Apartamenty Sun & Snow Aura

Travelist ulubiona oferta
Gdańsk, Wybrzeże
4.4
/5
(Bardzo dobry)
Cena Travelist:

od 207

/ 2 os.

Apartamenty Sun & Snow AuraGdańsk, Wybrzeże
Cena Travelist:

od 207

/ 2 os.

Apartamenty na Wyspie Spichrzów

Komfort i niezależność w historycznym sercu Gdańska, apartamenty na intrygującej Wyspie Spichrzów nad Motławą, blisko starówki

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 7 dni przed datą przyjazdu** Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”.

Cena nie zawiera

 • obowiązkowej opłaty klimatycznej (płatna na miejscu)
 • wyżywienia
 • opłaty za parking - 30 zł/doba/ auto (konieczny wcześniejszy kontakt z biurem lokalnym w celu potwierdzenia dostępności)
 • opłaty za pobyt ze zwierzęciem – 100 zł/pobyt (konieczny wcześniejszy kontakt z biurem lokalnym)
 • wynajęcia łóżeczka turystycznego – 50 zł/pobyt
 • kaucji zwrotnej za apartament w wysokości 300 zł (zwrot kaucji następuje po sprawdzeniu apartamentu, po wyjeździe – przelewem na konto)
 • opłaty jednorazowej za sprzątanie apartamentu – apartament 2-pokojowy: 250 zł; apartament 3-pokojowy: 270 zł
 • opłat za pozostałe usługi w kompleksie

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 10:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami gratis (bez świadczeń); wynajęcie łóżeczka turystycznego – 50 zł/pobyt.

Brak możliwości dostawek dla starszych dzieci i dorosłych – oferta obejmuje wynajęcie całego apartamentu dla 4 lub 6

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Odbiór kluczy
Klucze do apartamentu do odbioru w biurze lokalnym (biuro na miejscu – ul. Toruńska 15/U11)

Rezerwacje na dany dzień przyjazdu przyjmowane są do godz. 13, rezerwacje dokonywane po godz. 13 mogą obejmować pobyt od następnego dnia

W przypadku przyjazdu w innych godzinach niż 9-17 lub w weekend, prosimy o kontakt z biurem lokalnym najpóźniej dzień przed przyjazdem pod numerem telefonu: +48 58 500 46 89. Płatność za całość rezerwacji musi być uregulowana przed przyjazdem (jest to warunkiem pozostawienia kluczy do apartamentu).
Z pupilem
Tak, na zapytanie przed dokonaniem rezerwacji i dodatkową opłatą
Kroki po założeniu rezerwacji
„WAŻNE!
W celu zameldowania przed przyjazdem konieczne jest wypełnienie formalności online takich jak: podpisanie wewnętrznej umowy najmu, uiszczenie pozostałej opłaty za wynajem (jeżeli wpłacona została tylko część), opłaty za sprzątanie, depozytu oraz opłaty klimatycznej i ewentualnych opłat dodatkowych wybranych przez gościa (np. parking, pobyt z psem).

W wybranych obiektach możliwe jest wejście do apartamentu za pomocą kodu do drzwi lub przy użyciu kluczomatu, kod zostanie udostępniony w dniu zameldowania po wypełnieniu formalności. Informację na temat sposobu odbioru kluczy otrzymacie Państwo na kilka dni przed przyjazdem. Tam, gdzie odbiór kluczy odbywa się w biurze lokalnym, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na odbiór kluczy (min. 24 h przed przyjazdem).”
Dodatkowe informacje
Opłata za sprzątanie apartamentu: apartament 2-pokojowy: 250 zł; apartament 3-pokojowy: 270 zł
Płatność
Jeśli zarezerwujesz tę ofertę co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem pobytu, możesz wybrać opcję płatności dwuczęściowej. Pierwsza część płatności wyniesie 30% ceny całkowitej. Kwoty i terminy każdej wpłaty znajdziesz na ostatnim etapie procesu rezerwacji. W przypadku nie zapłacenia drugiej części kwoty za rezerwację rezerwacja zostanie anulowana. W takim przypadku wpłacona do tej pory kwota jest bezzwrotna.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: SUN & SNOW SP. Z O.O., KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO 4, PL5213507582 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,4/5
38 opinii

Najnowsze

B
Bartosz, 36-45Rodzina

Wszystko ok

4/5

06.05.2024
M
Małgorzata, 36-45Znajomi

Udany weekend w Trójmieście

5/5

Plusy: -Dobra lokalizacja, -Czysty i dobrze wyposażony apartament, -Bliskość do SKM,

Minusy: -Podwójnie pobrana płatność ( brak komunikacji z Sun

Super apartament w dobrej lokalizacji, poprawiłabym tylko komunikację o tym, jak wejsc do mieszkania (mało intuicyjne - może zdjęcie z podświetlonym miejsca z czytnikiem) i rozliczanie z Travelist.pl ( Click
18.03.2024
K
Krzysztof, 46-55Rodzina

4/5

25.01.2024
J
Joanna , 46-55Rodzina

5/5

29.12.2023
T
Tomasz, 56+Para

Świetny pobyt

5/5

Plusy: Super dojazd, super apartament.

Minusy: Tomasz.magnuski@op.pl rak

12.10.2023

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Apartamenty Sun & Snow Aura znajdują się w historycznym centrum Gdańska – na Wyspie Spichrzów, blisko stąd do starówki (ok. 10 min spacerem) oraz przystani jachtowej Marina Gdańsk. Na miejscu na gości czekają przestronne, nowocześnie zaaranżowane apartamenty z licznymi udogodnieniami. partamenty są 2- i 3-pokojowe, składają się z części wypoczynkowej z aneksem kuchennym, łazienki oraz jednej lub dwóch sypialni. Na ich wyposażeniu znajdują się m.in.: telewizor z płaskim ekranem, lodówka, płyta kuchenna, ekspres do kawy, czajnik, przybory kuchenne i zastawa stołowa. Na terenie obiektu można korzystać z dostępu do bezprzewodowego Internetu WiFi.
DLA NAJMŁODSZYCH
Do dyspozycji plac zabaw znajdujący się 50-100m od obiektu.
JEDZENIE I PICIE
Najbliższa restauracja znajduje się w odległości 400 m od obiektu. Ponadto goście kompleksu Sun & Snow moogą przyrządzać posiłki na własną rękę, korzystając ze świetnie wyposażonych aneksów kuchennych w apartamentach.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Winda
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Apartament 166 3-pokojowy dla 6 osób

Apartament 166 3-pokojowy dla 6 osób

Apartament 3 pokojowy z 1 łóżkiem podwójnym i rozkładaną sofą, aneksem kuchennym oraz balkonem. Zwierzęta domowe są akceptowane w tym apartamencie.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Ekspres do kawy
 • Aneks kuchenny
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi
Apartament 74 3-pokojowy dla 6 osób

Apartament 74 3-pokojowy dla 6 osób

Apartament 3 pokojowy z 1 łóżkiem podwójnym i rozkładaną sofą, aneksem kuchennym oraz balkonem. Zwierzęta domowe są akceptowane w tym apartamencie.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Ekspres do kawy
 • Aneks kuchenny
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi

Gdańsk

Podczas wizyty w Mieście Jana Heweliusza warto przespacerować się po uznanej za jedną z najpiękniejszych w naszej części Europy starówce, zajrzeć pod Fontannę Neptuna na Długim Targu i odwiedzić renesansowy ratusz. Koniecznie należy też zajrzeć do Muzeum II Wojny Światowej, Bazyliki Mariackiej, Europejskiego Centrum Solidarności, katedry w Oliwie, na Wyspę Sobieszewską czy wdrapać się na wzgórze na półwyspie Westerplatte z gigantycznym pomnikiem ku czci bohaterskich obrońców Wybrzeża... A to i tak tylko ułamek miejsc, które zobaczyć po prostu trzeba! Do tego na gdańskich turystów czeka aż 6 miejskich kąpielisk.


Lokalizacja

400 m do najbliższej restauracji
400 m do wypożyczalni kajaków
800 m do Starego Miasta
1 km do Fontanny Neptuna – 1,2 km
1,2 km do przystani jachtowej Marina Gdańsk
2 km do dworca PKP

card

APARTAMENTY SUN & SNOW AURA

DLACZEGO WARTO?
Apartamenty Sun & Snow Aura znajdują się w historycznym centrum Gdańska – na Wyspie Spichrzów, blisko stąd do starówki (ok. 10 min spacerem) oraz przystani jachtowej Marina Gdańsk. Na miejscu na gości czekają przestronne, nowocześnie zaaranżowane apartamenty z licznymi udogodnieniami. partamenty są 2- i 3-pokojowe, składają się z części wypoczynkowej z aneksem kuchennym, łazienki oraz jednej lub dwóch sypialni. Na ich wyposażeniu znajdują się m.in.: telewizor z płaskim ekranem, lodówka, płyta kuchenna, ekspres do kawy, czajnik, przybory kuchenne i zastawa stołowa. Na terenie obiektu można korzystać z dostępu do bezprzewodowego Internetu WiFi.
DLA NAJMŁODSZYCH
Do dyspozycji plac zabaw znajdujący się 50-100m od obiektu.
JEDZENIE I PICIE
Najbliższa restauracja znajduje się w odległości 400 m od obiektu. Ponadto goście kompleksu Sun & Snow moogą przyrządzać posiłki na własną rękę, korzystając ze świetnie wyposażonych aneksów kuchennych w apartamentach.