Czarny Potok Resort SPA & Conference

Travelist ulubiona oferta
Krynica-Zdrój, Małopolskie
4.7
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

1194

Cena Travelist:

od 919

/ 2 os.

Czarny Potok Resort SPA & ConferenceKrynica-Zdrój, Małopolskie
Cena w obiekcie:

1194

Cena Travelist:

od 919

/ 2 os.

Rodzinny luksus wśród górskiej natury

Rodzinny wypoczynek w stylu wellness pośród górskiej natury, u stóp Jaworzyny Krynickiej – wyżywienie, dostęp do Strefy Aqua i Fitness, kręgle, atrakcje dla dzieci i wiele więcej w cenie

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Bogate śniadania w formie bufetu (lub serwowane)* w godzinach 7:30-10:30 (do śniadania dla dorosłych lampka Prosecco z delikatnych owoców skąpanych w weneckim słońcu), i obiadokolacje serwowane w godz. 17-20 (do obiadokolacji dla dorosłych lampka wina białego lub czerwonego)
 • Atrakcje na Wakacje: zupka dla najmłodszych (serwowana przez kelnera w godz. 13.00 -13.30), kameralna muzyka na żywo w hotelowym Lobby Barze, muzyka z DJ-em w Chacie Góralskiej z paleniskiem, całodzienne animacje i zajęcia dla dzieci w KIDS CLUBIE i na rozległym terenie hotelu (zgodnie z harmonogramem), gry i zabawy z animatorami sportowymi na boisku wielofunkcyjnym i całym terenie hotelu, piłka wodna w basenie zewnętrznym, nauka gry w tenisa ziemnego na korcie (grupowa i indywidualna), letnie kino plenerowe dla dzieci i dorosłych
 • Pobyt 2 dzieci GRATIS w pokoju 2-osobowym Classic w budynku bez łącznika w okresie 21.06-31.08. W tym 1 dziecko do lat 12 na dostawce (ze świadczeniami) i 1 dziecko do lat 2 na łóżku z rodzicami (ze świadczeniami); po wyborze pakietu "Wakacje 2+2" oraz dodaniu dzieci w składzie podróżnych
 • Bezpłatne gry na największym w regionie MINI GOLFIE / 36 dołków i 5 poziomów
 • Bezpłatne gry na KRĘGIELNI - 4 tory do gry, wypożyczalnia butów i bar z sofami
 • Możliwość bezpłatnego skorzystania z bilardu i ping-ponga
 • Dostęp do Strefy Aqua i Fitness (basenu rekreacyjnego z kaskadami, biczami wodnymi, gejzerami, jacuzzi, wanny solankowej, brodzika dla dzieci, Łaźni Zdrojowych: suchej i parowej aromatycznej, siłowni/studia cardio)
 • Dodatkowo: dostęp do basenu zewnętrznego z podgrzewaną wodą (otwarty sezonowo w zależności od pogody)
 • Dostęp do siłowni zewnętrznej na terenie Hotelu
 • Usługi concierge
 • Parking
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • obowiązkowej opłaty klimatycznej (płatna na miejscu)
 • opłat za pozostałe usługi w hotelu, m.in. zabiegi SPA; wypożyczenie rowerów, 2 platformy VR – gry przy użyciu gogli wirtualnej rzeczywistości, salon gier (koszykówka, symulatory, cymbergaj, flipery i wiele więcej – na monety)
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 2 na łóżku z rodzicami – gratis (ze świadczeniami), możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego – 65 zł/doba

W pokoju 2-os. Classic bez łącznika możliwość 1 dostawki dla dziecka od 12 lat lub osoby dorosłej (ze świadczeniami)

Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

Weryfikacja wieku dzieci odbywa się przy meldowaniu na podstawie: Paszportu, Dowodu Osobistego, Legitymacji Szkolnej, Aktu Urodzenia lub książeczki zdrowia

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, możliwość przyjazdu z małym pupilem – 115 zł/doba

Całkowity zakaz wstępu zwierząt do Restauracji
Dodatkowe informacje
Dokonujący rezerwacji nie jest uprawniony do przeniesienia praw i obowiązków wynikających z rezerwacji i umowy na osobę trzecia bez uzyskania uprzedniej zgody Hotelu

Hotel składa się z 12 wolno stojących budynków.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: J.W Construction Holding S.A., Radzymińska 326, PL1250028307 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,7/5
249 opinii

Najnowsze

S
Sylwester, 36-45Rodzina

Relaks

4/5

28.06.2024
M
Marcin, 46-55Znajomi

WEEKEND

5/5

Plusy: BASEN, KRĘGLE

Minusy: BRAK DOSTĘPU DO KARCZMY, BRAK WIECZORKU TANECZNEGO

17.04.2024
K
Katarzyna, 46-55Rodzina

WEEKEND

5/5

super plan zbierania punktów dla dzieci

SUPER WSZYSTKO!!!
17.04.2024
A
Agnieszka , 36-45Rodzina

Pozytywny wyjazd

4/5

Plusy: Bardzo dobre jedzenie, hotel posiada wiele atrakcji dla dzieci w różnym wieku.

Minusy: Pobyt w budynku bez łącznika mógłby być przyjemniejszy gdyby hotel zadbał o taką drobną rzecz jak umieszczenie wieszaków na kurtki i obuwie nie tylko obok restauracji ale również w budynku z basenem czy atrakcjami dla dzieci. Ułatwiłoby to pobyt.

Nie polecam pobytu w budynku bez łącznika zimą.
06.02.2024
A
Anonimowy, 26-35Para

5/5

30.11.2023

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Dolina Czarnego Potoku to jeden z najbardziej urokliwych zakątków Beskidu Sądeckiego. Okolica jest spokojna i oddalona od miejskiego zgiełku, górską naturę masz praktycznie na wyciągnięcie ręki, widoki na zbocza Jaworzyny Krynickiej są wyjątkowo malownicze, zaś fanów aktywnego spędzania czasu z pewnością ucieszy bliskość nowoczesnej kolejki gondolowej. Otwarty jesienią 2012 r. hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference to idealne miejsce, by cieszyć się wszystkimi tymi atrakcjami. Na zielonym terenie o powierzchni ponad 3,5 tys. m2 powstało 10 budynków połączonych wygodnymi szklanymi korytarzami oraz 2 wolno stojące, bez łączników.
Całość została tak zaprojektowana, by współczesny design harmonizował z naturalnym otoczeniem – zaraz za oknami szumi gęsty las, zaś przez środek posesji płynie wartki górski potok. W stylowych wnętrzach na gości czeka aż 236 luksusowych, klimatyzowanych pokoi – każdy z elegancką łazienką, telewizorem LCD, telefonem, sejfem oraz bezprzewodowym dostępem do Internetu. Dla najbardziej wymagających gości przygotowano ekskluzywne, przestronne apartamenty.
ATRAKCJE HOTELU
Najpilniej strzeżonym sekretem czarnego Potoku**** jest zajmujące aż 4 poziomy jednego z budynków Górskie Spa, które bazuje na unikalnej koncepcji połączenia nowoczesnych zabiegów oraz krynickich tradycji uzdrowiskowych. Oczywiście z wodą w roli głównej. Dla gości przygotowano najróżniejsze atrakcje, w tym m.in.:
Przeszklony basen rekreacyjny z atrakcjami wodnymi (głębokość 90-120 cm)
Łaźnie Zdrojowe – sauna sucha, łaźnia parowa aromatyczna, wanna solankowa
Jacuzzi
Strefa relaksu z degustacją krynickich wód mineralnych
13 gabinetów spa – zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało na bazie najwyższej jakości produktów kosmetycznych
Łaźnie Beskidzkie – specjalna strefa VIP z sauną suchą zapachową, górską sauną ziołową, łaźnią parowo-błotną i innymi atrakcjami
Strefa cardio fitness
Ponadto na terenie hotelu znajduje się największy minigolf w regionie - 35 dołków, oświetlenie do wieczornych gier, 5 poziomów figur i przeszkód oraz pady do notowania wyników. Do dyspozycji gości jest prywatna plaża w górach z łóżkami plażowymi (atrakcje dostępne dla Gości poza okresem zimowym), a także wypożyczalnia rowerów.
DLA NAJMŁODSZYCH
Mali goście są w Czarnym Potoku**** bardzo mile widziani. Nie tylko czekają na nich w pokojach niezbędne udogodnienia, ale też specjalnie dla nich przygotowano najróżniejsze atrakcje, jak m.in.:
Przestronna bawialnia z basenem wypełnionym piłeczkami, kolorowym labiryntem oraz masą innych zabawek
Brodzik przy basenie o głębokości 30 cm i temperaturze wody 30°C
Plac zabaw na świeżym powietrzu
Programy animacyjne w czasie wakacji, ferii, świąt i długich weekendów
JEDZENIE I PICIE
Smakosze z pewnością nie będą mogli narzekać na brak ciekawych propozycji. Mają bowiem do dyspozycji aż 3 różne restauracje, w których tradycje kuchni polskiej spotykają się z inspiracjami kulinarnymi z różnych stron świata – w tym m.in. znad Morza Śródziemnego. Na filiżankę kawy, lampkę wina lub szklaneczkę innego trunku warto zaś udać się do klimatycznego lobby baru z fortepianem.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Klimatyzacja
 • Bar
 • Wypożyczalnia rowerów
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny parking w hotelu
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Room service
 • Sauna
 • Spa

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Classic w budynku bez łącznika

Pokój 2-osobowy Classic w budynku bez łącznika

Pokój w budynku bez łącznika, pow.: 24 m²; pokoje Classic z balkonem za dodatkową opłatą 50 zł/doba – w miarę dostępności w obiekcie oraz z dopłatą na miejscu w momencie zameldowania
*łóżko rozkładane w formie dostawki (max. 1 w pokoju)
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Darmowe Wi-Fi

Krynica-Zdrój

UZDROWISKO: Krynica-Zdrój to jedno z najsłynniejszych polskich uzdrowisk, a tutejsze wody mineralne (w tym słynny „Zuber”) cieszą się zasłużoną estymą w całym kraju. Warto przespacerować się Bulwarami Dietla, odwiedzając przy okazji pijalnię wód i podziwiając kurortową architekturę.

GÓRA PARKOWA: symbol Krynicy-Zdroju i ulubione miejsce spacerów. Na szczyt można również wjechać kolejką linowo-terenową. Tam zaś czekają nie tylko malownicze widoki, ale też m.in. kompleks Rajskie Zjeżdżalnie.

MUZEUM NIKIFORA: jeden z najsłynniejszych polskich malarzy prymitywistów w Krynicy spędził większość życia. W willi „Romanówka” można oglądać kolekcję jego prac, a także liczne przedmioty związane z codziennym życiem artysty.

HISTORIA ZAKLĘTA W DREWNIE: zaledwie 6 km od centrum Krynicy leży miejscowość Powróźnik, w której można oglądać jedną z najwspanialszych drewnianych cerkwi na ziemiach polskich. Reprezentująca tradycyjny styl łemkowski świątynia trafiła niedawno na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

NA NARTY: dwa najważniejsze ośrodki narciarskie w Krynicy to Jaworzyna Krynicka z prowadzącą na szczyt kolejką gondolową oraz Słotwiny.


Lokalizacja

1,7 km od kolejki na Jaworzynkę Krynicką
3,2 km do dworca PKP Krynica Zdrój
4,5 km do Pijalni Wód
5 km od Parku Zdrojowego

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Nowy Sącz – 35 min, Kraków – 2 godz., Rzeszów – 2 godz. 25 min, Katowice – 2 godz. 40 min, Warszawa – 5 godz. 30 min

card

CZARNY POTOK RESORT SPA & CONFERENCE

DLACZEGO WARTO?
Dolina Czarnego Potoku to jeden z najbardziej urokliwych zakątków Beskidu Sądeckiego. Okolica jest spokojna i oddalona od miejskiego zgiełku, górską naturę masz praktycznie na wyciągnięcie ręki, widoki na zbocza Jaworzyny Krynickiej są wyjątkowo malownicze, zaś fanów aktywnego spędzania czasu z pewnością ucieszy bliskość nowoczesnej kolejki gondolowej. Otwarty jesienią 2012 r. hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference to idealne miejsce, by cieszyć się wszystkimi tymi atrakcjami. Na zielonym terenie o powierzchni ponad 3,5 tys. m2 powstało 10 budynków połączonych wygodnymi szklanymi korytarzami oraz 2 wolno stojące, bez łączników.
Całość została tak zaprojektowana, by współczesny design harmonizował z naturalnym otoczeniem – zaraz za oknami szumi gęsty las, zaś przez środek posesji płynie wartki górski potok. W stylowych wnętrzach na gości czeka aż 236 luksusowych, klimatyzowanych pokoi – każdy z elegancką łazienką, telewizorem LCD, telefonem, sejfem oraz bezprzewodowym dostępem do Internetu. Dla najbardziej wymagających gości przygotowano ekskluzywne, przestronne apartamenty.
ATRAKCJE HOTELU
Najpilniej strzeżonym sekretem czarnego Potoku**** jest zajmujące aż 4 poziomy jednego z budynków Górskie Spa, które bazuje na unikalnej koncepcji połączenia nowoczesnych zabiegów oraz krynickich tradycji uzdrowiskowych. Oczywiście z wodą w roli głównej. Dla gości przygotowano najróżniejsze atrakcje, w tym m.in.:
Przeszklony basen rekreacyjny z atrakcjami wodnymi (głębokość 90-120 cm)
Łaźnie Zdrojowe – sauna sucha, łaźnia parowa aromatyczna, wanna solankowa
Jacuzzi
Strefa relaksu z degustacją krynickich wód mineralnych
13 gabinetów spa – zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało na bazie najwyższej jakości produktów kosmetycznych
Łaźnie Beskidzkie – specjalna strefa VIP z sauną suchą zapachową, górską sauną ziołową, łaźnią parowo-błotną i innymi atrakcjami
Strefa cardio fitness
Ponadto na terenie hotelu znajduje się największy minigolf w regionie - 35 dołków, oświetlenie do wieczornych gier, 5 poziomów figur i przeszkód oraz pady do notowania wyników. Do dyspozycji gości jest prywatna plaża w górach z łóżkami plażowymi (atrakcje dostępne dla Gości poza okresem zimowym), a także wypożyczalnia rowerów.
DLA NAJMŁODSZYCH
Mali goście są w Czarnym Potoku**** bardzo mile widziani. Nie tylko czekają na nich w pokojach niezbędne udogodnienia, ale też specjalnie dla nich przygotowano najróżniejsze atrakcje, jak m.in.:
Przestronna bawialnia z basenem wypełnionym piłeczkami, kolorowym labiryntem oraz masą innych zabawek
Brodzik przy basenie o głębokości 30 cm i temperaturze wody 30°C
Plac zabaw na świeżym powietrzu
Programy animacyjne w czasie wakacji, ferii, świąt i długich weekendów
JEDZENIE I PICIE
Smakosze z pewnością nie będą mogli narzekać na brak ciekawych propozycji. Mają bowiem do dyspozycji aż 3 różne restauracje, w których tradycje kuchni polskiej spotykają się z inspiracjami kulinarnymi z różnych stron świata – w tym m.in. znad Morza Śródziemnego. Na filiżankę kawy, lampkę wina lub szklaneczkę innego trunku warto zaś udać się do klimatycznego lobby baru z fortepianem.