Złote Dni Travelist – 3 dni największych wyprzedaży na koniec roku!

Złote Dni Travelist

Z magią białych świąt sąsiadować może tylko…. czar złotych wyprzedaży. Wiemy o tym, dlatego już 26 grudnia ruszamy z drugą edycją Złotych Dni Travelist. Przed Wami 3 dni najgorętszych promocji w środku zimy, obejmujących najlepsze oferty z całego mijającego roku!

Złote Dni Travelist – wypatruj promocyjnych ofert na koniec roku »

Skąd ten zwyczaj?

Złote Dni Travelist Tradycja wielkich poświątecznych wyprzedaży jest długa jak odległość geograficzna stąd do Wielkiej Brytanii, Kanady, a nawet Australii i Nowej Zelandii. To właśnie tam, a także w innych krajach Wspólnoty Narodów,  26 grudnia (dzień po Bożym Narodzeniu) celebruje się tzw. Boxing Day. Według jednej z teorii oryginalna nazwa święta wywodzi się od średniowiecznego zwyczaju ofiarowywania służbie dzień po Bożym Narodzeniu prezentów zapakowanych w pudełka (ang. box). Wedle innej – nie mniej oddziałującej na wyobraźnię – teorii nazwa „pudełkowego dnia” pochodzi od setek pustych opakowań, które zalegają po kątach po rozpakowaniu wigilijnych prezentów. To jednak nie ekscytująca geneza, ani nawet grudniowa temperatura są powodem wypieków na twarzach milionów osób na całym globie. Tym, co inspiruje ludzi do ustawiania się przed północą 26 grudnia w – długich jak szlaki wiodące do szczyt Mount Everest – kolejkach przed sklepowymi witrynami są imponujące zniżki i rabaty sięgające nawet 70% regularnych cen.

3 dni największych wyprzedaży na koniec roku – dołącz do wydarzenia na facebooku»

Co na Was czeka?   

Złote Dni Travelist

Polujecie na Ferie tuż przy stoku narciarskim? Marzy Wam się wiosenna regeneracja w zamkowym lub ziołowym spa? A może planujecie Wakacje w popularnym kurorcie, kilka minut spacerem od piaszczystej plaży? Złote Dni Travelist to dokonała okazja, by zapełnić terminarz na 2019 rok podróżami do najpiękniejszych miejsc i hoteli w całej Polsce, i nie tylko.  Co odkryją nasi klubowicze w specjalnym newsletterach wysyłanych w dniach 26-28.12.2018, jest wielką niespodzianką, lecz już teraz możemy zdradzić, że coś dla siebie znajdą zarówno poszukiwacze spienionych fal atrakcji nad Bałtykiem, szczytów relaksu w górach, rodzinnej sielanki na Mazurach i Kaszubach, jak luksusowego SPA w oryginalnej scenerii czy inspirującego miejsca na weekendowy city break. W złotej ofercie pierwszego klubu podróżniczego w Polsce znajdą się m.in. nowoczesne hotele w Międzyzdrojach i na Półwyspie Helskim, 5-gwiazdkowy hotel nad jeziorem czy baśniowy zamek w sercu lasu  –  każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy na stronę już od 9.00 rano 26.12.2018 roku, kiedy to oficjalnie rusza wielka poświąteczna wyprzedaż!

Złote Dni Travelist – wypatruj promocyjnych ofert na koniec roku »

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.