-23%

Ośrodek wypoczynkowy w otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego, 30 min jazdy od Zamościa – pełne wyżywienie, dostęp do 2 basenów odkrytych, korzystanie z boisk sportowych, kortu tenisowego, bilardu i inne atrakcje w cenie!

Travelist poleca

 • Lokalizacja: Roztocze Środkowe, 27 km od Zamościa
 • Atrakcje w okolicy: Sanktuarium Maryjne, Kalwaria Krasnobrodzka, Pałac Leszczyńskich, Zagroda Guciów, atrakcje Zamościa
 • Wyżywienie: pełne – śniadania, obiady i kolacje w cenie
 • W pakiecie z Travelist: dostęp do 2 basenów odkrytych, korzystanie z boisk sportowych, kortu tenisowego, bilardu, miejsce na ognisko lub grilla, parking, Internet WiFi
 • Warto wiedzieć

 • DZIECI: do lat 4 na łóżku z rodzicami – gratis (ze świadczeniami), od 5 do 12 lat na dostawce – 28 zł/doba (ze świadczeniami)
 • DOSTAWKI: dla osób pow. 12 lat – 100 zł/doba (ze świadczeniami)
 • Opłata klimatyczna – 2,50 zł/doba/osoba
 • Możliwość przyjazdu z pupilem za dodatkową opłatą – 10 zł/doba
 • Doba hotelowa: 14-10
 • Centrum Szkolenia i Rekreacji Krasnobród

  Dlaczego warto?

  Centrum Szkolenia i Rekreacji Krasnobród to całoroczny ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany w otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego, na zalesionym terenie w lubelskim miasteczku Krasnobród. Do Zamościa jest stąd zaledwie 27 km. Na gości czekają tu pokoje z prywatnymi łazienkami z prysznicami, telewizorami i udogodnieniami.

   

  Atrakcje obiektu

  • Dwa baseny odkryte
  • Sauna
  • Kort tenisowy
  • Boiska do siatkówki plażowej
  • Bilard i tenis stołowy
  • Miejsca do rozpalenia ogniska
  • Rowery ze wspomaganiem elektrycznym

   

  Jedzenie i picie

  Na terenie obiektu znajduje się jadalnia, w której serwowane są śniadania oraz obiadokolacje bazujące na polskiej kuchni.

   

  ATRAKCJE OKOLICY

  Krasnobród: w lubelskim miasteczku nad Wieprzem warte zobaczenia są przede wszystkim kościół p.w. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny, Muzeum Sztuki Sakralnej oraz Krasnobrodzkie Muzeum Parafialne (oba na terenie klasztoru), Kalwaria Krasnobrodzka u stóp Chełmowej Góry, a także XVI-wieczny Pałac Leszczyńskich.

  Zamość – perła renesansu: nie sposób nie zachwycić się świetnie zachowanym Starym Miastem, wpisanym na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i nie zrobić sobie zdjęcia na tle manierystyczno-barokowego ratusza z pięknymi schodami wachlarzowymi z XVIII wieku. Warto też pamiętać o zabytkowych kamienicach oraz pozostałościach umocnień obronnych.

  W kontakcie z naturą: Zamość poszczycić się może 1 z 3 ogrodów zoologicznych po wschodniej stronie Wisły, warto więc odwiedzić tutejsze zoo. Z kolei lokalną florę można podziwiać m.in. na terenie Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego, a także w rezerwatach Hubale i Wieprzec – pierwszy rezerwat słynie ze stanowisk susła perełkowatego, drugi natomiast z pełnych życia niskich torfowisk.

  Okolica bliższa i dalsza: oprócz Zwierzyńca, miejscowości z doskonałym mikroklimatem, i Szczebrzeszyna, słynącego z pewnego chrząszcza, warto odwiedzić odległy o niecałe 2 godziny jazdy Lublin. Poszukiwacze prawdziwych przygód docenią bliskość granicy z Ukrainą i bajecznego Lwowa – od Zamościa miasto to dzielą zaledwie 2 godziny samochodem.

  Dzieci

  Atrakcje okolicy

  Krasnobród: w lubelskim miasteczku nad Wieprzem warte zobaczenia są przede wszystkim kościół p.w. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny, Muzeum Sztuki Sakralnej oraz Krasnobrodzkie Muzeum Parafialne (oba na terenie klasztoru), Kalwaria Krasnobrodzka u stóp Chełmowej Góry, a także XVI-wieczny Pałac Leszczyńskich.

  Zamość – perła renesansu: nie sposób nie zachwycić się świetnie zachowanym Starym Miastem, wpisanym na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i nie zrobić sobie zdjęcia na tle manierystyczno-barokowego ratusza z pięknymi schodami wachlarzowymi z XVIII wieku. Warto też pamiętać o zabytkowych kamienicach oraz pozostałościach umocnień obronnych.

  W kontakcie z naturą: Zamość poszczycić się może 1 z 3 ogrodów zoologicznych po wschodniej stronie Wisły, warto więc odwiedzić tutejsze zoo. Z kolei lokalną florę można podziwiać m.in. na terenie Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego, a także w rezerwatach Hubale i Wieprzec – pierwszy rezerwat słynie ze stanowisk susła perełkowatego, drugi natomiast z pełnych życia niskich torfowisk.

  Okolica bliższa i dalsza: oprócz Zwierzyńca, miejscowości z doskonałym mikroklimatem i Szczebrzeszyna, słynącego z pewnego chrząszcza, warto odwiedzić odległy o niecałe 2 godziny jazdy Lublin. Poszukiwacze prawdziwych przygód docenią bliskość granicy z Ukrainą i bajecznego Lwowa – od Zamościa miasto to dzielą zaledwie 2 godziny samochodem.

  Lokalizacja

  1,8 km od Sanktuarium Maryjnego
  1,8 km od Kalwarii Krasnobrodzkiej
  12,6 km od Zagrody Guciów
  22,5 km do Zwierzyńca
  27 km od Zamościa
  33 km od Szczebrzeszyna

   

  W ile czasu dojedziesz samochodem? 

  Zamość – 30 min, Lublin – 1 godz. 45 min, Kraków – 4 godz., Katowice – 4 godz., Warszawa – 4 godz. 30 min, Łódź – 5 godz. 30 min, Wrocław – 5 godz. 45 min

  Sprawdź jak długo zajmie Ci podróż samochodem

  Centrum Szkolenia i Rekreacji Krasnobród
  Kościuszki 73
  22-440 Krasnobród
  Polska
  Zobacz na większej mapie
  Oferta prezentowana przez:
  ELBEST SP. Z O.O.
  1 MAJA 63
  97-400 BEŁCHATÓW
  Polska
  NIP: 7691949726
  10

  Średnia ocena naszych klientów


  Aby dodać komentarz musisz przenocować w hotelu. Łączna ocena wyświetlana jest dopiero od 3 ocen naszych użytkowników.

  Używamy plików Cookies, aby optymalizować naszą witrynę. Możesz zaktualizować ustawienia przeglądarki, jeśli nie wyrażasz na to zgody.
  Polityka plików Cookies