-63%
8,7 /10

Średnia ocena (509 opinii)

95%

naszych gości poleca ten hotel

Znakomity

Atrakcje okolicy

Niechorze: zabytkowa latarnia morska z 1866 r. to jeden z najciekawszych i najpiękniejszych tego typu obiektów na polskim Wybrzeżu.
Na klifie: pobliski Rewal słynie ze wspaniałego klifowego wybrzeża – z platformy widokowej na szczycie skarpy rozciąga się zachwycająca panorama leżącego w dole Bałtyku. Najlepiej oczywiście przyjść tu o zachodzie słońca.
Trzęsacz: w małej rybackiej wiosce można oglądać ruiny gotyckiego kościoła z przełomu XIV i XV w., który został zbudowany w odległości 2 km od morza, a dziś znajduje się na samym szczycie klifu. Do morza runęło już większość ścian – wciąż jednak można oglądać ostatnią z nich.
Trzebiatów: odległe o ok. 20 km zabytkowe miasteczko przyciąga urokliwą starówką, gdzie można zobaczyć m.in. gotycki kościół mariacki, basztę kaszaną, mury obronne oraz unikalny obraz słonia na murze wykonany metodą sgraffito.
Dalsza okolica: w Międzyzdrojach obowiązkowo należy przespacerować się słynną Promenadą Gwiazd, zwiedzić molo oraz zajrzeć do Parku Zdrojowego. Z kolei wiekowy Kamień Pomorski kusi urokliwą starówką oraz licznymi zabytkami w stylu romańskim i gotyckim.

Lokalizacja

Wskazówki dojazdu

Samochód
Niechorze leży ok. 5 km od Rewala, 20 km od Trzebiatowa, 45 km od Kołobrzegu, 50 km od Międzyzdrojów i 90 km od Koszalina. Od strony Kołobrzegu i Trzebiatowa należy jechać drogą nr 102, na rondzie za miejscowością Lędzin skręcić w prawo w prowadzącą do centrum ul. Trzebiatowską, a następnie w lewo w ul. Polną, która przechodzi w ul. Klifową.

Pociąg i autobus
Najwygodniej będzie dojechać pociągiem do Kołobrzegu i tam przesiąść się w autobus lub prywatny bus. Pociągi ze Szczecina docierają również do odległych o 30 km Gryfic.

Sprawdź jak długo zajmie Ci podróż samochodem

Baltic Cliff Spa&Wellness
Klifowa 46
72-350 Niechorze
Polska
Zobacz na większej mapie
Oferta prezentowana przez:
ST Investment Sp. z o.o. Sp. K.
Gdańska 4
73-110 Stargard
Polska
NIP: 9552229900

Rezerwuj

1. Wybierz ofertę:

Wystąpił błąd podczas ładowania pakietów oferty.

2. Wybierz lotnisko:

2. Wybierz daty:

Data przyjazdu: 07.04.2015

Legenda (najedź): _

Data wyjazdu: 07.04.2015
Wybierz rodzaj pokoju

Zaliczka:
Suma
Oszczędzasz
-%
Gwarancja najniższej ceny!

Masz pytania? Zadzwoń

22 460 21 91

Pn-Pt 8:00-20:00, Sb-Nd 10:00-18:00

Baltic Cliff Spa&Wellness , Niechorze Baltic Cliff Spa&Wellness , Niechorze 4 509 179
Używamy plików Cookies, aby optymalizować naszą witrynę. Możesz zaktualizować ustawienia przeglądarki, jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Polityka plików Cookies