Dwór Kombornia Hotel & SpaTravelistTravelistTravelistTravelist i Dwór Kombornia-FolwarkTravelistTravelistTravelist

Travelist ulubiona oferta
Kombornia, Podkarpackie
4.4
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

649

Cena Travelist:

od 519

/ 2 os.

Dwór Kombornia Hotel & Spa**** i Dwór Kombornia-Folwark***
Kombornia, Podkarpackie
Cena w obiekcie:

649

Cena Travelist:

od 519

/ 2 os.

Butikowy hotel w zaciszu Beskidu Niskiego

Zespół dworski złożony z 2 obiektów (3* i 4*), zlokalizowany na powierzchni 10 ha, z bogatą infrastrukturą wellness, Salonem Win Karpackich, unikalnym ChocoWine SPA, wielokrotnie nagradzaną Restaurację Magnolia oraz Centrum Rehabilitacji – śniadania, codzienne vouchery do restauracji, dostęp do basenów, jacuzzi i wiele innych atrakcji w cenie

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w formie bogatego bufetu szwedzkiego z lokalnymi produktami w godz. 7-10
 • Voucher o wartości 50 zł /osoba/doba na menu à la carte Restauracji Magnolia (do zrealizowania w godz. 17.30-20)
 • Możliwość korzystania codziennie z dwugodzinnego relaksu: basen, jacuzzi
 • Dostęp do przestrzeni rekreacyjnej w wielohektarowym zabytkowym parku, stolików do brydża i szachów, planszowych gier towarzyskich i biblioteczki
 • 10% rabatu na dowolne zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, autorskie rytuały i masaże z oferty ChocoWine SPA i Centrum Rehabilitacji Kombornia
 • Bezpłatny parking
 • Internet Wi-Fi
 • Możliwość wykupienia w promocyjnej cenie biletów wstępu do pozostałych atrakcji Strefy Wellness
 • Możliwość wykupienia w promocyjnej cenie degustacji win w Salonie Win Karpackich

Cena nie zawiera

 • Opłat za pozostałe usługi w hotelu
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 12:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do 3 lat na łóżku z rodzicami (ze śniadaniem) – gratis, tylko w pokoju Komfort w Dwór Kombornia - Folwark*** i w pokoju De Lux w Dwór
Kombornia Hotel & SPA****, drugie dziecko do 3 lat – łóżeczko dziecięce za dopłatą 60 zł/doba

W pokoju Komfort w Dwór Kombornia - Folwark***, w pokoju De Lux w Dwór Kombornia Hotel& SPA**** i w pokoju Superior w Dwór Kombornia Hotel& SPA**** możliwość 1 dostawki dla dziecka w wieku 4-8 lat lub osoby dorosłej (ze świadczeniami – śniadanie + voucher o wartości 50 zł/os./doba na menu restauracji). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Nie
Inne
Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Dwór Kombornia Hotel & SPA****, w którym znajdują się restauracje i atrakcje wellness, oddalony jest o 100 m od hotelu Dwór Kombornia - Folwark*** (budynki połączone są wygodnym podziemnym przejściem)

We wszystkich pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia

Winda znajduje się tylko w części hotelowej 4**** - tylko dla pokoi Superior

Klimatyzacja znajduje się tylko w Hotelu 4****

Godziny otwarcia basenu krytego: 6-21, godziny otwarcia ChocoWine SPA i Centrum Rehabilitacji Kombornia: pon.- piąt.: 10-20, sob.: 9-21, niedz.: 9-13

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: RSF Sp. z o.o., Kombornia, ul. Dworska 52, NIP: PL9451990966 (dalej „Obiekt”)

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług zakwaterowania objętych tą ofertą jest Obiekt.

Travelist, jako dostawca internetowej platformy handlowej pośredniczy w zawarciu umowy na usługi z Obiektem, a poprzez serwis Travelist umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności za usługi Obiektu.

Travelist nie odpowiada za treść oferty Obiektu ani sposób jej realizacji przez Obiekt.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Obiekt można zgłaszać bezpośrednio do Obiektu lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie przekaże Państwa uwagi niezwłocznie do Obiektu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Obiekt.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo wRegulaminie lub w zakładce Jak działamy dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,4/5
25 opinii

Najnowsze

w
waldemar, 56+Para

małe pokoje z oknem dachowym, obiadokolacje opłacane wałczerami pokrywającym zaledwie koszt niektórych drugich dań, koi

3/5

brak

sama obsługa - pracownicy ocena bardzo dobra
26.05.2023
J
Jan, 56+Para

Zostałem wprowadzony w błąd

1/5

Plusy: Nic

Minusy: W opisie hotelu w Traveliście była umieszczona informacja, że hotel posiada windę i klimatyzację. Okazało sie na miejscu, że moja rezerwacja dotyczy pokoju w tzw Folwarku, a tam są wysokie schody, wiatraczek, małe okienko, poddasze itp atrakcje. Telefon do Travelistu nic nie wyjaśnił, tłumaczono mi, że udogodnienia w hotelu nie mają związku z tym co spotkam w hotelu. Albo jest to pomyłka Travelistu, że opisu Dworu Kombornia nie oddzieliła od opisu Folwarku, albo jest to ohydny "trik marketingowy", na który się nabrałem. Korzystam z Travelistu wiele lat i po raz pierwszy zostałem nabrany w taki sposób. po jednej nocy musiałem wyjechać z niegościnnej Komborni. Mam Nadzieję na zwrot poniesionych kosztów.

Okazało się, że Dwór Kombornia i i Folwark, to obiekty zupełnie innej klasy
19.08.2022
T
Tomasz, 36-45Rodzina

Coś innego

5/5

24.07.2022
K
Kacper, 56+Para

Inny świat

5/5

usytuowanie i okolice dworku

SUPER!
21.07.2022
E
Ewa, 46-55Para

Udany wyjazd

5/5

miejsce magiczne, wszystko dostepne na miejscu ( basen, spa, wellness ). Można skorzystać z degustacji win - polecam warto. Jedzenie w restauracji wyśmienite.

24.06.2022

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Historia tej wspaniałej ziemiańskiej rezydencji jest niezwykle bogata i sięga XVI w. Na terenie liczącym blisko 10 ha znajduje się nie tylko zabytkowy dwór (obecnie 4-gwiazdkowy hotel SPA), ale też połączona z nim podziemnym korytarzem oranżeria mieszcząca strefę wellness, oficyna i dawne stajnie dworskie (obecnie 3-gwiazdkowy hotel Dwór Kombornia - Folwark), a także spichlerz, studnia oraz malowniczy park krajobrazowy ze stawami i ścieżkami spacerowymi. Wszystko to pozwala skutecznie odciąć się od zgiełku współczesnej cywilizacji, zwolnić tempo i w spokoju rozkoszować się atmosferą wykwintnej elegancji, która unosi się w pieczołowicie odrestaurowanych wnętrzach. Po przekroczeniu progu gości witają klasycystyczne polichromie i olbrzymi piec kaflowy. A to zaledwie początek niezwykłej podróży w czasie.
Można zatrzymać się w budynku Dworu lub w oddalonym o ok. 100 m (i połączonym podziemnym korytarzem z budynkiem głównym i z budynkiem basenu) hotelu Dwór Kombornia - Folwark** . Dworskie pokoje w głównej części (o standardzie 4) przykuwają uwagę wspaniałym wystrojem w stylu dawnych epok. Eleganckie meble, gustownie udrapowane tkaniny, szerokie łoża z baldachimem pozwolą wypocząć prawdziwie po szlachecku – a zarazem nie brak w pokojach takich nowoczesnych udogodnień, jak klimatyzacja, lodówka, telewizor czy wygodna, funkcjonalna łazienka. Osoby, które nad historyczne wnętrza przedkładają współczesny styl, mają do dyspozycji całe południowe skrzydło Dworu, gdzie królują proste formy. Jeszcze inaczej – ale wcale nie mniej kusząco – prezentują się pokoje w spokojnej, kameralnej Oficynie Dworskiej oraz Stajniach Dworskich.
ATRAKCJE OBIEKTU
Choć posiadłość znajduje się z dala od dużych miast, nudzić się tu nie sposób. W bogatym menu rozrywek i atrakcji znajdują się nie tylko długie spacery po parku, ale też luksusowe zabiegi spa i liczne możliwości relaksu, o których dawni właściciele majątku mogli tylko pomarzyć. Do swojej dyspozycji goście mają m.in.:

Strefę Wellness w dworskiej oranżerii o powierzchni 1000 m2 – basen z 3 torami do pływania i basen rekreacyjny z atrakcjami wodnymi, jacuzzi oraz strefę saun z saunami suchymi, łaźniami parowymi.
ChocoWine SPA – z bogatą ofertą zabiegów łączących dobroczynne właściwości wina i czekolady, masaży, zabiegów kosmetycznych i z zakresu kosmetologii estetycznej oraz zabiegów pielęgnacyjnych renomowanych marek: Babor, Caudalie i Dr. Belter .
Centrum Rehabilitacji Kombornia – profesjonalna terapia schorzeń i problemów bólowych związanych z narządem ruchu, także przy użyciu rewolucyjnej technologii Indiba Activ.
Zabytkowy park, hamaki, szachy zewnętrzne i zaciszne altanki parkowe do celebrowania romantycznych chwil.

DLA NAJMŁODSZYCH
Na miejscu nie brak również atrakcji, które umilą rodzinny wypoczynek. Do pokoju na życzenie można zamówić łóżeczko niemowlęce, a w recepcji istnieje możliwość wypożyczenia wózka spacerowego. Maluchy będą miały okazję wyszaleć się w kąciku zabaw lub na huśtawkach, trampolinie czy hamakach w parku, natomiast z myślą o nieco starszych dzieciach przygotowano gry planszowe, piłkarzyki oraz stół do tenisa.
JEDZENIE I PICIE
Potrawy w Restauracji Magnolia to połączenie europejskich osiągnięć sztuki kulinarnej z tradycyjnymi i regionalnymi polskimi smakami. Zgodnie z ideą kuchni slow food dania powstają w oparciu o wysokiej jakości produkty, głównie lokalne. Warzywa, owoce i zioła w sezonie trafiają na stoły gości wprost z dworskiego ogrodu i sadu, a sery i mięsa od lokalnych producentów. Restauracja zachwyciła samą Magdę Gessler, która uznała tutejszą kuchnię za bezsprzecznie najlepszą na całym Podkarpaciu. Ponadto restauracja co roku znajduje się w ekskluzywnym gronie hoteli polecanych przez żółty przewodnik Gault & Millau.
W imponującej karcie pysznią się autorskie specjały balansujące między tradycyjną kuchnią polską, a najbardziej wyrafinowanymi inspiracjami z całej Europy. Prawdziwą ucztą wrażeń jest menu degustacyjne, złożone z 5 starannie dobranych dań. Potrawy serwowane w ramach tego menu są kreowane przez Szefa Kuchni odrębnie dla każdego dnia. Specjalnością restauracji są również niepowtarzalne Kolacje Vin Diner. To doskonała propozycja, która łączy dania degustacyjne z idealnie dobranymi winami. Wina są selekcjonowane przez sommeliera tak, by wraz z potrawą tworzyły nową, kulinarną jakość. Harmonia smaków i aromatów w oprawie klasycystycznych wnętrz czynią z Kolacji Vin Diner ekskluzywną propozycję dla wszystkich
Koneserów Dobrych Smaków.
Bar w Salonie Jadalnym kusi bogatym wyborem markowych alkoholi i orzeźwiających drinków, którymi latem można delektować się na dużym balkonie. Koneserzy szlachetnych trunków szybko zaś znajdą drogę do mieszczącego się w 300-letniej piwnicy Salonu Win Karpackich, by na specjalnych degustacjach zakosztować win regionów winiarskich leżących w obrębie Karpat.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Bar
 • Wypożyczalnia rowerów
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny parking w hotelu
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Room service
 • Sauna
 • Spa
 • Brak możliwości przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Junior Suite De Lux w Dworze Kombornia Hotel&SPA**** z opcją dostawki

Pokój 2-osobowy Junior Suite De Lux w Dworze Kombornia Hotel&SPA**** z opcją dostawki

Pokój o pow. od 29,98 m2 do 39,2 4m2, klimatyzowany latem, 1 łóżko podwójne lub 2 łóżka pojedyncze, dodatkowa kanapa, stolik i foteliki, stolik jadalny
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Ekspres do kawy
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy Komfort w Dwór Kombornia-Folwark*** z opcją dostawki

Pokój 2-osobowy Komfort w Dwór Kombornia-Folwark*** z opcją dostawki

Pokój urządzony w ciepłych barwach zainspirowanych winem i czekoladą o pow. 19-30 m2, 1 łóżko podwójne lub 2 łóżka pojedyncze
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Darmowe Wi-Fi

Kombornia znajduje się zaledwie 10 minut od Krosna – można w nim zwiedzić m.in. kościół
farny pw. św. Trójcy, dzwonnicę farną, kościół i klasztor Franciszkanów, Pałac Biskupi,
krośnieński Rynek, relikty murów obronnych oraz wiele innych zabytków. Nie można też
zapomnieć o najsłynniejszej w Polsce hucie szkła – to właśnie stąd pochodzi większość
wazonów, które stoją w naszych domach. Nieopodal Krosna znajdują się też piękne ruiny XIV-wiecznego Zamku Kamieniec w miejscowości Odrzykoń.

Ok. 10-15 km od Komborni można podziwiać 2 obiekty umieszczone na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO: Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Haczowie oraz Kościół Wszystkich Świętych w Bliznem. Inne atrakcje w pobliżu to m.in.:

 • drewniana wieża widokowa na Cergowej, górze uważnej za królową Beskidu Niskiego. Jej całkowita wysokość wynosi 22 m. Obiekt nawiązuje kształtem i proporcjami elewacji do tradycyjnych kanadyjskich wież wiertniczych, charakterystycznych dla krajobrazu Podkarpacia na przełomie XIX i XX w. Z wieży roztacza się rozległy widok obejmujący oprócz Dukielszczyzny także Beskid Niski, Bieszczady, Beskid Sądecki, Gorce, Pogórze Karpackie z Dołami Jasielsko-Sanockimi, Karpaty
  Słowackie oraz Tatry.
 • Rezerwat Prządki, czyli zespół unikalnych wychodni skalnych. Wysokość niektórych skał osiąga ok. 20
  m. Zbudowane są one z gruboziarnistego piaskowca ciężkowickiego, który poddawany
  milionom lat czynników erozyjnych przybrał bardzo oryginalne kształty. Niektóre skały mają
  własne nazwy: Prządka - Baba, Prządka – Matka, Herszt, Madej. Nazwa rezerwatu wywodzi
  się z legendy, która głosiła, że skały są dziewczętami zamienionymi w kamień, ukaranymi za
  przędzenie lnu w dni świąteczne.
 • Bóbrka i mieszczące się w niej Muzeum-Skansen Przemysłu Naftowego im. I. Łukasiewicza. Jest to obiekt wyjątkowy, gdyż to właśnie tutaj powstała pierwsza na świecie kopalnia ropy naftowej. Na terenie skansenu rozlokowane są ekspozycje górnictwa naftowego, przemysłu rafineryjnego i gazownictwa. W Bóbrce znajduje się również dom, w którym mieszkał i pracował Ignacy Łukasiewicz.
 • Uzdrowiska Iwonicz-Zdrój i Rymanów-Zdrój

Kombornia to także znakomita baza wypadowa w Bieszczady. Do Jeziora Solińskiego i innych bieszczadzkich atrakcji jest stąd ok. 80 km.


Lokalizacja

10 km od Krosna
55 km od Rzeszowa
70 km od Soliny
80 km od Tarnowa

card

DWÓR KOMBORNIA HOTEL & SPA**** I DWÓR KOMBORNIA-FOLWARK***

DLACZEGO WARTO?
Historia tej wspaniałej ziemiańskiej rezydencji jest niezwykle bogata i sięga XVI w. Na terenie liczącym blisko 10 ha znajduje się nie tylko zabytkowy dwór (obecnie 4-gwiazdkowy hotel SPA), ale też połączona z nim podziemnym korytarzem oranżeria mieszcząca strefę wellness, oficyna i dawne stajnie dworskie (obecnie 3-gwiazdkowy hotel Dwór Kombornia - Folwark), a także spichlerz, studnia oraz malowniczy park krajobrazowy ze stawami i ścieżkami spacerowymi. Wszystko to pozwala skutecznie odciąć się od zgiełku współczesnej cywilizacji, zwolnić tempo i w spokoju rozkoszować się atmosferą wykwintnej elegancji, która unosi się w pieczołowicie odrestaurowanych wnętrzach. Po przekroczeniu progu gości witają klasycystyczne polichromie i olbrzymi piec kaflowy. A to zaledwie początek niezwykłej podróży w czasie.
Można zatrzymać się w budynku Dworu lub w oddalonym o ok. 100 m (i połączonym podziemnym korytarzem z budynkiem głównym i z budynkiem basenu) hotelu Dwór Kombornia - Folwark** . Dworskie pokoje w głównej części (o standardzie 4) przykuwają uwagę wspaniałym wystrojem w stylu dawnych epok. Eleganckie meble, gustownie udrapowane tkaniny, szerokie łoża z baldachimem pozwolą wypocząć prawdziwie po szlachecku – a zarazem nie brak w pokojach takich nowoczesnych udogodnień, jak klimatyzacja, lodówka, telewizor czy wygodna, funkcjonalna łazienka. Osoby, które nad historyczne wnętrza przedkładają współczesny styl, mają do dyspozycji całe południowe skrzydło Dworu, gdzie królują proste formy. Jeszcze inaczej – ale wcale nie mniej kusząco – prezentują się pokoje w spokojnej, kameralnej Oficynie Dworskiej oraz Stajniach Dworskich.
ATRAKCJE OBIEKTU
Choć posiadłość znajduje się z dala od dużych miast, nudzić się tu nie sposób. W bogatym menu rozrywek i atrakcji znajdują się nie tylko długie spacery po parku, ale też luksusowe zabiegi spa i liczne możliwości relaksu, o których dawni właściciele majątku mogli tylko pomarzyć. Do swojej dyspozycji goście mają m.in.:

Strefę Wellness w dworskiej oranżerii o powierzchni 1000 m2 – basen z 3 torami do pływania i basen rekreacyjny z atrakcjami wodnymi, jacuzzi oraz strefę saun z saunami suchymi, łaźniami parowymi.
ChocoWine SPA – z bogatą ofertą zabiegów łączących dobroczynne właściwości wina i czekolady, masaży, zabiegów kosmetycznych i z zakresu kosmetologii estetycznej oraz zabiegów pielęgnacyjnych renomowanych marek: Babor, Caudalie i Dr. Belter .
Centrum Rehabilitacji Kombornia – profesjonalna terapia schorzeń i problemów bólowych związanych z narządem ruchu, także przy użyciu rewolucyjnej technologii Indiba Activ.
Zabytkowy park, hamaki, szachy zewnętrzne i zaciszne altanki parkowe do celebrowania romantycznych chwil.

DLA NAJMŁODSZYCH
Na miejscu nie brak również atrakcji, które umilą rodzinny wypoczynek. Do pokoju na życzenie można zamówić łóżeczko niemowlęce, a w recepcji istnieje możliwość wypożyczenia wózka spacerowego. Maluchy będą miały okazję wyszaleć się w kąciku zabaw lub na huśtawkach, trampolinie czy hamakach w parku, natomiast z myślą o nieco starszych dzieciach przygotowano gry planszowe, piłkarzyki oraz stół do tenisa.
JEDZENIE I PICIE
Potrawy w Restauracji Magnolia to połączenie europejskich osiągnięć sztuki kulinarnej z tradycyjnymi i regionalnymi polskimi smakami. Zgodnie z ideą kuchni slow food dania powstają w oparciu o wysokiej jakości produkty, głównie lokalne. Warzywa, owoce i zioła w sezonie trafiają na stoły gości wprost z dworskiego ogrodu i sadu, a sery i mięsa od lokalnych producentów. Restauracja zachwyciła samą Magdę Gessler, która uznała tutejszą kuchnię za bezsprzecznie najlepszą na całym Podkarpaciu. Ponadto restauracja co roku znajduje się w ekskluzywnym gronie hoteli polecanych przez żółty przewodnik Gault & Millau.
W imponującej karcie pysznią się autorskie specjały balansujące między tradycyjną kuchnią polską, a najbardziej wyrafinowanymi inspiracjami z całej Europy. Prawdziwą ucztą wrażeń jest menu degustacyjne, złożone z 5 starannie dobranych dań. Potrawy serwowane w ramach tego menu są kreowane przez Szefa Kuchni odrębnie dla każdego dnia. Specjalnością restauracji są również niepowtarzalne Kolacje Vin Diner. To doskonała propozycja, która łączy dania degustacyjne z idealnie dobranymi winami. Wina są selekcjonowane przez sommeliera tak, by wraz z potrawą tworzyły nową, kulinarną jakość. Harmonia smaków i aromatów w oprawie klasycystycznych wnętrz czynią z Kolacji Vin Diner ekskluzywną propozycję dla wszystkich
Koneserów Dobrych Smaków.
Bar w Salonie Jadalnym kusi bogatym wyborem markowych alkoholi i orzeźwiających drinków, którymi latem można delektować się na dużym balkonie. Koneserzy szlachetnych trunków szybko zaś znajdą drogę do mieszczącego się w 300-letniej piwnicy Salonu Win Karpackich, by na specjalnych degustacjach zakosztować win regionów winiarskich leżących w obrębie Karpat.