Tristan Hotel & Spa

Travelist ulubiona oferta
Kąty Rybackie, Pomorskie
4.4
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

950

Cena Travelist:

od 484

/ 2 os.

Tristan Hotel & Spa
Kąty Rybackie, Pomorskie
Cena w obiekcie:

950

Cena Travelist:

od 484

/ 2 os.

Wypoczynek w spa na Mierzei Wiślanej

Nowoczesne SPA na Mierzei Wiślanej – wyżywienie, nielimitowany dostęp do strefy basenów, jacuzzi, saun i groty solnej, atrakcje dla dzieci i więcej w cenie

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 7 dni przed datą przyjazdu (dot. pakietów o nazwie „MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ ANULACJI”). Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”
 • Zakwaterowanie
 • Śniadania (w godz. 8-11) Obiadokolacje (w godz. 17-19:00; woda, kawa, herbata i soki w cenie, pozostałe napoje płatne dodatkowo)
 • Nielimitowany dostęp do strefy basenów, jacuzzi, saun i groty solnej
 • Nielimitowany dostęp do sali aktywnego wypoczynku
 • Nielimitowany dostęp do klubu dla dzieci Morska Kraina (basen z piłeczkami, gigantyczne klocki, tablica do rysowania, kredki i kolorowanki, zabawki, książeczki, duże kolorowe poduchy i siedziska, własna toaleta, przystosowana specjalnie dla dzieci)
 • Możliwość wypożyczenia do pokoju puzzli i gier planszowych
 • Dostęp do konsoli X-box 360 i ps4 w Moon Klubie
 • Możliwość do uzgodnienia przy rezerwacji udogodnień dla rodzin z dziećmi (tj. łóżeczka turystyczne, pościel dziecięca, maty antypoślizgowe pod prysznic, zaślepki na kontakty, wanienki, nocniki, nakładki na WC, podgrzewacz do butelek, podesty pod umywalkę)
 • Możliwość korzystania z hotelowej biblioteczki
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • obowiązkowej opłaty klimatycznej
 • opłaty za parking
 • opłat za pozostałe usługi w hotelu

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 12:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami gratis (ze świadczeniami)

Możliwość 1 dostawki dla dziecka od 4 lat lub osoby dorosłej (ze świadczeniami)

Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, 70 zł/doba
Inne
Pensjonat Tristan znajduje się obok Hotelu Tristan (oddzielne wejście). Goście pensjonatu Tristan korzystają ze wszystkich świadczeń i udogodnień hotelu Tristan w cenie pobytu, posiłki są serwowane w Hotelu Tristan

W hotelu mogą odbywać się imprezy okolicznościowe
Płatność
Jeśli zarezerwujesz tę ofertę co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem pobytu, możesz wybrać opcję płatności dwuczęściowej. Pierwsza część płatności wyniesie 30% ceny całkowitej. Kwoty i terminy każdej wpłaty znajdziesz na ostatnim etapie procesu rezerwacji. W przypadku nie zapłacenia drugiej części kwoty za rezerwację rezerwacja zostanie anulowana. W takim przypadku wpłacona do tej pory kwota jest bezzwrotna.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ŁOŻYSK ŚLIZGOWYCH A. SZUMKO S.J., NISKA 2/C- 26, PL5780011676 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,4/5
104 opinie

Najnowsze

K
Katarzyna, 46-55Rodzina

Wakacje

5/5

Plusy: Życzliwy personel, smaczne jedzonko, pierwszy hotel, w którym piesek dostał ręcznik, kocyk, miskę do jedzenia i na wodę oraz przysmak.

Minusy: Troszkę za wysokie ceny atrakcji hotelowych np. kręgle.

31.05.2024
D
Danuta, 56+Rodzina

opinia

5/5

Plusy: cudowny pobyt, dobra kuchnia, empatia pracowników

Minusy: słabe wyposażenie łazienki, po raz pierwszy spotkałam sie, że w hotelu czterogwiazdkowym jest tylko mydło w płynie, brak szamponu, emulsji. łazienka ładna, ale skromnie ....

bardzo mili pracownicy, pomocni w każdej chwili, pokój czysty, naprawdę super.
13.05.2024
J
Jacek, 56+Para

Eksperyment

4/5

Plusy: - Łatwość złożenia zamówienia - W hotelu na : obsługa, jedzenie, atrakcje, czystość, spokój, mało ludzi w wybranym terminie.

Minusy: - sugerowane najniższe ceny dużo niższe od ostatecznych mimo terminu najniższego obłożenia hotelu (6 wydawanych obiadokolacji, zlikwidowanie stołu szwedzkiego i wprowadzenie posiłków serwowanych), - brak większych pokoi, np dla 4 osób, - brak oferty 3 posiłków, - drogie parkingi hotelowe otwarte dla postronnych, - wysokie ceny wypożyczenia roweru, - wysokie ceny zabiegów spa, - zimna woda w basenie, - grota solna niskiej jakości, - brak wpływu na otrzymywany pokój, - brak sejfu, - brak możliwości dojazdu lub dowozu do plaży (2 km).

13.04.2024
I
Ilona, 46-55

Relaks

4/5

Polecam
19.03.2024
A
Ann, 26-35Rodzina

Pobyt z dziećmi

5/5

Bardzo udany pobyt, pyszne jedzenie, nawet małe dzieci znalazły coś dla siebie. Sala zabaw z kulkami i licznymi zabawkami, do tego świetnie animacje prowadzone. Basen mały ale wystarczający, grota solna dostępna przy basenie, sauny czynne od 16. Korzystałam również z zabiegów spa i gorąco polecam. Wszystko na najwyższym poziomie. Na korytarzu dostępna woda nalewana do karafki. Siłownia dobrze wyposażona. Jedyny minus to odległość od morza- dłuższy spacer.

27.02.2024

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Kąty Rybackie to spokojna miejscowość na Mierzei Wiślanej, z portem morskim i przystanią. Znajdziesz tu nie tylko szerokie, piaszczyste plaże, ale też największy w Europie rezerwat kormorana czarnego. Idealnym miejscem na wypoczynek będzie zaś Tristan Hotel & Spa****, położony w samym sercu miasteczka. Do nadbałtyckiej plaży dojdziesz stąd w zaledwie pół godziny uroczą ścieżką przez Park Krajobrazowym, na miejscu zaś czekają na Ciebie przestronne i komfortowe pokoje z klimatyzacją. Każdy utrzymany jest w ciepłych barwach i wyposażony w eleganckie meble, nowoczesną łazienkę, telewizor LCD, telefon oraz minibar. W całym hotelu można również bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego Internetu.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Na terenie obiektu możesz korzystać z następujących atrakcji:
Kompleks rekreacyjny  Isolda SPA z basenem, brodzikiem, jacuzzi, saunami oraz grotą solną
Letni basen zewnętrzny
SPA Isolda z bogatą ofertą zabiegów kosmetycznych z użyciem najwyższej jakości kosmetyków z naturalnych składników
Sala aktywnego wypoczynku z profesjonalnymi urządzeniami i ofertą zajęć ruchowych Zumba
Kręgielnia
Kort tenisowy
Wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walkingu
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Oprócz beztroskiej zabawy na czystej i szerokiej plaży w hotelu czekają na dzieci liczne atrakcje. Na zewnątrz maluchy mogą bawić się na placu zabaw oraz korzystać z kortu do tenisa ziemnego wyposażonego w sprzęt dla dzieci. Wewnątrz czeka klub zabaw Morska Kraina, wyposażony w liczne zabawki, gry i basen z kulkami. Przy hotelowym basenie dostępny jest ciepły brodzik, kręgielnia zaś wyposażona została w specjalne blokowane bandy umożliwiające grę najmłodszym. Ponadto rodziców ucieszy możliwość nieodpłatnego skorzystania z niezbędnych udogodnień w pokoju, tj.:
- łóżeczka turystyczne i pościel dziecięca
- maty antypoślizgowe pod prysznic
- zaślepki na kontakty
- wanienki, nocniki, nakładki na WC
- podgrzewacz do butelek
- podesty pod umywalkę
- dodatkowe poduszki, pościel
- szlafroki kąpielowe dziecięce
- bezpłatne wypożyczenie do pokoju konsoli Xbox360 z grami
- bezpłatne wypożyczenie do pokoju gier planszowych i puzzli
 
JEDZENIE I PICIE
Codziennie rano hotelowa restauracja Kobaltowa przywita Cię aromatycznym zapachem kawy i smakowitymi zapachami pysznego śniadania.  Zjesz tutaj różnorodne potrawy bazujące na najlepszych smakach regionalnej kuchni.  Dla osób pragnących zadbać o linię restauracja przygotowała specjalne menu. Wszystkie dania przygotowywane są ze świeżych składników pochodzących od sprawdzonych, lokalnych dostawców. W hotelu działa też kawiarnia z pięknym tarasem oraz bar serwujący kolorowe drinki i napoje.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Klimatyzacja
 • Bar
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Basen zewnętrzny
 • Płatny parking publiczny
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Restauracja
 • Room service
 • Sauna
 • Spa
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje

Pokój 2-osobowy Standard z opcją dostawki

Przytulny pokój z 2 łóżkami pojedynczymi. Powierzchnia: ok. 25 m2
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy w pensjonacie

Pokój 2-osobowy w pensjonacie

Pokój w pensjonacie Tristan (usytuowany w oddzielnym budynku) z 2 łóżkami pojedynczymi lub 1 łóżkiem podwójnym; na wyposażeniu pokoju są szlafroki. Pokój nie jest odświeżany przez personel codziennie, goście pensjonatu Tristan korzystają ze wszystkich świadczeń i udogodnień hotelu Tristan w cenie pobytu
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Darmowe Wi-Fi

Kąty Rybackie

Między dwoma morzami: Mierzeja Wiślana słynie przede wszystkim z wyjątkowego położenia, pozwalającego wypoczywać jednocześnie nad otwartym morzem i nad Zalewem Wiślanym. Podczas zwiedzania okolicy koniecznie trzeba wspiąć się na Wielbłądzi Garb – najwyższą stałą wydmę w Europie, a zarazem jedyne miejsce, z którego widać jednocześnie morze i zalew

W okolicy: w pobliskim Sztutowie w czasie okupacji mieścił się niemiecki obóz koncentracyjny Stutthof, którego pozostałości przekształcono we wstrząsające muzeum. Z kolei w Stegnie koniecznie trzeba zobaczyć XVII-wieczny kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa z oryginalną szachulcową nawą, podwieszonymi pod stropem unikalnymi malowidłami na płótnie oraz zabytkowymi organami.

Na kolei: urocza kolejka wąskotorowa – znana oficjalnie jako Żuławska Kolej Dojazdowa – pozwoli nie tylko łatwo przemieszczać się między okolicznymi atrakcjami (jak m.in. Stegna, Sztutowo czy ujście Wisły), ale też podziwiać malowniczą okolicę.


Lokalizacja

300 m od Zalewu Wiślanego
2,2 km od plaży nad Morzem Bałtyckim

Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?

Elbląg – 45 min, Gdańsk – 50 min, Olsztyn – 1 godz. 45 min, Warszawa – 3 godz. 50 min, Poznań – 4 godz.

card

TRISTAN HOTEL & SPA

DLACZEGO WARTO?
Kąty Rybackie to spokojna miejscowość na Mierzei Wiślanej, z portem morskim i przystanią. Znajdziesz tu nie tylko szerokie, piaszczyste plaże, ale też największy w Europie rezerwat kormorana czarnego. Idealnym miejscem na wypoczynek będzie zaś Tristan Hotel & Spa****, położony w samym sercu miasteczka. Do nadbałtyckiej plaży dojdziesz stąd w zaledwie pół godziny uroczą ścieżką przez Park Krajobrazowym, na miejscu zaś czekają na Ciebie przestronne i komfortowe pokoje z klimatyzacją. Każdy utrzymany jest w ciepłych barwach i wyposażony w eleganckie meble, nowoczesną łazienkę, telewizor LCD, telefon oraz minibar. W całym hotelu można również bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego Internetu.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Na terenie obiektu możesz korzystać z następujących atrakcji:
Kompleks rekreacyjny  Isolda SPA z basenem, brodzikiem, jacuzzi, saunami oraz grotą solną
Letni basen zewnętrzny
SPA Isolda z bogatą ofertą zabiegów kosmetycznych z użyciem najwyższej jakości kosmetyków z naturalnych składników
Sala aktywnego wypoczynku z profesjonalnymi urządzeniami i ofertą zajęć ruchowych Zumba
Kręgielnia
Kort tenisowy
Wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walkingu
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Oprócz beztroskiej zabawy na czystej i szerokiej plaży w hotelu czekają na dzieci liczne atrakcje. Na zewnątrz maluchy mogą bawić się na placu zabaw oraz korzystać z kortu do tenisa ziemnego wyposażonego w sprzęt dla dzieci. Wewnątrz czeka klub zabaw Morska Kraina, wyposażony w liczne zabawki, gry i basen z kulkami. Przy hotelowym basenie dostępny jest ciepły brodzik, kręgielnia zaś wyposażona została w specjalne blokowane bandy umożliwiające grę najmłodszym. Ponadto rodziców ucieszy możliwość nieodpłatnego skorzystania z niezbędnych udogodnień w pokoju, tj.:
- łóżeczka turystyczne i pościel dziecięca
- maty antypoślizgowe pod prysznic
- zaślepki na kontakty
- wanienki, nocniki, nakładki na WC
- podgrzewacz do butelek
- podesty pod umywalkę
- dodatkowe poduszki, pościel
- szlafroki kąpielowe dziecięce
- bezpłatne wypożyczenie do pokoju konsoli Xbox360 z grami
- bezpłatne wypożyczenie do pokoju gier planszowych i puzzli
 
JEDZENIE I PICIE
Codziennie rano hotelowa restauracja Kobaltowa przywita Cię aromatycznym zapachem kawy i smakowitymi zapachami pysznego śniadania.  Zjesz tutaj różnorodne potrawy bazujące na najlepszych smakach regionalnej kuchni.  Dla osób pragnących zadbać o linię restauracja przygotowała specjalne menu. Wszystkie dania przygotowywane są ze świeżych składników pochodzących od sprawdzonych, lokalnych dostawców. W hotelu działa też kawiarnia z pięknym tarasem oraz bar serwujący kolorowe drinki i napoje.