Hotel Resort Wind Rose

Travelist ulubiona oferta
Dobra Voda, Wybrzeże Adriatyku, Czarnogóra
4.3
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

756

Cena Travelist:

od 520

/ 2 os.

Hotel Resort Wind RoseDobra Voda, Wybrzeże Adriatyku, Czarnogóra
Cena w obiekcie:

756

Cena Travelist:

od 520

/ 2 os.

Beztroski relaks w czarnogórskim kurorcie przy plaży

Hotel 4* w kameralnym, czarnogórskim kurorcie – wyżywienie, dostęp do basenów zewnętrznych oraz parking w cenie + pobyt nawet 2 dzieci W CENIE

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 14 dni przed datą przyjazdu (dot. pakietów o nazwie „MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ ANULACJI”). Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”.
 • Zakwaterowanie
 • Śniadania (w godz. 7-10) w formie bufetu Obiadokolacje (w godz. 19-21) w formie bufetu
 • Pobyt 2 dzieci na dostawce W CENIE w pokoju Superior 2+2 (ze świadczeniami) – w tym 1 dziecko w wieku 7-11 lat oraz 1 dziecko do lat 6; po dodaniu dzieci w składzie podróżnych
 • Pobyt 1 dziecka do lat 6 na dostawce W CENIE w pokoju Superior 2+1 (ze świadczeniami); po dodaniu dzieci w składzie podróżnych
 • Dostęp do basenów zewnętrznych (tylko w sezonie, w godzinach otwarcia)
 • Parking
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Opłaty klimatycznej (płatna na miejscu)
 • Opłat za pozostałe usługi w hotelu

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko w wieku 0-6 lat na dostawce – W CENIE (ze świadczeniami) – w każdym pokoju

1 dziecko w wieku 7-11 lat na dostawce – W CENIE (ze świadczeniami) – tylko w pokoju Superior 2+2

Dostawka w postaci rozkładanej sofy

Brak możliwości dostawki dla starszych dzieci i osób dorosłych

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Nie
Płatność
Jeśli zarezerwujesz tę ofertę co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem pobytu, możesz wybrać opcję płatności dwuczęściowej. Pierwsza część płatności wyniesie 30% ceny całkowitej. Kwoty i terminy każdej wpłaty znajdziesz na ostatnim etapie procesu rezerwacji. W przypadku nie zapłacenia drugiej części kwoty za rezerwację rezerwacja zostanie anulowana. W takim przypadku wpłacona do tej pory kwota jest bezzwrotna.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Ruza Vjetrova Resort d.o.o, Veliki pijesak bb, ME02172879 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,3/5
39 opinii

Najnowsze

M
Marta, 26-35Rodzina

Rodzinne wakacje

3/5

Plusy: Na plus baseny, bezpłatne leżaki i parasole, bardzo ładne położenie hotelu, piękne zachody słońca, muzyka każdego wieczoru.

Minusy: Zdecydowanie zbyt monotonne posiłki, brak choćby wody do obiadokolacji, co nie było zaznaczone w ofercie, pokoje w miarę czyste(nie licząc zamalowanej pleśni na suficie),jednak przestrzeń między hotelowa pozostawiała wiele do życzenia.

Zakwaterowanie jak i wymeldowanie przebiegło sprawnie, jednak przestrzeń między hotelowa powinna być regularnie sprzątana.
07.07.2024
K
Katarzyna, 26-35Rodzina

Pierwszy raz w Czarnogórze

4/5

Plusy: W miarę duży teren na którym znajdują sie hotelowe budynki, dwa baseny, nawet mini zoo z małpą, psem i kozami. Bardzo blisko do głównego deptaku.

Minusy: Szkoda że nie ma żadnych animacji oraz brak placu i sali zabaw dla dzieci.

Pokój przestronny, choć dość ciemno w nim bo był na samym dole budynku(cały dzień trzeba było świecić światło). Sprzątnę codziennie z wymianą ręczników
04.07.2024
R
Radosław , 46-55Para

Przepiękny kompleks

5/5

Plusy: Przepiękny kompleks położony na koncu zatoki . Polozenie hotelu umozliwia obserwowanie najpiekniejszych zachodów słońca. Nie bez kozery motto hotelu brzmi " KAD SUNCE LJUBI MORE" Infrastruktura bardzo przemyślana , 2 baseny, prywatna plaża, beach bary( ceny bardzo przystępne) , jeśli ktoś nie lubi plaż polecam rozłożenie leżaka na skalistych tarasach ( sztos). Widoki z pokoju przepiękne ( mielismy przyjemność mieszkać w budynku D zlokalizowanym na wyciągnięcie ręki z morzem). Przepyszne śniadania i obiadokolacje. Obsluga na bardzo dobrym poziomie , personel bardzo przyjazny i pomocny. Parking na terenie obiektu co dla nas bylo mega ważne ponieważ mieliśmy autko z wypożyczalni. Jeszcze jeden miły akcent ktory sprawia, że czujesz sie trochę jak VIP.. po wypakowaniu bagażu pracownik pomaga zanieść walizki do pokoju,bierze kluczyki i odprowadza autko na parking . Jeśli chodzi o samą miejscowość, super promenada tętniąca życiem do późnych godzin nocnych. Serdecznie polecam

Minusy: Wszystko ok

Obsluga na bardzo dobrym poziomie
28.06.2024
M
Magdalena, 36-45Para

Retrospekcja - lata 90-te w pełni

3/5

Plusy: Czarnogóra na pewno jest miejscem ciekawym, ma duży potencjał turystyczny, ale niestety jeszcze baaardzo dużo pracy przed nimi. Krajobrazy piękne, w większości krystalicznie czysta woda, widoczność fantastyczna. W miasteczkach na wybrzeżu nie ma jeszcze dzikich tłumów jak w Chorwacji. Dobre jedzenie w ulicznych tawernach i knajpkach. Umiarkowana liczba zabytków - dobry balans między odpoczynkiem, a aktywnym zwiedzaniem.

Minusy: Baza hotelowa słaba, obsługa niedoświadczona, mnóstwo mankamentów zwłaszcza sanitarnych, im bardziej na południe Czarnogóry, tym brudniej i więcej śmieci wszędzie. Esteci będą cierpieć z powodu fatalnych toalet i pryszniców na plażach... Często obsługa jest niemiła... Preferują towarzystwo Serbów i Rosjan, olewają klientów w sposób w jaki Chorwaci nigdy by sobie nie pozwolili. Ewidentnie potrzebują więcej czasu (i pieniędzy), żeby dostosować się do standardów europejskich

Świetnie położony, z pięknymi widokami i dobrą atmosferą - zwłaszcza wieczorami, ale obsługa i infrastruktura słabe. jedzenie monotonne.
24.06.2024
A
Aleksandra, 26-35Para

We dwoje

5/5

Plusy: Spędziliśmy w hotelu 3 doby , była to juz końcówka sezonu , wiec bardzo komfortowo , mało ludzi , żadnego tłoku. Pokój jak i cały obiekt bardzo czysty . Jedzenie smaczne , urozmaicone kolacje . Nie mieliśmy żadnych problemów żołądkowych, pamiętaliśmy, ze jesteśmy poza Europa i Czarnogóra ma inna florę bakteryjna, braliśmy probiotyki w czasie pobytu tam i kierowaliśmy się zdrowym rozsądkiem , bardzo udany wypoczynek . Hotel super resort 4* po drodze mijaliśmy inne hotele zaden nie robił takiego wrażenia !

Minusy: Zoo

30.09.2023

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Wind Rose Resort **** to luksusowy obiekt położony w nadmorskiej miejscowości Dobra Voda, ok. 10 km od zabytkowego miasta Bar. Jest to idealne miejsce dla wszystkich pragnących fantastycznie wypocząć i się zrelaksować. Można tu nie tylko błogo wylegiwać się na plaży, ale też pływać w przyhotelowych basenach, grać w tenisa, siatkówkę bądź koszykówkę. Panują tu także doskonale warunki do uprawiania sportów wodnych (kajaki, rowery wodne i narty wodne, skutery itd.) oraz turystyki górskiej.
Po aktywnym dniu goście odpocząć mogą w eleganckich, klimatyzowanych pokojach z balkonem i pięknym widokiem na morze. Każdy wyposażony jest w sofę, nowoczesny telewizor LCD, telefon, minibar, sejf oraz łazienkę z wanną lub prysznicem i WC. Ponadto na terenie całego obiektu goście korzystać mogą z bezprzewodowego Internetu.
ATRAKCJE OBIEKTU

2 zewnętrzne baseny
panoramiczny taras
gabinet masażu (hotel słynie ze wspaniałych masaży wykonywanych na świeżym powietrzu)
stół do ping-ponga
sprzęt do badmintona
kort tenisowy
boiska sportowe (możliwość gry w siatkówkę, koszykówkę i piłkę nożną)

DLA NAJMŁODSZYCH
- sala zabaw
JEDZENIE I PICIE
W hotelu znajdują się 2 restauracje, piwniczka z winami oraz 2 bary przy plaży. Można spróbować tu tradycyjnych dań kuchni śródziemnomorskiej oraz międzynarodowej, które zawsze przygotowywane są ze świeżych, lokalnych produktów. Śniadania podawane są w formie bogatego szwedzkiego stołu.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Klimatyzacja
 • Bar
 • Bezpłatny parking w hotelu
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Basen zewnętrzny
 • Restauracja
 • Spa
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
 • Brak możliwości przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój Superior 2+1

Pokój Superior 2+1

Przestronny, klimatyzowany pokój z 1 łóżkiem podwójnym i rozkładaną sofą. Powierzchnia: ok. 35 m2
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Mini lodówka
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój Superior 2+2

Pokój Superior 2+2

Przestronny, klimatyzowany pokój z 1 łóżkiem podwójnym i rozkładaną sofą. Powierzchnia: ok. 35 m2
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Mini lodówka
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi

Dobra Voda

Dobra Voda to typowo wakacyjny kurort położony w południowej części wybrzeża Czarnogóry, w pobliżu granicy z Albanią. Słynie przede wszystkim z licznych plaż, takich jak plaża Sutomorska, Crvena Plaza czy Perłowa Plaża. W centrum miasteczka znajduje się malownicza promenada. Panują tu doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych (m.in. surfing, nurkowanie) oraz jazdy na rowerze i spacerów. Miłośnicy wspinaczki mogą wybrać się wyznaczonymi trasami na pobliskie masywy górskie. Goście kurortu zachwyceni będą również obecnością licznych knajpek, kawiarni oraz beach barów, w okolicy nie brak też klubów z muzyką, dyskotek i kasyn. A jeśli ktoś miałby ochotę na odrobinę zwiedzania, w ciągu mniej niż pół godziny można stąd dojechać do dwóch zabytkowych miast – Baru (z licznymi fortyfikacjami, Pałacem Królewskim i historycznym akweduktem) oraz Ulcinj. To ostatnie słynie nie tylko z malowniczo górującego nad Adriatykiem Starego Miasta, ale również swojego egzotycznego, orientalnego charakteru oraz... najdłuższej piaszczystej plaży w kraju.


Lokalizacja

100 m od centrum kurortu
10 km od miasta Bar
15 km od jeziora Skadarského
49 km od miasta Budva
56 km od lotniska w Podgoricy

card

HOTEL RESORT WIND ROSE

DLACZEGO WARTO?
Wind Rose Resort **** to luksusowy obiekt położony w nadmorskiej miejscowości Dobra Voda, ok. 10 km od zabytkowego miasta Bar. Jest to idealne miejsce dla wszystkich pragnących fantastycznie wypocząć i się zrelaksować. Można tu nie tylko błogo wylegiwać się na plaży, ale też pływać w przyhotelowych basenach, grać w tenisa, siatkówkę bądź koszykówkę. Panują tu także doskonale warunki do uprawiania sportów wodnych (kajaki, rowery wodne i narty wodne, skutery itd.) oraz turystyki górskiej.
Po aktywnym dniu goście odpocząć mogą w eleganckich, klimatyzowanych pokojach z balkonem i pięknym widokiem na morze. Każdy wyposażony jest w sofę, nowoczesny telewizor LCD, telefon, minibar, sejf oraz łazienkę z wanną lub prysznicem i WC. Ponadto na terenie całego obiektu goście korzystać mogą z bezprzewodowego Internetu.
ATRAKCJE OBIEKTU

2 zewnętrzne baseny
panoramiczny taras
gabinet masażu (hotel słynie ze wspaniałych masaży wykonywanych na świeżym powietrzu)
stół do ping-ponga
sprzęt do badmintona
kort tenisowy
boiska sportowe (możliwość gry w siatkówkę, koszykówkę i piłkę nożną)

DLA NAJMŁODSZYCH
- sala zabaw
JEDZENIE I PICIE
W hotelu znajdują się 2 restauracje, piwniczka z winami oraz 2 bary przy plaży. Można spróbować tu tradycyjnych dań kuchni śródziemnomorskiej oraz międzynarodowej, które zawsze przygotowywane są ze świeżych, lokalnych produktów. Śniadania podawane są w formie bogatego szwedzkiego stołu.