Trzygwiazdkowy, komfortowy hotel w miejscu, gdzie zbiegają się granice 3 państw: Polski, Czech i Niemiec – wyżywienie i seans w saunie w cenie, opcjonalnie 2 dzieci GRATIS!

Travelist poleca

 • Specjalna promocja na rodzinne Wakacje i nie tylko – tydzień za 1600 zł oraz 2 dzieci GRATIS!
 • Lokalizacja: blisko centrum Bogatyni, tylko 25 km do Liberca, 125 km do Drezna i 135 km do Pragi
 • Atrakcje w okolicy: liczne szlaki piesze i trasy rowerowe – również za granicą, atrakcje Świeradowa-Zdroju i Liberca
 • Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
 • W pakiecie z Travelist: 1 godz. seansu w saunie (dla każdej osoby raz na pobyt), bezpłatny Internet Wi-Fi, parking
 • Warto wiedzieć

 • DZIECI w pakiecie Wakacje – min. 7 nocy: 2 dzieci GRATIS – w tym 1 dziecko do 12 lat na dostawce (ze świadczeniami) oraz 1 dziecko do lat 4 na łóżku z rodzicami (ze świadczeniami)
 • DZIECI w pozostałych pakietach: 1 dziecko do lat 4 na łóżku z rodzicami gratis (ze świadczeniami), dziecko w wieku 5-12 lat na dostawce – 90 zł/doba (ze świadczeniami)
 • Brak możliwości dostawek dla dzieci starszych oraz osób dorosłych
 • W całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia
 • Możliwość przyjazdu z pupilem – 15 zł/doba
 • Doba hotelowa: 12-12
 • Archiwum TB: Hotel Rychło ***

  Dlaczego warto?

  Hotel znajduje się blisko centrum Bogatyni, dzięki czemu będziesz mieć łatwy dostęp do wszystkich okolicznych atrakcji, a wyprawy do pobliskich Czech i Niemiec nie będą żadnym problemem. Funkcjonalne, klasycznie urządzone pokoje świetnie sprawdzą się jako turystyczna kwatera główna – wygodne łóżka, nowoczesna łazienka, telewizor i bezprzewodowy Internet pozwolą na zasłużony odpoczynek po aktywnym dniu.

   

  Atrakcje obiektu

  • Sauna
  • Sala fitness
  • Sprzęt do grillowania
  • Miejsce na ognisko

   

  Jedzenie i picie

  Hotel dysponuje restauracją słynącą z klasycznych smakołyków kuchni polskiej i europejskiej, w karcie nie brak też szerokiego wyboru trunków. Na miejscu znajduje się ponadto ogródek grillowy, otwarty w miesiącach wiosennych i letnich.

   

  ATRAKCJE OKOLICY

  Do sąsiadów: dzięki swemu położenia Bogatynia idealnie nadaje się do organizowania wycieczek na tereny Czech i Niemiec. Koniecznie trzeba odwiedzić Drezno (125 km) i Pragę (135 km), ale też pobliski Oybin, Liberec czy oddalona o ok. 100 km Szwajcaria Saksońska robią niesamowite wrażenie.

  W mieście: największą atrakcją turystyczną Bogatyni są zabytkowe drewniane domy przysłupowe – pozostałość tradycyjnego budownictwa łużyckiego. Niestety spora część tych zabudowań uległa zniszczeniu podczas powodzi w 2010 r.

  Pod ziemią: w okolicach Bogatyni mieści się jedna z największych w kraju kopalni węgla brunatnego PGE Turów. Na trasie Bogatynia-Sieniawka znajduje się punkt widokowy, z którego można podziwiać imponujące wyrobiska i potężne maszyny.

  Na rowerze: Przez Bogatynię przebiega kilka malowniczych tras rowerowych, które pozwolą fanom dwóch kółek eksplorować najbardziej atrakcyjne zakątki Regionu Trzech Państw. Podczas jazdy można podziwiać nie tylko szczyty Gór Izerskich, ale też ciekawe zabytki, jak m.in. czeski zamek Frydlant.

  Dzieci

  Atrakcje okolicy

  Do sąsiadów: dzięki swemu położenia Bogatynia idealnie nadaje się do organizowania wycieczek na tereny Czech i Niemiec. Koniecznie trzeba odwiedzić Drezno (125 km) i Pragę (135 km), ale też pobliski Oybin, Liberec czy oddalona o ok. 100 km Szwajcaria Saksońska robią niesamowite wrażenie.
  W mieście: największą atrakcją turystyczną Bogatyni są zabytkowe drewniane domy przysłupowe – pozostałość tradycyjnego budownictwa łużyckiego. Niestety spora część tych zabudowań uległa zniszczeniu podczas powodzi w 2010 r.
  Pod ziemią: w okolicach Bogatyni mieści się jedna z największych w kraju kopalni węgla brunatnego PGE Turów. Na trasie Bogatynia-Sieniawka znajduje się punkt widokowy, z którego można podziwiać imponujące wyrobiska i potężne maszyny.
  Na rowerze: Przez Bogatynię przebiega kilka malowniczych tras rowerowych, które pozwolą fanom dwóch kółek eksplorować najbardziej atrakcyjne zakątki Regionu Trzech Państw. Podczas jazdy można podziwiać nie tylko szczyty Gór Izerskich, ale też ciekawe zabytki, jak m.in. czeski zamek Frydlant.

  Lokalizacja

  Odległości od punktów orientacyjnych:
  2 km od granicy z Czechami
  7 km od granicy z Niemcami
  25 km od Liberca w Czechach
  30 km od Świeradowa-Zdroju
  75 km od Łomnicy k. Karpacza

   

  W ile czasu dojedziesz samochodem?
  Wrocław – 2 godz. 10 min, Poznań – 3 godz. 10 min, Katowice – 3 godz. 40 min, Częstochowa – 4 godz. 20 min, Kraków – 4 godz. 30 min, Warszawa – 5 godz. 10 min

  Sprawdź jak długo zajmie Ci podróż samochodem

  Archiwum TB: Hotel Rychło ***
  Pocztowa 15
  59-920 Bogatynia
  Polska
  Zobacz na większej mapie
  Oferta prezentowana przez:
  HOTEL RYCHŁO
  Pocztowa 15
  58-920 Bogatynia
  Polska
  NIP: 7691949726
  10

  Średnia ocena naszych klientów


  Aby dodać komentarz musisz przenocować w hotelu. Łączna ocena wyświetlana jest dopiero od 3 ocen naszych użytkowników.
  Używamy plików Cookies, aby optymalizować naszą witrynę. Możesz zaktualizować ustawienia przeglądarki, jeśli nie wyrażasz na to zgody.
  Polityka plików Cookies