nowych trendów w dziedzinie wzornictwa. Przyjazne naturze rozwiązania konstrukcyjne oraz systemy oszczędnego gospodarowania energią z pewnością ucieszą zapalonych ekologów. Wszystkim bez wyjątku spodobają się zaś wspaniałe widoki na Szrenicę, które rozpościerają się z okien większości pokoi i apartamentów. Wszystkie pomieszczenia (wśród których znajdziesz zarówno pokoje 2-osobowe, jak i rodzinne apartamenty z 3 sypialniami) gwarantują komfort i niezależność – w każdym znajdziesz nowoczesną łazienkę, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz telewizor z płaskim ekranem, sejf i bezprzewodowy dostęp do Internetu.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Widoki na góry najlepiej zapadają w pamięć, gdy można się nimi rozkoszować podczas innych przyjemnych czynności. Tych zaś w nowoczesnej strefie rekreacyjnej Cristal Resort by Zdrojowa z pewnością nie zabraknie. Do dyspozycji gości oddano m.in.:
Kryty basen o wymiarach 12 x 4,5 m
Saunę suchą i łaźnię parową
Jacuzzi zewnętrzne z widokiem na Karkonosze
DLA NAJMŁODSZYCH
Przestronne apartamenty są wręcz stworzone dla wypoczynku z całą rodziną. Aby zaś pobyt obfitował wyłącznie w przyjemności, z myślą o rodzicach z małymi dziećmi przygotowano łóżeczka, wanienki, przewijaki, krzesełka do karmienia oraz podgrzewacze do butelek. Ponadto najmłodsi goście mogą się do woli wyszaleć w Krainie Zabawy, istnieje również możliwość wynajęcia profesjonalnej opiekunki.
 
JEDZENIE I PICIE
W przytulnej restauracji z kominkiem można skosztować zarówno regionalnych smakołyków, jak i popularnych dań kuchni europejskiej. Doskonałym zwieńczeniem obfitej uczty w górskim stylu będzie zaś pachnący kubek grzanego wina.