Hotel Verde Montana Wellness & Spa

Travelist ulubiona oferta
Kudowa-Zdrój, Dolnośląskie
4.3
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

814

Cena Travelist:

od 692

/ 2 os.

Hotel Verde Montana Wellness & SpaKudowa-Zdrój, Dolnośląskie
Cena w obiekcie:

814

Cena Travelist:

od 692

/ 2 os.

Relaks w górskim aquaparku

Rodzinny hotel 4* w Górach Stołowych, 20 min jazdy od Zieleniec Ski Arena – śniadania lub śniadania i obiadokolacje, dostęp do Parku Wodnego i strefy saun, atrakcje dla dzieci i więcej w cenie

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 7 dni przed datą przyjazdu (dot. pakietów o nazwie „MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ ANULACJI”). Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”.
 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w formie bufetu w godz. 7-10 lub **Śniadania i Obiadokolacje w formie bufetu w godz. 16-19 (w przypadku mniejszej liczby gości serwowane, napoje dodatkowo płatne)
 • 15% na wypożyczenie rowerów w wypożyczalni Spring Bike (w uwagach do rezerwacji wystarczy wpisać Verde Montana), przy wypożyczeniu na cały dzień istnieje możliwość dowiezienia sprzętu do hotelu
 • Animacje dla dzieci od poniedziałku do soboty w terminie 1.07-24.08.2024
 • Możliwość wypożyczenia kijów Nordic Walking w promocyjnej cenie 20 zł za dzień pobytu
 • Seanse saunowe z saunamistrzem w każdy czwartek i niedzielę o godzinie 19:00, 20:00, 21:00
 • Opieka medyczna
 • Konsultacja lekarska
 • 2 zabiegi dziennie po konsultacji lekarskiej w Centrum Medycznym, od poniedziałku do piątku
 • Nielimitowany dostęp do Parku Wodnego i strefy saun: 2 basenów, sauny suchej i mokrej, 2 jacuzzi, 40-metrowej zjeżdżalni wodnej, brodzika dla dzieci z atrakcjami wodnymi
 • Dostęp do zewnętrznego placu zabaw dla dzieci
 • Pakiet zniżek dla pobytów na min. 2 noce: 10% rabatu na wszystkie wycieczki jednodniowe organizowane przez Biuro Podróży Szopen Tour

Cena nie zawiera

 • obowiązkowej opłaty klimatycznej (płatna na miejscu)
 • opłat za pozostałe usługi w hotelu (dodatkowe posiłki, zabiegi spa itp.)
 • opłat za napoje i przekąski serwowane przy basenie codziennie w godz. 13-17

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami gratis (bez świadczeń).

Możliwość 1 dostawki dla dziecka pow. 4 lat lub osoby dorosłej (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W Pokoju Rodzinnym i Rodzinnym Studio 2 dostawki dla dzieci do 12 lat GRATIS. Brak możliwości dostawki dla dzieci powyżej 12 lat i dorosłych.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Nie
Parking
Opłata za parking - 20 zł/auto/doba
Inne
Pokoje mieszczą się od pietra 2. do 5. i przyznawane są w miarę dostępności; pokoje na 5. piętrze posiadają skos i okno dachowo-balkonowe
Ważne informacje:
Szanowni Goście, informujemy że zarówno w tygodniu jak i w weekendy na terenie hotelu mogą odbywać się przyjęcia okolicznościowe lub inne związane z organizowaniem konferencji nocne imprezy. W związku z tym w godzinach nocnych, Goście niektórych pokoi mogą doświadczyć dyskomfortu związanego z hałasem - więcej informacji w recepcji.

W związku z wprowadzeniem od dnia 15.02.2024 roku ustawy o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym przy meldunku w Hotelu Verde Montana Wellness& Spa pracownik recepcji może wymagać okazania dowodu tożsamości dziecka.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: GRUPA ŁAPAJ HOTELE sp. z o.o., 1 Maja 25a, PL8992736173 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,3/5
172 opinie

Najnowsze

K
Krzysztof , 56+Para

Wypad na 5 dni

4/5

Plusy: Smaczne śniadania, czysty pokój, sprawna obsługa, dobre położenie hotelu (dogodne miejsce do wypadów w Góry Stołowe,

Minusy: brak sejfu w pokoju, niezbyt satysfakcjonujący basen z hydromasażami (brak masaży wodnych do nóg, brzucha); zbyt rzadko uruchomiane jacuzzi na zewnątrz, a jak raz zostało uruchomione - zbyt gorąca woda.

13.04.2024
P
Piotr, 46-55Rodzina

Aktywny wypoczynek.

5/5

Ładne okolice do zwiedzanie . Chodzenie po górach odpręża codziennie 10000 kroków zrobione.

Polecam obsługa miła pokoje czyste duże wygodne łóżka .
16.03.2024
O
Ola, 26-35Rodzina

Cudowne miejsce

5/5

Plusy: Wspaniały hotel. Obsługa bardzo miła. W pokojach czysto. Na dole w hotelu jest basen z którego można korzystać do woli. Na zewnątrz też basen bardzo fajny niski dla dzieci- brodzik, raj dla dzieci, plac zabaw, przez cały dzień panie animatorki chodziły i zabawiały dzieci. Zabawy były tematyczne, konkretnie zorganizowane np. zabawy w grupie, mega bańki , karaoke, konkurs talentów, a nie po prostu siedzenie z dziećmi. Jedzenie pyszne i bardzo dużo, wszystko świeże i często uzupełniane. Pani robi na świeżo jajecznicę, omlety. Samemu można sobie zrobić gofry. Stolik z jedzeniem dla dzieci, smakołyki, żelki itp. Tematyczne dni. Pizza przepyszna na dzień włoski. Do śniadania kawa, herbata, soki, do obiadu kawa, herbata, bez soków. Tak nam się podobało, że jeden dzień podczas pobytu zrezygnowaliśmy z wycieczek tylko spędziliśmy cały na relaksie w hotelu. Dzieci były zachwycone wakacjami, pewnością tam wrócimy.

Minusy: Zarówno my jak i większość wczasowiczów była z dziećmi, jest to zdecydowanie hotel rodzinny co dla mnie osobiście jest ogromnym plusem, ale chcę ocenić rzetelnie dlatego obiektywnie jeśli ktoś szuka odpoczynku od zgiełku dzieci to tutaj go nie znajdzie :)

Wspaniały hotel. Obsługa bardzo miła. W pokojach czysto. Na dole w hotelu jest basen z którego można korzystać do woli. Na zewnątrz też basen bardzo fajny niski dla dzieci- brodzik, raj dla dzieci, plac zabaw, przez cały dzień panie animatorki chodziły i zabawiały dzieci. Zabawy były tematyczne, konkretnie zorganizowane np. zabawy w grupie, mega bańki , karaoke, konkurs talentów, a nie po prostu siedzenie z dziećmi. Jedzenie pyszne i bardzo dużo, wszystko świeże i często uzupełniane. Pani robi na świeżo jajecznicę, omlety. Samemu można sobie zrobić gofry. Stolik z jedzeniem dla dzieci, smakołyki, żelki itp. Tematyczne dni. Pizza przepyszna na dzień włoski. Do śniadania kawa, herbata, soki, do obiadu kawa, herbata, bez soków. Tak nam się podobało, że jeden dzień podczas pobytu zrezygnowaliśmy z wycieczek tylko spędziliśmy cały na relaksie w hotelu. Dzieci były zachwycone wakacjami, pewnością tam wrócimy.
01.01.2024
M
Marie, 56+Rodzina

Velmi pěkný pobyt

5/5

Plusy: Ubytování a veškeré služby výborné.

Minusy: Nic

Super
11.10.2023
P
Piotr, 36-45

5/5

18.09.2023

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Czterogwiazdkowy hotel Verde Montana znajduje się w malowniczym uzdrowisku Kudowa-Zdrój u stóp Gór Stołowych. To największy obiekt w okolicy - a przy tym elegancki i wyróżniający się imponującym centrum odnowy biologicznej oraz Parkiem Wodnym. Dzięki temu można tam zdrowo spędzić czas i odpocząć czy to z ukochaną osobą, czy z rodziną. Zbędne kalorie można spalić podczas pieszych czy rowerowych wypraw po górach – w najbliższej okolicy nie brakuje atrakcyjnych szlaków. Na miejscu zaś goście mają do dyspozycji 141 jasnych, przestronnych i w pełni wyposażonych pokoi z dostępem do Internetu i telewizorem. W każdym pokoju znajduje się wygodna łazienka z prysznicem. Nie brakuje też jakże ważnych drobiazgów – zestawu ręczników, kosmetyków czy suszarki do włosów. Wszystko po to, by goście mogli oddać się beztroskiemu relaksowi.
 
ATRAKCJE HOTELU
Verde Montana**** dba o to, by goście mogli się w pełni zrelaksować i zapomnieć o troskach dnia codziennego. W Parku Wodnym znajdują się 2 baseny – sportowy z podwodnymi hydromasażami i rekreacyjny z gejzerami wodnymi. Wyjątkowo imponująco prezentuje się 40-metrowa zjeżdżalnia. Zdrowego relaksu można także zażyć w saunie parowej lub suchej albo w jacuzzi.
 
Równie imponującą przedstawia się oferta zabiegów SPA. Goście mogą skorzystać z takich zabiegów, jak m.in. masaże (głowy, karku, pleców ,stóp, szwedzki, shiatsu, tajski i inne), kuracje wyszczuplające, zabiegi na twarz i ciało, zabiegi fizykoterapeutyczne, balneoterapia, kinezyterapia, terapia manualna czy kinesiology taping. Warto także skorzystać z oferty Centrum Medycznego z profesjonalnym Centrum Terapii Kręgosłupa.
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Troska o dzieci jest widoczna na każdym kroku. W Parku Wodnym przeznaczono specjalnie dla nich brodzik, a także okazałą zjeżdżalnię. Oprócz tego najmłodsi ucieszą się z takich atrakcji, jak sala zabaw „małpi gaj”.
 
JEDZENIE I PICIE
W restauracji Flamingo można skosztować popisowych dań z całego świata, które harmonijnie uzupełniają bogata karta win i przepyszne desery. Z kolei Loggia Bar to idealna przystań na aromatyczne espresso, kremowe cappuccino czy – szczególnie wieczorem – jeden z wyśmienitych koktajli. Wielbiciele szampańskich zabaw nie mogą ominąć Barracuda Club. Hotel zaprasza też do sympatycznej Chaty Grillowej, gdzie króluje m.in. murowane palenisko z grillem.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Klimatyzacja
 • Bar
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking publiczny
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Room service
 • Sauna
 • Spa
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
 • Brak możliwości przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Superior z opcją dostawki

Pokój 2-osobowy Superior z opcją dostawki

Komfortowy pokój z 2 łóżkami pojedynczymi. Powierzchnia: ok. 16 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Mini lodówka
 • Darmowe Wi-Fi

Pokój Rodzinny

komfortowy pokój o powierzchni łącznej około 20 m2. Pokój usytuowany na najwyższym 5 piętrze Hotelu. Charakteryzuje się skosami oraz dużymi oknami dachowymi, które po otwarciu tworzą balkon.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Mini lodówka
 • Darmowe Wi-Fi

Kudowa-Zdrój

Uzdrowisko: Kudowa-Zdrój to jeden z najstarszych i najpiękniejszych sudeckich kurortów. Koniecznie trzeba przespacerować się po ogromnym Parku Zdrojowym oraz zajrzeć do Pijalni Wód Mineralnych i eleganckiej Sali Koncertowej.
Tajemnice: intrygująca Kaplica Czaszek w Czermnej to jeden z zaledwie trzech takich obiektów w Europie. Wyłożone tysiącami ludzkich czaszek i kości pomieszczenie robi ogromne wrażenie na zwiedzających.
Muzea: w Kudowie znajduje się kilka ciekawych, nietypowych muzeów, wśród których prym wiodą Muzeum Zabawek oraz Muzeum Żaby.
Aktywnie: Góry Stołowe to raj dla miłośników pieszych wycieczek, nordic walkingu oraz kolarstwa górskiego. Szlaków, ścieżek i tras rowerowych jest tu całe mnóstwo, a takie nazwy, jak Szczeliniec Wielki czy Błędne Skały mówią same za siebie.
Na narty: zaledwie 20 minut jazdy od hotelu znajduje się Zieleniec – największy w regionie ośrodek sportów zimowych i jedno z nielicznych miejsc w Polsce o prawdziwie alpejskim mikroklimacie. Do dyspozycji szusujących jest blisko 30 wyciągów.
W świat: z Kudowy-Zdroju można w ciągu zaledwie 2 godzin dojechać do czeskiej Pragi – w sam raz, aby wybrać się na jednodniową wycieczkę, zobaczyć Stare Miasto, Most Karola i Hradczany oraz skosztować lokalnego gulaszu z knedlikami i piwem.


Lokalizacja

100 m do dworca autobusowego
600 m do centrum Kudowy-Zdroju
1 km do Kaplicy Czaszek w Czermnej
1,2 km do granicy z Czechami

Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?

Wrocław – 1 godz. 50 min, Katowice – 3 godz., Kraków – 3 godz. 40 min, Warszawa – 5 godz. 20 min

card

HOTEL VERDE MONTANA WELLNESS & SPA

DLACZEGO WARTO?
Czterogwiazdkowy hotel Verde Montana znajduje się w malowniczym uzdrowisku Kudowa-Zdrój u stóp Gór Stołowych. To największy obiekt w okolicy - a przy tym elegancki i wyróżniający się imponującym centrum odnowy biologicznej oraz Parkiem Wodnym. Dzięki temu można tam zdrowo spędzić czas i odpocząć czy to z ukochaną osobą, czy z rodziną. Zbędne kalorie można spalić podczas pieszych czy rowerowych wypraw po górach – w najbliższej okolicy nie brakuje atrakcyjnych szlaków. Na miejscu zaś goście mają do dyspozycji 141 jasnych, przestronnych i w pełni wyposażonych pokoi z dostępem do Internetu i telewizorem. W każdym pokoju znajduje się wygodna łazienka z prysznicem. Nie brakuje też jakże ważnych drobiazgów – zestawu ręczników, kosmetyków czy suszarki do włosów. Wszystko po to, by goście mogli oddać się beztroskiemu relaksowi.
 
ATRAKCJE HOTELU
Verde Montana**** dba o to, by goście mogli się w pełni zrelaksować i zapomnieć o troskach dnia codziennego. W Parku Wodnym znajdują się 2 baseny – sportowy z podwodnymi hydromasażami i rekreacyjny z gejzerami wodnymi. Wyjątkowo imponująco prezentuje się 40-metrowa zjeżdżalnia. Zdrowego relaksu można także zażyć w saunie parowej lub suchej albo w jacuzzi.
 
Równie imponującą przedstawia się oferta zabiegów SPA. Goście mogą skorzystać z takich zabiegów, jak m.in. masaże (głowy, karku, pleców ,stóp, szwedzki, shiatsu, tajski i inne), kuracje wyszczuplające, zabiegi na twarz i ciało, zabiegi fizykoterapeutyczne, balneoterapia, kinezyterapia, terapia manualna czy kinesiology taping. Warto także skorzystać z oferty Centrum Medycznego z profesjonalnym Centrum Terapii Kręgosłupa.
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Troska o dzieci jest widoczna na każdym kroku. W Parku Wodnym przeznaczono specjalnie dla nich brodzik, a także okazałą zjeżdżalnię. Oprócz tego najmłodsi ucieszą się z takich atrakcji, jak sala zabaw „małpi gaj”.
 
JEDZENIE I PICIE
W restauracji Flamingo można skosztować popisowych dań z całego świata, które harmonijnie uzupełniają bogata karta win i przepyszne desery. Z kolei Loggia Bar to idealna przystań na aromatyczne espresso, kremowe cappuccino czy – szczególnie wieczorem – jeden z wyśmienitych koktajli. Wielbiciele szampańskich zabaw nie mogą ominąć Barracuda Club. Hotel zaprasza też do sympatycznej Chaty Grillowej, gdzie króluje m.in. murowane palenisko z grillem.