Niestety, ta oferta nie jest już aktywna.

Może to Cię zainteresuje?

Grand Kapitan Medi Spa

Travelist ulubiona oferta
Ustronie Morskie, Województwo zachodniopomorskie
4.4
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

446

Cena Travelist:

od 379

/ 2 os.

Grand Kapitan Medi Spa
Ustronie Morskie, Województwo zachodniopomorskie
Cena w obiekcie:

446

Cena Travelist:

od 379

/ 2 os.

Relaks dla wilków morskich

Luksusowy hotel z komfortowymi pokojami 100 m od plaży – wyżywienie, atrakcje wellness z basenem i więcej w cenie

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w formie bufetu w godz. 8-10.30 Obiadokolacje w formie bufetu w godz. 16.30-18.30
 • Poczęstunek: kawa/herbata (raz na pobyt)
 • Nielimitowany dostęp do basenu, jacuzzi (w godz. 9-21) oraz saun (18.30-21)
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Opłaty klimatycznej
 • Opłaty za parking – 25 zł/doba przed hotelem, 40 zł/doba w garażu (W lipcu i sierpniu parking: 35 zł/doba, a garaż: 60 zł/doba)
 • Opłat za pozostałe usługi w hotelu
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Dzieci i dostawki
W pokoju 2-osobowym z opcją dostawki 1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami gratis (ze świadczeniami)

W pokoju 2-osobowym Rodzinnym 2 dostawki dla dzieci w wieku 4-13 lat (ze świadczeniami)

W pokoju 2-osobowym z opcją dostawki możliwość 1 dostawki dla dziecka pow. 4 lat lub osoby dorosłej (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Nie
Parking
Parking płatny – 25 zł/doba przed hotelem, 40 zł/doba w garażu (W lipcu i sierpniu parking: 35 zł/doba, a garaż: 60 zł/doba)
Inne
Ważne: w związku z ograniczeniami wprowadzonymi przez rząd – strefy i gabinety spa, siłownie oraz sale zabaw dla dzieci są tymczasowo zamknięte. Restauracje hotelowe mogą wydawać posiłki jedynie w formie serwowanej.

Basen otwarty od 14 maja 2021

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: GRAND KAPITAN MEDI-SPA MICHAŁ ŻYTKI, Spokojna 6, NIP: PL6711020649 (dalej „Obiekt”)

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług zakwaterowania objętych tą ofertą jest Obiekt.

Travelist, jako dostawca internetowej platformy handlowej pośredniczy w zawarciu umowy na usługi z Obiektem, a poprzez serwis Travelist umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności za usługi Obiektu.

Travelist nie odpowiada za treść oferty Obiektu ani sposób jej realizacji przez Obiekt.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Obiekt można zgłaszać bezpośrednio do Obiektu lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie przekaże Państwa uwagi niezwłocznie do Obiektu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Obiekt.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo wRegulaminie lub w zakładce Jak działamy dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,4/5
62 opinie

Najnowsze

B
Bogdan , 56+Rodzina

Wypoczynek nad morzem.

5/5

Plusy: Wszystko było ok.

Minusy: Nic. Perfekcja ze strony hotelu.

28.11.2023
A
Agata, 36-45Rodzina

Nie zasłużone 4 gwiazdki

2/5

Plusy: Jedynie co na plus oceniam pokój.

Minusy: Zimne posiłki, jak na 4 gwiazdki bardzo słabe jakościowo. Co nie zjedzono jednego dnia, przerabiano i podawano na drugi dzień. Śniadania skromne, przy wyjeździe z dzieckiem, brak ciepłego mleka. Trzeba po sobie odkładać naczynia. Jednym słowem bar mleczny, ale drogi i nie smaczny. Na stołówce zimno, obsługa nie miła, na dwie sauny na 4 dni pobytu, zawsze otwarta tylko jedna. Na parkingu uszkodzony został migacz, po mimo prośby o pokazanie monitoringu, miałam uwierzyć na słowo, że podczas kiedy auto było na parkingu cały czas, pod kamerami, kompletnie olanie klienta. Głównie niemieccy kuracjusze, którzy otrzymali voucher na wino oraz piwo. Nie jest mi z tego tytułu przykro, lecz widać różnicę w obsłudze. Jak na wyjazd (3 noce) w cenie prawie 2 tys. za 2 1 standard marny. Za to polecam (byliśmy podjadać) Max (pyszne jedzenie i wyśmienity grzaniec) , Lambert lub Skala są o tym samym standardzie, tańsze i dużo lepsze. Nie do pomyślenia w hotelu 4*,aby przez 4 dni nikt nie sprzątał w pokoju,a ręczniki i szlafroki codziennie po basenie trzeba było suszyć na kaloryferze. Żenada. Podsumowując ABSOLUTNIE NIE POLECAM, wręcz odradzam.

Wszystkie negatywne komentarze się niestety potwierdziły. Absolutnie nie wart wydania ani złotówki.

Odpowiedź Hotelu:

Bardzo dziękujemy za pobyt w Grand Kapitan Medi-Spa. . Gdyby gość poprosił o ciepłe mleko nie było by problemu aby kelnerka podała. Po zgłoszeniu uszkodzenia auta w recepcji hotelowej pracownik niezwłocznie powiadomił właściciela o zaistniałej sytuacji. Właściciel hotelu dwukrotnie sprawdził nagrania z monitoringu nie stwierdzając aby uszkodzenie miało miejsce na terenie parkingu hotelowego. Stwierdzono za to, że w pierwszym dniu pobytu auto opuszczało teren Naszego parkingu. Voucher na wino i piwo - otrzymują goście w zależności od wykupionej oferty, nie są to tylko niemieccy kuracjusze. Marcin.
03.11.2023
L
Liliana, 56+

Fajny weekend

5/5

23.10.2023
Z
Zbigniew, 56+Rodzina

Wakacje 2023

1/5

Plusy: Nic

Minusy: Obiekt Grand Kapitan nie jest Hotelem!!!!zainteresowanych odsyłam aby przed kupnem oferty sprawdzili na stronie www.turystyka.gov.pl wlasciciel ma ceny hotelu 4. Obok jest budowa o której nie ma wzmianki na żadnym portalu!! Praca wrze od 8-17!!jedzenie tragedia!! W żadnym hotelu nie sprząta się po sobie odnosząc naczynia do okienka!! Bar to dwie lodówki zapełnione towarem z biedronki!! Kawa to tragedia ze starego automatu!! W obiekcie ustawiony butik dla Niemców!! Pokoje zostawiają dużo do życzenia!! Popękane szyby nie wymieniane od lat bo ktoś już pokazał na zdjęciach wcześniej!! Odradzam za te pieniądze są naprawdę dobre hotele!! Właściciela odsyłam do pobytu w hotelu 4 * żeby zobaczył standard oferowanych w nich usług!!

Obsługa słaba!! Co do pokoju to rozczarowuje!! ceraty pod prześcieradłami!! Pęknięte szyby na meblach zaklejone szara taśmą!!!
10.07.2023
D
Damian, 36-45Rodzina

Wakacje

5/5

Świetny hotel w spokojnej okolicy blisko morza.
10.07.2023

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Dla prawdziwych wielbicieli morskich przygód czeka hotel Grand Kapitan Medi Spa. Ten wyjątkowy obiekt, mieszczący się w uwielbianym przez turystów Ustroniu Morskim, zachwyca przede wszystkim swoim kształtem. Do złudzenia przypomina bowiem wielki statek, wewnątrz którego znajdują się bogato wyposażone i komfortowe pokoje z balkonem. Każdy doceni położenie hotelu – jest stąd zaledwie 3 minuty spacerem od plaży, a na gości czeka moc atrakcji! 
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Mimo że największą atrakcją Ustronia Morskiego jest piękna i szeroka plaża, w hotelu przygotowano tak wiele atrakcji, że trzeba się spieszyć, aby skorzystać z nich wszystkich! Do Twojej dyspozycji będą:
- Baseny kryty 
- Centrum spa i odnowy biologicznej z nowoczesnym sprzętem do elektroterapii i światłoterapii (oferta obejmuje zabiegi lecznicze, pielęgnacyjne i kosmetyczne)
- Sauna oraz jacuzzi
- Siłownia i wypożyczalnia rowerów
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Dzieci będą wniebowzięte, bawiąc się na szerokiej piaszczystej plaży – zamki z piasku to tylko wstęp do wielogodzinnej sielanki! Ucieszy je również brodzik, który przygotowano specjalnie z myślą o nich. Ponadto w hotelu można wypożyczyć rowery i wybrać się na rodzinną przejażdżkę, a także do pobliskiej stadniny koni.
 
JEDZENIE I PICIE
Codziennie rano zjesz smaczne śniadania, które szykowane są w formie obfitego bufetu. Ponadto przez cały dzień do dyspozycji  gości jest restauracja, a latem posiłki serwowane są też tarasie słonecznym na dachu hotelu. Ponadto warto wstąpić do kawiarni na deser lub ogródka piwnego, aby przyjemnie spędzić wieczór...
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Klimatyzacja
 • Bar
 • Wypożyczalnia rowerów
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Basen zewnętrzny
 • Płatny parking w hotelu
 • Restauracja
 • Room service
 • Sauna
 • Spa
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
 • Brak możliwości przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Rodzinny z opcją 2 dostawek

Pokój 2-osobowy Rodzinny z opcją 2 dostawek

Nowoczesny pokój składający się z 2 oddzielnych pomieszczeń, z 2 łóżkami podwójnymi i 1 pojedynczym.
 • Prywatna łazienka
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Mini lodówka
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy z opcją dostawki

Pokój 2-osobowy z opcją dostawki

Nowoczesny pokój z 1 łóżkiem podwójnym lub 2 pojedynczymi.
 • Prywatna łazienka
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Mini lodówka
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi

Ustronie Morskie i okolice

USTRONIE MORSKIE: choć największą atrakcją tej popularnej miejscowości są wspaniałe plaże, w okolicy można znaleźć również inne atrakcje. Poszukiwacze historycznych ciekawostek znajdą w nadmorskich lasach potężne schrony i działobitnie z okresu PRL, a miłośnicy przyrody koniecznie muszą zrobić sobie zdjęcie z Bolesławem – najstarszym dębem w Polsce (liczącym sobie 800 lat, czyli blisko 100 więcej niż słynny Bartek).

KOŁOBRZEG: w stolicy Pomorza Zachodniego warto zobaczyć m.in. molo, latarnię morską, bazylikę mariacką, Basztę Lontową i Złotą Uliczkę. Z kolei Muzeum Oręża Polskiego to coś dla wszystkich, którzy uwielbiają wszelkiej maści militaria, a w Centrum Atrakcji Wojskowych można sobie nawet pojeździć czołgiem albo amfibią.

DOBRZYCA: Ogrody Tematyczne Hortulus to ponad 6 tysięcy gatunków roślin, w tym liczne odmiany egzotyczne i niespotykane w naszym kraju. Znajdziemy tu ogrody urządzone m.in. w stylu japońskim, francuskim, śródziemnomorskim czy angielskim, nie brak też ogródków skalnych albo ziołowych. Bujnej roślinności towarzyszą liczne sadzawki, rzeźby, fontanny, mostki i pergole, a całość urzeknie nie tylko niepoprawnych romantyków.

DLA GLOBTROTERÓW: jednodniowa wycieczka wodolotem z Kołobrzegu na Bornholm pozwoli choć przez chwilę posmakować uroków skandynawskiej kultury.


Lokalizacja

Odległość od punktów orientacyjnych:
300 m od plaży
14 km od Kołobrzegu

Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?

Koszalin – 45 min, Gorzów Wielkopolski – 2 godz. 30 min, Poznań – 4 godz., Warszawa – 6 godz.

card

GRAND KAPITAN MEDI SPA

DLACZEGO WARTO?
Dla prawdziwych wielbicieli morskich przygód czeka hotel Grand Kapitan Medi Spa. Ten wyjątkowy obiekt, mieszczący się w uwielbianym przez turystów Ustroniu Morskim, zachwyca przede wszystkim swoim kształtem. Do złudzenia przypomina bowiem wielki statek, wewnątrz którego znajdują się bogato wyposażone i komfortowe pokoje z balkonem. Każdy doceni położenie hotelu – jest stąd zaledwie 3 minuty spacerem od plaży, a na gości czeka moc atrakcji! 
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Mimo że największą atrakcją Ustronia Morskiego jest piękna i szeroka plaża, w hotelu przygotowano tak wiele atrakcji, że trzeba się spieszyć, aby skorzystać z nich wszystkich! Do Twojej dyspozycji będą:
- Baseny kryty 
- Centrum spa i odnowy biologicznej z nowoczesnym sprzętem do elektroterapii i światłoterapii (oferta obejmuje zabiegi lecznicze, pielęgnacyjne i kosmetyczne)
- Sauna oraz jacuzzi
- Siłownia i wypożyczalnia rowerów
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Dzieci będą wniebowzięte, bawiąc się na szerokiej piaszczystej plaży – zamki z piasku to tylko wstęp do wielogodzinnej sielanki! Ucieszy je również brodzik, który przygotowano specjalnie z myślą o nich. Ponadto w hotelu można wypożyczyć rowery i wybrać się na rodzinną przejażdżkę, a także do pobliskiej stadniny koni.
 
JEDZENIE I PICIE
Codziennie rano zjesz smaczne śniadania, które szykowane są w formie obfitego bufetu. Ponadto przez cały dzień do dyspozycji  gości jest restauracja, a latem posiłki serwowane są też tarasie słonecznym na dachu hotelu. Ponadto warto wstąpić do kawiarni na deser lub ogródka piwnego, aby przyjemnie spędzić wieczór...