Boutique Łódź Milionowa

Travelist ulubiona oferta
Łódź, województwo łódzkie
4
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

287

Cena Travelist:

od 244

/ 2 os.

Boutique Łódź Milionowa
Łódź, województwo łódzkie
Cena w obiekcie:

287

Cena Travelist:

od 244

/ 2 os.

Luksusowy obiekt w stolicy polskiej kinematografii

#Ekskluzywny obiekt wysokiej klasy u zbiegu ulic Milionowej i Kilińskiego – śniadania, bezprzewodowe Wi-Fi i parking w cenie!

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 7 dni przed datą przyjazdu (dot. pakietów o nazwie „MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ ANULACJI”). Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”.
 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w formie bufetu
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • opłat za pozostałe usługi w obiekcie
 • opłaty za parking 35 zł/doba

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 5 na łóżku z rodzicami gratis (bez świadczeń)

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Dostawki
Brak możliwości dostawek dla starszych dzieci i dorosłych
Z pupilem
Tak, możliwość przyjazdu z pupilem za dodatkową opłatą
Inne
Uwaga! W terminie do 03.05.2021 pobyty w Hotelu możliwe tylko dla uprzywilejowanych grup zawodowych – zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Central Fund Of Immovables Sp. z o.o., Plac Zawiszy 2, NIP: PL7282410591 (dalej „Obiekt”)

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług zakwaterowania objętych tą ofertą jest Obiekt.

Travelist, jako dostawca internetowej platformy handlowej pośredniczy w zawarciu umowy na usługi z Obiektem, a poprzez serwis Travelist umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności za usługi Obiektu.

Travelist nie odpowiada za treść oferty Obiektu ani sposób jej realizacji przez Obiekt.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Obiekt można zgłaszać bezpośrednio do Obiektu lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie przekaże Państwa uwagi niezwłocznie do Obiektu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Obiekt.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo wRegulaminie lub w zakładce Jak działamy dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4/5
8 opinii

Najnowsze

A
Aleksandra, 36-45Rodzina

City break w Łodzi

4/5

Plusy: Łódź to bardzo ciekawe, pełne kontrastów miasto. Na plus, oferta kulinarna. To na pewno!

Minusy: Trzeba by pewnie odmalować i wyremontować pół miasta, bo jedna ilość "graffiti", opuszczonych budynków, przytłacza. Za mało zieleni! To jest coś, co na maksa nas uderzyło. Źle wybraliśmy z hotelem. Zasugerowałam się niską ceną, ale (co w sumie nie było trudne do przewidzenia) w parze dostaliśmy niższą od oczekiwanej, jakość. Hotel Boutique na Milionowej ewidentnie wymaga odświeżenia. A już na pewno, porządnego sprzątania. Zniechęca brud na zewnątrz (elementy dekoracji, okna). Zapchana umywalka, odpływ pod prysznicem, brak płynu do kąpieli w dozowniku. Mikroskopijny pokój. Hasło tu na travelist: Luksusowy obiekt w stolicy polskiej kinematografii - MOCNA PRZESADA. Podobnie jak "#Ekskluzywny obiekt wysokiej klasy u zbiegu ulic Milionowej i Kilińskiego". To zwyczajne oszustwo, na które pewnie nie tylko my się nabraliśmy...

Pan na recepcji super miły. Ale opis hotelu na stronie travelist.pl absolutnie daleki od rzeczywistości. Ani to "ekskluzywny obiekt wysokiej klasy", ani "luksusowy". Znam hotele tej sieci, ale w tym było wyjątkowo niefajnie. Hotel jest brudny na zewnątrz (elewacja, dekoracje, okna!). Pokój dostaliśmy mikroskopijny. Zatkana umywalka i odpływ pod prysznicem. Brak płynu w dozowniku pod prysznicem. Nie działał też tv - dopiero jak się poruszyło kablem. Swoją drogą, ktoś zawiesił go tak, że nie było opcji, aby oglądać go wygodnie (prosto na ścianie - nie można było ustawić go pod żadnym kątem!). Nie ma windy (mieliśmy pokój na 2. piętrze - dla nas luz, nasz 5-latek też spoko, ale ktoś starszy mógłby mieć problem). Na plus: mega pyszne śniadanie. I tyle. Never again. A w każdym razie, na pewno nie w tym konkretnym hotelu Boutique w Łodzi.
25.03.2024
A
Andrzej , 56+Para

Podróż na zakupy

3/5

Plusy: Podobało mi się że podczas podróży , pomimo takiej pory roku pogoda była całkiem znośna.

Minusy: W hotelu pokoik maleńki 3x4 m w wyposażeniu lampka nocna i czajnik, ale można było to podłączyć tylko w nogach łóżka bo dwa gniazdka w które był wyposażony pokój znajdowały się właśnie w tej okolicy. W łazience pod jeden wyłącznik podpięte oświetlenie i wentylator przez to w nocy nie można wejść do łazienki nie budząc partnera.

Obsługa miła , ale w pokoju na wyposażeniu lampka nocna i czajnik można to włączyć tylko w nogach łóżka ponieważ tak usytuowane są dwa gniazdka elektryczne w pokoju. W łazience pod jednym wyłącznikiem podłączono oświetlenie i wentylator w nocy nie można włączyć światło bo hałas wentylatora budzi partnera.
12.12.2023
S
Stanisław, 46-55Inne

Ok

4/5

Ok
27.11.2023
R
Robert, 46-55Para

Rozświetlona Łódź

5/5

Plusy: Weekend w Łodzi podczas Light Move Festival - bajeczny.

Minusy: Stan nawierzchni Łódzkich ulic.

Za oknem jakaś konstrukcja przesłaniająca widok (żaluzje).
03.10.2023
B
Bogdan , 56+Rodzina

bardzo pozytywnie

4/5

Plusy: Bliska odległość do punktów zwiedzania w Łodzi tj.Pałac Poznańskich ,manufaktura .muzeum kinematografi .muzeum włókiennictwa itd

Minusy: Negatywnych doświadczeń nie było tylko pozytywne

wszedzie czysto posprzątane ,pyszne śniadania
10.08.2023

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Boutique Łódź Milionowa to ekskluzywny obiekt wysokiej klasy u zbiegu ulic Milionowej i Kilińskiego. Cechuje go wysoki standard wykończenia wnętrz, doskonała jakość obsługi oraz atrakcyjna lokalizacja w centrum Łodzi. Obiekt oddaje do dyspozycji gości eleganckie pokoje, wyposażone w wygodne łóżka, łazienkę z prysznicem, ręcznikami i suszarką do włosów. Na wyposażeniu znalazły się także telewizor z płaskim ekranem oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz bezprzewodowy Internet.
JEDZENIE I PICIE
Codziennie rano w restauracji podawane jest smaczne ciepłe śniadanie w formie eleganckiego bufetu szwedzkiego. Goście mają też do dyspozycji w holu ekspres z darmową kawą, herbatą i czekoladą.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Bezpłatny parking w hotelu
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
 • Brak możliwości przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy

Pokój 2-osobowy

Przytulny i komfortowy pokój z 1 łóżkiem podwójnym lub 2 pojedynczymi
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Darmowe Wi-Fi

NA PIOTRKOWSKIEJ: spacer najdłuższą ulicą handlową Europy to obowiązkowy punkt każdej wizyty w pobliskiej Łodzi. To tutaj mieszczą się najsłynniejsze w mieście sklepy, restauracje, kawiarnie i puby, tutaj można spotkać pomniki najsłynniejszych Łodzian (specjalne miejsce wśród monumentów zajmuje unikalna uliczna nawierzchnia złożona z 13 454 imiennych kostek), tutaj też wzrok zwiedzających przyciąga jedno z największych graffiti na świecie. A przy okazji można nacieszyć oczy wspaniałą architekturą.

ŁÓDZKI LUWR: neobarokowy pałac Izraela Poznańskiego to największa rezydencja fabrykancka w Polsce, przypominająca trochę słynne paryskie muzeum. Wewnątrz również mieszczą się cenne zbiory – w tym przypadku Muzeum Miasta Łodzi.

BAJKOWYM ŚLADEM: Miś Uszatek, Pingwin Pik-Pok, Plastuś, Kot Filemon, Wróbel Ćwirek – któż nie pamięta tych imion? Wszyscy ci herosi rodzimej animacji narodzili się w Łodzi, a konkretnie w studiu Se-ma-for. Dziś ich sympatyczne pomniki rozsiane po całym centrum miasta prowadzą dzieci i dorosłych bajkową ścieżką. Z kolei w Muzeum Bajki Se-ma-for można nie tylko zapoznać się bliżej z historią i powstawaniem filmów animowanych, ale też wziąć do ręki prawdziwą statuetkę Oscara, którą studio zostało uhonorowane aż dwukrotnie.

MANUFAKTURA: ogromne centrum kultury, handlu i rozrywki urządzone na terenach dawnej fabryki Izraela Poznańskiego to jedno z najbardziej niezwykłych tego typu miejsc w Europie. Na powierzchni ponad 20 ha mieszczą się setki sklepów i restauracji, kino, 2 muzea, dyskoteki, kręgielnia oraz piękny rynek z kolorowymi fontannami, na którym odbywają się koncerty i imprezy.

ZA MIASTEM: w pobliskich Pabianicach nie brak zakątków, które do złudzenia przypominają scenografię do „Ziemi Obiecanej”. Fabryczne zabudowania z przełomu XIX i XX w. zachwycą wszystkich fanów industrialnego krajobrazu. Szczególne wrażenie robią monumentalne pozostałości po zakładach bawełnianych Krusche-Ender, w tym dawne biuro ze słynną rzeźbą prządki.


Lokalizacja

1,7 km od Galerii Łódzkiej
4,7 km od stacji Łódź Kaliska
5,7 km od Manufaktury
6,7 km od łódzkiego ZOO

Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?

Częstochowa – 1 godz. 30 min, Warszawa – 1 godz. 35 min, Wrocław – 2 godz. 15 min, Poznań – 2 godz. 20 min, Gdańsk – 3 godz. 10 min, Kraków – 3 godz. 15 min

card

BOUTIQUE ŁÓDŹ MILIONOWA

DLACZEGO WARTO?
Boutique Łódź Milionowa to ekskluzywny obiekt wysokiej klasy u zbiegu ulic Milionowej i Kilińskiego. Cechuje go wysoki standard wykończenia wnętrz, doskonała jakość obsługi oraz atrakcyjna lokalizacja w centrum Łodzi. Obiekt oddaje do dyspozycji gości eleganckie pokoje, wyposażone w wygodne łóżka, łazienkę z prysznicem, ręcznikami i suszarką do włosów. Na wyposażeniu znalazły się także telewizor z płaskim ekranem oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz bezprzewodowy Internet.
JEDZENIE I PICIE
Codziennie rano w restauracji podawane jest smaczne ciepłe śniadanie w formie eleganckiego bufetu szwedzkiego. Goście mają też do dyspozycji w holu ekspres z darmową kawą, herbatą i czekoladą.