Lake Hill Mazury Resort & SPA

Travelist ulubiona oferta
Ostróda, Warmińsko-Mazurskie
4.7
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

553

Cena Travelist:

od 325

/ 2 os.

Lake Hill Mazury Resort & SPAOstróda, Warmińsko-Mazurskie
Cena w obiekcie:

553

Cena Travelist:

od 325

/ 2 os.

Luksus na światowym poziomie w sercu Mazur

Nowo otwarty hotel 5-gwiazdkowy nad Jeziorem Drwęckim w Ostródzie, z bezpośrednim dostępem do miejskiej plaży. Wyżywienie (śniadania lub śniadania i obiadokolacje), wejście do Aquaparku z basenami, zjeżdżalniami i mnóstwem atrakcji, centrum fitness, atrakcje dla dzieci, voucher do Lava SPA i znacznie więcej w cenie!

Im dłużej tym taniej: w przypadku rezerwacji pobytu na min. 3 noce płacisz za każdą noc do 20zł mniej niż przy pobytach na 2 noce; przy rezerwacji pobytu na min. 4 noce 40zł mniej (zniżki naliczają się automatycznie po wybraniu dat w kalendarzu)

Travelist Hotel Star 2024: Najlepszy obiekt nad jeziorem

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w formie bufetu i kids menu w godz. 7:00-11:00 (napoje w cenie) lub Śniadania i Obiadokolacje tematyczne w formie bufetu i kids menu obiadokolacje w godz. 17:00-20:00 (woda, sok, kawa i herbata w cenie; pozostałe napoje za dopłatą)
 • Pobyt 2 dzieci GRATIS w okresie do 31.08.2024- w tym 1 dziecko do lat 12 na dostawce (ze świadczeniami) i 1 dziecko do lat 4 na łóżku z rodzicami (ze świadczeniami); po dodaniu dzieci w składzie podróżnych
 • Voucher 50zł do wykorzystania do Lava SPA na zabiegi powyżej 50 minut (vouchery nie łączą się ze sobą i przypadają na jedną osobę dorosłą w pokoju)
 • Dostęp do aquaparku – jednorazowe wejście do 3 godz. każdego dnia poza lipcem - wtedy aquapark jest dostępny bez limitu raz na dzień (jednorazowe wejście). Uwaga: strefa wewnętrzna plus DOSTĘPNA TYLKO W LATO strefa zewnętrzna*
 • *Strefa wewn. z basenami (dwutorowym sportowym, płytkim dla dzieci, rekreacyjnym z rwącą rzeką, japońskim) + 3 zjeżdżalnie, 3 wanny z hydromasażem, strefa ciszy z widokiem na jezioro, strefa termalna z sauną i łaźnią parową, grota lodopad, caldarium
 • Dodatkowe atrakcje na Wakacje: zgodnie z harmonogramem hotelu m.in.: CLIMATE AND EVENING –zajęcia ruchowe wieczorową porą tj. Yoga nad jeziorem, taniec intuicyjny, motywacyjne spotkania tematyczne dla kobiet; TOWN & HISTORY – wycieczki piesze z przewodnikiem po Ostródzie; FAMILY PICNIC – zabawy plenerowe z ogniskiem i muzyką na żywo; MUSIC & FUN – muzyka na żywo w Lobby Barze (w wybrane dni tygodnia) oraz wieczory taneczne w Black Swan z DJ (w wybrane dni tygodnia)
 • Dostęp do Kids Klubu dla dzieci (z 2 trampolinami, ścianką wspinaczkową, sceną młodego artysty, drewnianymi domkami tematycznymi, tj.: warsztat, poczta, sklep, duży statek drewniany oraz huśtawkami i zewnętrznym placem zabaw)
 • Dostęp do siłowni z salą fitness
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Obowiązkowej opłaty klimatycznej (płatna na miejscu, w recepcji)
 • Opłaty za parking – 50 zł/auto/doba
 • Opłat za pozostałe usługi hotelowe (SPA, kręgle, squash, sala gier i in.)
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko w wieku do 4 lat na łóżku z rodzicami gratis (ze świadczeniami); po dodaniu dziecka w składzie podróżnych, łóżeczko dziecięce bezpłatnie – tylko po wcześniejszej rezerwacji
(Uwaga: dostawki są dostępne tylko dla osób pow. 5 lat)

W pokojach Superior z balkonem z opcją dostawki, Premium z opcją dostawki, Premium Lake View z opcją dostawki możliwość jednej dostawki dla dziecka powyżej 13 lat lub osoby dorosłej (ze świadczeniami)

W pokoju Family możliwość dwóch dostawek dla dzieci w wieku 5-12 lat lub jednej dostawki dla dziecka powyżej 13 lat lub osoby dorosłej (ze świadczeniami)

Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, za dopłatą 100 zł/zwierzę/doba
Dodatkowe informacje
Obiekt składa się z 3 budynków: budynku A (budynek główny) i budynku B (połączony łącznikiem z budynkiem A) oraz aquaparku (aquapark znajduje w osobnym budynku na poziomie -1 i jest połączony z hotelem łącznikiem podziemnym - zejście bezpośrednio przy recepcji głównej)

W budynku B znajdują się pokoje Superior oraz pokoje rodzinne; pozostałe pokoje są rozmieszczone zarówno w budynku A, jak i w budynku B

Godziny otwarcia restauracji bufetowej: 13:00-21:00, godziny otwarcia restauracji à la carte: 17:00-22:00

Aquapark i spa czynne w godz. 9:00-21:00

W razie chęci organizacji dodatkowej imprezy dla dzieci obiekt dysponuje dodatkowo małą salką urodzinową Kids Party
Lava SPA
Lava SPA dostępne za dodatkową opłatą. Jednak w przypadku wykupienia zabiegu/ masażu, opłata za wejście nie obowiązuje.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Masuria Resort Investments Sp. z o.o,, Turystyczna 15, PL5252695748 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,7/5
567 opinii

Najnowsze

K
Karolina , 26-35Rodzina

Spokojny wypoczynek

5/5

10.07.2024
R
Radosław, 56+Para

Udany wekend

5/5

Plusy: Dobry hotel. Bardzo udany pobyt.

Minusy: Na razie nie mam żadnych uwag. Pierwszy raz korzystaliśmy z Travelist.

Komentarz w opiniach o hotelu
09.07.2024
A
Adam, 26-35Rodzina

5/5

09.07.2024
G
Grzegorz , 36-45Rodzina

LO

5/5

08.07.2024
A
Arkadiusz

4/5

07.07.2024

O hotelu

Dlaczego warto?
Lake Hill Mazury Resort & SPA to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel na Mazurach. Kompleks jest malowniczo położony w pierwszej linii zabudowy Jeziora Drwęckiego i ma bezpośredni dostęp do plaży miejskiej. To miejsce, które zachwyci zarówno fanów nowoczesnego luksusu, jak i wszystkich, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek z bliskimi.
Hotelowe wnętrza przyciągają uwagę funkcjonalnym designem, a eleganckie, przestronne pokoje gwarantują komfort i spokój po pełnym atrakcji dniu. Pomieszczenia zostały zaaranżowane tak, by spełnić wymagania osób podróżujących zarówno turystycznie - także w rodzinnym gronie - jak i służbowo. W pokojach nie brak nowoczesnych udogodnień, tj. klimatyzacja, telewizor LCD, sejf, dostęp do Wi-Fi, liczne porty USB czy zestaw do parzenia kawy i herbaty. Z części z nich roztacza się ponadto piękny widok na jezioro.
W hotelu znajduje się również Lava SPA. Miejsce zachwyca nie tylko pięknym, klimatycznym wnętrzem, ale również bogatą ofertą zabiegów. Filozofią SPA jest znalezienie harmonii między ciałem a umysłem poprzez detoksykację i kojące zabiegi holistyczne. Skorzystać tu można m.in. z klimatycznego basenu, sauny, łaźni błotnej, czy wypoczywalni.
Atrakcje hotelu
- Aquapark: całoroczna strefa wewnętrzna (z dwutorowym basenem sportowym, płytkim basenem dla dzieci z zabawkami wodnymi, 3 zjeżdżalniami, 3 wannami z hydromasażem + basenem rekreacyjnym z rwącą rzeką + basenem japońskim + strefa ciszy z pięknym widokiem na jezioro oraz strefą termalną z sauną i łaźnią parową + grotą lodopad, caldarium z generatorem pary) oraz dostępna latem strefa zewnętrzna (z basenem infinity i 2 wannami z hydromasażem)
- Siłownia i sala fitness
- Atrakcje spa (12 pokoi zabiegowych i stref, w tym VIP sauna)
- Sala gier (z bilardem i cymbergajem; w przygotowaniu – interaktywna ściana iWall)
- Kręgielnia (z 4 torami)
- Kort do squasha
- Wypożyczalnia rowerów
- Strefa konferencyjna (jedna z największych powierzchni konferencyjnych w północnej Polsce)
- Dostęp do plaży (na miejscu plaża miejska przyłączona do terenu hotelu, możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego)
Dla najmłodszych
- Basen dla dzieci w strefie basenowej
- Kids Klub (z 2 trampolinami, ścianką wspinaczkową, sceną młodego artysty, drewnianymi domkami tematycznymi, tj.: warsztat, poczta, sklep, duży statek drewniany oraz huśtawkami i zewnętrznym placem zabaw) plus mała salka urodzinowa Kids Party
- Udogodnienia (łóżeczka dziecięce, menu dla dzieci)
Jedzenie i picie
W hotelu działają aż dwie restauracje. Restauracja Grus, w której można zjeść śniadanie, lunch i kolację. Lokal specjalizuje się w wyjątkowych daniach kuchni międzynarodowej oraz lokalnej, przygotowywanych z najlepszych produktów, również regionalnych i sezonowych. Druga restauracja – Stoke – to idealny wybór na romantyczną kolację czy celebrację wyjątkowych okazji. W menu nie brak owoców morza, przyrządzanych na grillu steków czy propozycji dla roślinożerców. Na filiżankę aromatycznej kawy lub herbaty warto zaś udać się do Lobby Baru, zaś na drinka lub kieliszek wina do Black Swan Clubu.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Klimatyzacja
 • Bar
 • Parking dla rowerów
 • Wypożyczalnia rowerów
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Basen zewnętrzny
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Room service
 • Sauna
 • Spa

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój Superior

Pokój Superior

Elegancki, przestronny pokój z 1 łóżkiem podwójnym (typu King lub typu Queen)lub dwoma łóżkami pojedynczymi, pow.: 28 m kw. Pokoje Superior mieszczą się w budynku B (połączonym z budynkiem głównym łącznikiem)
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój Premium

Pokój Premium

Elegancki, przestronny pokój z 1 łóżkiem podwójnym (typu King lub typu Queen) lub 2 łóżkami pojedynczymi, pow.: 32 m kw. Niektóre pokoje dysponują balkonem, część pokoi jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pokoje Premium są rozlokowane w budynku A (głównym) oraz w budynku B (budynki są połączone łącznikiem)
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Darmowe Wi-Fi

Ostróda

W kanale: łączący Ostródę z odległym o 70 km Elblągiem Kanał Elbląski to jedna z najbardziej niezwykłych dróg wodnych w Europie. Dość wspomnieć, że różnica poziomów na całej długości wynosi ponad 100 m, a statki i łodzie muszą pokonać liczne śluzy oraz pochylnie, na których są przewożone na specjalnych wozach. Niedawno został uznany przez czytelników „Rzeczpospolitej” za jeden z siedmiu cudów Polski. Kanał Elbląski otwarty jest tylko w poszczególnych miesiącach.

Powiew historii: Ostróda leży na popularnym Szlaku Zamków Gotyckich i może się poszczycić XIV-wieczną warownią krzyżacką. W okolicy warto również odwiedzić gotycko-renesansowo-neogotycką bazylikę w Gietrzwałdzie oraz zajrzeć na pole bitwy pod Grunwaldem – oczywiście najlepiej 15 lipca, kiedy co roku organizowane są historyczne rekonstrukcje zmagań polsko-krzyżackich.

W Olsztynie: gotycki Zamek Kapituły Warmińskiej, imponująca katedra, planetarium i obserwatorium astronomiczne oraz Aeroklub Warmińsko-Mazurski to tylko niewielka część atrakcji, jakie można znaleźć w stolicy Warmii.


Lokalizacja

50 m od plaży miejskiej
300 m od tras rowerowych
1,3 km od centrum miasta
1,8 km od Zamku Krzyżackiego w Ostródzie
41 km od Olsztyna
49 km od Ośrodka Narciarskiego Kurza Góra w Kurzętniku

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Olsztyn – 45 min, Gdańsk – 1 godz. 15 min, Białystok – 3 godz. 30 min, Warszawa – 2 godz. 30 min, Poznań – 4 godz., Wrocław – 5 godz. 30 min

card

LAKE HILL MAZURY RESORT & SPA

Dlaczego warto?
Lake Hill Mazury Resort & SPA to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel na Mazurach. Kompleks jest malowniczo położony w pierwszej linii zabudowy Jeziora Drwęckiego i ma bezpośredni dostęp do plaży miejskiej. To miejsce, które zachwyci zarówno fanów nowoczesnego luksusu, jak i wszystkich, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek z bliskimi.
Hotelowe wnętrza przyciągają uwagę funkcjonalnym designem, a eleganckie, przestronne pokoje gwarantują komfort i spokój po pełnym atrakcji dniu. Pomieszczenia zostały zaaranżowane tak, by spełnić wymagania osób podróżujących zarówno turystycznie - także w rodzinnym gronie - jak i służbowo. W pokojach nie brak nowoczesnych udogodnień, tj. klimatyzacja, telewizor LCD, sejf, dostęp do Wi-Fi, liczne porty USB czy zestaw do parzenia kawy i herbaty. Z części z nich roztacza się ponadto piękny widok na jezioro.
W hotelu znajduje się również Lava SPA. Miejsce zachwyca nie tylko pięknym, klimatycznym wnętrzem, ale również bogatą ofertą zabiegów. Filozofią SPA jest znalezienie harmonii między ciałem a umysłem poprzez detoksykację i kojące zabiegi holistyczne. Skorzystać tu można m.in. z klimatycznego basenu, sauny, łaźni błotnej, czy wypoczywalni.
Atrakcje hotelu
- Aquapark: całoroczna strefa wewnętrzna (z dwutorowym basenem sportowym, płytkim basenem dla dzieci z zabawkami wodnymi, 3 zjeżdżalniami, 3 wannami z hydromasażem + basenem rekreacyjnym z rwącą rzeką + basenem japońskim + strefa ciszy z pięknym widokiem na jezioro oraz strefą termalną z sauną i łaźnią parową + grotą lodopad, caldarium z generatorem pary) oraz dostępna latem strefa zewnętrzna (z basenem infinity i 2 wannami z hydromasażem)
- Siłownia i sala fitness
- Atrakcje spa (12 pokoi zabiegowych i stref, w tym VIP sauna)
- Sala gier (z bilardem i cymbergajem; w przygotowaniu – interaktywna ściana iWall)
- Kręgielnia (z 4 torami)
- Kort do squasha
- Wypożyczalnia rowerów
- Strefa konferencyjna (jedna z największych powierzchni konferencyjnych w północnej Polsce)
- Dostęp do plaży (na miejscu plaża miejska przyłączona do terenu hotelu, możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego)
Dla najmłodszych
- Basen dla dzieci w strefie basenowej
- Kids Klub (z 2 trampolinami, ścianką wspinaczkową, sceną młodego artysty, drewnianymi domkami tematycznymi, tj.: warsztat, poczta, sklep, duży statek drewniany oraz huśtawkami i zewnętrznym placem zabaw) plus mała salka urodzinowa Kids Party
- Udogodnienia (łóżeczka dziecięce, menu dla dzieci)
Jedzenie i picie
W hotelu działają aż dwie restauracje. Restauracja Grus, w której można zjeść śniadanie, lunch i kolację. Lokal specjalizuje się w wyjątkowych daniach kuchni międzynarodowej oraz lokalnej, przygotowywanych z najlepszych produktów, również regionalnych i sezonowych. Druga restauracja – Stoke – to idealny wybór na romantyczną kolację czy celebrację wyjątkowych okazji. W menu nie brak owoców morza, przyrządzanych na grillu steków czy propozycji dla roślinożerców. Na filiżankę aromatycznej kawy lub herbaty warto zaś udać się do Lobby Baru, zaś na drinka lub kieliszek wina do Black Swan Clubu.