Hotel Orient Palace

Travelist ulubiona oferta
Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie
4.5
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

382

Cena Travelist:

od 325

/ 2 os.

Hotel Orient Palace
Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie
Cena w obiekcie:

382

Cena Travelist:

od 325

/ 2 os.

Pałac blisko Wrocławia

Zabytkowy, klasycystyczny pałac urządzony w orientalnym stylu k. Wrocławia – wyżywienie oraz dostęp do basenu, sauny i łaźni parowej w cenie

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania lub śniadania i obiadokolacje
 • Dostęp do strefy wellness (basen, sauna sucha, łaźnia parowa)
 • Internet Wi-Fi
 • Parking

Cena nie zawiera

 • świadczeń dla dziecka do 3 lat śpiącego na łóżku z rodzicami
 • opłat za pozostałe usługi dostępne w hotelu, w tym np. kolacji wigilijnej.
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
14:00 - 12:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami gratis (bez świadczeń)
Istnieje możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego w cenie 50zł/doba

W pokoju 2+1 możliwość 1 dostawki dla dziecka w wieku 4-12 lat, w pokoju Rodzinnym 2+2 możliwość 2 dostawek dla dzieci w wieku 4-12 lat (ze świadczeniami) lub osoby dorosłej.
Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

Brak opcji dostawki w pokoju 2-osobowym i dostawek dla osób pow. 12 lat

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, za dodatkową opłatą 40zł/doba

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: P.H. ORIENT, TOMASZ ZACZEK, Kłodzka 12, PL8970006160 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,5/5
31 opinii

Najnowsze

R
Rozeta, 36-45Rodzina

świetny odpoczynek

5/5

27.07.2023
J
Julita, 56+Para

Weekend

5/5

Jesteśmy bardzo zadowoleni, hotel w cichej okolicy, wyżywienie bardzo dobre, pokoje małe, ale schludne. Nie korzystaliśmy z basenu bo nie mieliśmy takiej potrzeby. Reasumując miejsce godne polecenia.

06.05.2023
J
Jerzy

Kom

5/5

03.05.2023
K
Katarzyna, 36-45

Było super

5/5

Nardzoxfajny hotel i pyszne jedzenie

27.03.2023
J
Joanna, 36-45Rodzina

Cudowne święta

5/5

Miła obsługa, zawsze pomocna. Czysto w hotelu. Wspaniałe jedzenie, dużo, urozmaicone i smaczne. Dostęp stały do kawy i herbaty, plus ciasto. Ogólnie świetny klimat, wystrój wewnątrz. Duży, monitorowany i darmowy parking. Spokojna okolica, jest gdzie wyjść z psem na spacer. Hotel ok 2 km od zjazdu z autostrady A4, szybko i łatwo można dojechać.

27.12.2022

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Hotel Orient Palace to stylowy, klasycystyczny pałac zlokalizowany w Bielanach Wrocławskich, 20 minut jazdy od centrum stolicy Dolnego Śląska. Historia budynku sięga XVIII wieku. Z tego czasu zachowały się ryciny przedstawiające pałac wraz z otoczeniem. Wnętrza hotelu urządzono zaś w nawiązaniu do bogatej kultury indyjskiej. Na gości czekają więc nie tylko meble i dekoracje z orientalną nutą, lecz także aromantyczna kuchnia Wschodu.
Pokoje dla gości rozmieszczone są na dwóch kondygnacjach. W wystroju wyróżniają się ciemne, drewniane meble, dzięki którym można poczuć wspaniałą kulturę Indii. Nowoczesny komfort łączy się z długą tradycją tego miejsca i orientalnymi wpływami. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem i telewizor, a łączność ze światem zapewnia bezpłatny Internet Wi-Fi.
ATRAKCJE HOTELU
Basen z wodą bez chloru
Łaźnia parowa
Sauna sucha
Profesjonalny gabinet zabiegowy, gdzie czekają m.in. kojące masaże w blasku świec i przy aromatach olejków eterycznych
JEDZENIE I PICIE
Restauracja hotelowa serwuje dania kuchni kontynentalnej oraz indyjskiej, pełne aromatycznych przypraw. Menu z potrawami regionalnymi przygotowywane jest na bazie produktów sezonowych, w rytmie pór roku. Menu Restauracji Excellent w Hotelu Orient Palace łączy w sobie autorskie kompozycje Szefa Kuchni Michała Bekisza oraz niezwykle aromatyczne dania kuchni indyjskiej przygotowywane przez Kucharza Dinesha Negi.
Obiekt zaprasza na kulinarną ucztę smaków! Wnętrza urządzono w nawiązaniu do tradycji tego miejsca, można więc podziwiać XIX-wieczną architekturę z wystrojem w pełnej krasie. W karcie nie brakuje najlepszych win i piw oraz popisowych drinków.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Bar
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny parking w hotelu
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Hotel dla niepalących
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Restauracja
 • Sauna
 • Spa

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2+1

Pokój 2+1

Pokój z 1 łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymi i jedną dostawką
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy

Pokój 2-osobowy

Pokój z 1 łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymi
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Darmowe Wi-Fi

Bielany Wrocławskie

Średniowieczne korzenie: pierwsze wzmianki o Bielanach pochodzą już z XII wieku. W miejscowości znajdują się liczne zabytki świadczące o długiej historii. Warto zajrzeć do późnogotyckiego kościoła św. Andrzeja Apostoła, renesansowego dworu o ciekawej konstrukcji murowano-szachulcowej czy barokowego spichlerza.

Stolica komedii: w Bielanach Wrocławskich mieści się siedziba firmy ATM Group. Powstają tu odcinki kultowego już serialu „Świat według Kiepskich”.

Zabytki Wrocławia: imponujący Rynek z gotyckim ratuszem, pręgierzem, fontanną i dziesiątkami uroczych kamieniczek (wśród nich są m.in. Jaś i Małgosia), Ostrów Tumski i majestatyczna katedra, mnóstwo kościołów ze wszystkich epok, a także niezwykła Hala Stulecia i wielki Stadion Olimpijski – to tylko mała część wrocławskich „lektur obowiązkowych”.

Polska Wenecja: nikt nie wie dokładnie, ile mostów jest we Wrocławiu. Jedni mówią o 200, inni nawet o 400. Mimo to stolica Dolnego Śląska oficjalnie lokuje się na czwartym miejscu w Europie pod względem ich liczby – zaraz po Wenecji, Amsterdamie i Petersburgu.


Lokalizacja

1,2 km do stacji PKP Bielany Wrocławskie
10 km do centrum Wrocławia

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Wrocław – 20 min, Poznań – 2 godz. 30 min, Kraków – 2 godz. 40 min, Warszawa – 3 godz. 30 min

card

HOTEL ORIENT PALACE

DLACZEGO WARTO?
Hotel Orient Palace to stylowy, klasycystyczny pałac zlokalizowany w Bielanach Wrocławskich, 20 minut jazdy od centrum stolicy Dolnego Śląska. Historia budynku sięga XVIII wieku. Z tego czasu zachowały się ryciny przedstawiające pałac wraz z otoczeniem. Wnętrza hotelu urządzono zaś w nawiązaniu do bogatej kultury indyjskiej. Na gości czekają więc nie tylko meble i dekoracje z orientalną nutą, lecz także aromantyczna kuchnia Wschodu.
Pokoje dla gości rozmieszczone są na dwóch kondygnacjach. W wystroju wyróżniają się ciemne, drewniane meble, dzięki którym można poczuć wspaniałą kulturę Indii. Nowoczesny komfort łączy się z długą tradycją tego miejsca i orientalnymi wpływami. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem i telewizor, a łączność ze światem zapewnia bezpłatny Internet Wi-Fi.
ATRAKCJE HOTELU
Basen z wodą bez chloru
Łaźnia parowa
Sauna sucha
Profesjonalny gabinet zabiegowy, gdzie czekają m.in. kojące masaże w blasku świec i przy aromatach olejków eterycznych
JEDZENIE I PICIE
Restauracja hotelowa serwuje dania kuchni kontynentalnej oraz indyjskiej, pełne aromatycznych przypraw. Menu z potrawami regionalnymi przygotowywane jest na bazie produktów sezonowych, w rytmie pór roku. Menu Restauracji Excellent w Hotelu Orient Palace łączy w sobie autorskie kompozycje Szefa Kuchni Michała Bekisza oraz niezwykle aromatyczne dania kuchni indyjskiej przygotowywane przez Kucharza Dinesha Negi.
Obiekt zaprasza na kulinarną ucztę smaków! Wnętrza urządzono w nawiązaniu do tradycji tego miejsca, można więc podziwiać XIX-wieczną architekturę z wystrojem w pełnej krasie. W karcie nie brakuje najlepszych win i piw oraz popisowych drinków.