Arche Hotel Puławska Residence

Travelist ulubiona oferta
Warszawa, Mazowieckie
4.6
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

347

Cena Travelist:

od 295

/ 2 os.

Arche Hotel Puławska ResidenceWarszawa, Mazowieckie
Cena w obiekcie:

347

Cena Travelist:

od 295

/ 2 os.

Nowoczesna baza noclegowa blisko centrum

Komfortowy hotel sieci Arche blisko Południowej Obwodnicy Warszawy, trasy A2 oraz lotniska – różne opcje wyżywienia, słodki upominek, dostęp do hotelowej Strefy FIT, parking podziemny i więcej w cenie

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Różne opcje wyżywienia: we własnym zakresie, śniadania w formie bufetu albo śniadania w formie bufetu i dwudaniowe kolacje (propozycja szefa kuchni) z wodą lub sokiem
 • Przedłużona doba hotelowa w poniedziałki do godz. 14:00
 • Dostęp do hotelowej Strefy FIT
 • 20% zniżki na wszystkie zabiegi oferowane przez Centrum Terapii Naturalnych "Uzdrowisko"
 • 10% zniżki na dania z karty w restauracji ArcheVita
 • 10% zniżki w hotelowej Arche Księgarni
 • Internet Wi-Fi
 • Parking podziemny

Cena nie zawiera

 • Opłat za pozostałe usługi na terenie obiektu (tj. sauna – 70 zł/godz., 40 zł/pół godz.)
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko w wieku do 1 roku na łóżku z rodzicami – gratis (ze świadczeniami), dotyczy pokoi 2-osobowych

W pokoju 2-os. Double z opcją dostawki możliwość 1 dostawki dla dziecka od 2 lat lub osoby dorosłej (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, za dopłatą – 50 zł/doba/zwierzę
Dodatkowe informacje
Opłata za saunę – 70 zł/godz., 40 zł/pół godz.
Płatność
Jeśli zarezerwujesz tę ofertę co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem pobytu, możesz wybrać opcję płatności dwuczęściowej. Pierwsza część płatności wyniesie 30% ceny całkowitej. Kwoty i terminy każdej wpłaty znajdziesz na ostatnim etapie procesu rezerwacji. W przypadku nie zapłacenia drugiej części kwoty za rezerwację rezerwacja zostanie anulowana. W takim przypadku wpłacona do tej pory kwota jest bezzwrotna.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Arche S.A., Puławska 361, PL8211639335 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,6/5
34 opinie

Najnowsze

Ł
Łukasz, 36-45Rodzina

5/5

05.05.2024
T
Tomasz, 36-45

5/5

25.02.2024
R
Radosław, 56+Para

Wypad do stolicy

5/5

Nie mam uwag do tej części.
06.02.2024
E
Ewa, 56+Para

Fajny pobyt

5/5

Plusy: Cena adekwatna do jakości

Minusy: Nie było

W porządku
11.12.2023
A
Adam , 56+Para

Służbowy

4/5

21.11.2023

O hotelu

Dlaczego warto?
Arche Hotel Puławska Residence *** położony jest w dynamicznie rozwijającej się biznesowej części miasta, przy parkach biznesowych Mokotowa i Ursynowa, zaledwie 5 km od lotniska Chopina i 15 minut jazdy od centrum. W nowoczesnych wnętrzach znajdziesz komfortowe, klimatyzowane pokoje z łazienką z prysznicem oraz telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. We wszystkich pokojach goście mogą korzystać bezpłatnie z dostępu do szerokopasmowego Internetu Wi-Fi. Podróżujących biznesowo ucieszy również dostępne w każdym pokoju biurko z odpowiednim oświetleniem do pracy przy komputerze.
Atrakcje hotelu
- Sauna (dodatkowo płatna)
- Strefa FIT (kameralna sala ze sprzętem do kardio oraz matami do ćwiczeń)
- Oferta masaży i rytuałów w Centrum terapii naturalnych "Uzdrowisko"
- Arche Księgarnia
- Sklep z ceramiką
- Sala konferencyjna
- Wyznaczone miejsca parkingowe dla samochodów elektrycznych oraz stacja ładowania pojazdów
Jedzenie i picie
W hotelowej restauracji ArcheVita serwowane jest śniadanie w formie bufetu, a także lunch i kolacja. W menu można znaleźć dania z autorskiej kuchni Oliwi Bernady z „Top Chef”. W hotelu znajdują się ponadto Manufaktura Tortów i Ciast, lobby bar oraz taras letni.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Klimatyzacja
 • Bar
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny parking w hotelu
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Restauracja
 • Sauna
 • Spa

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 1-osobowy Twin

Pokój 1-osobowy Twin

Pokój z 1 łóżkiem pojedynczym, łazienką (z prysznicem, zestawem kosmetyków, szlafrokiem, suszarką do włosów), TV LCD z telewizję satelitarną, biurkiem z odpowiednim oświetleniem do pracy przy komputerze; w większości pokoi aneks kuchenny; pow.: 23 m kw.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 1-osobowy Double

Pokój 1-osobowy Double

Pokój z 1 łóżkiem podwójnym, łazienką (z prysznicem, zestawem kosmetyków, szlafrokiem, suszarką do włosów), TV LCD z telewizję satelitarną, biurkiem z odpowiednim oświetleniem do pracy przy komputerze; w większości pokoi aneks kuchenny; pow.: 23 m kw.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Darmowe Wi-Fi

Warszawa

Na zamku: niemal dokładnie po drugiej stronie Wisły wznoszą się majestatyczne ruiny zamku w Czersku – jednej z najwspanialszych średniowiecznych warowni na Mazowszu. Przed wiekami bywali tu m.in. Bolesław Wstydliwy i królowa Bona. Dziś można podziwiać większość murów obronnych oraz potężne wieże, z których rozciąga się wspaniała panorama okolicy. A kolekcjonerów osobliwości zainteresuje zapewne fakt, że w Średniowieczu Czersk był jednym z największych polskich miast.
Mazowiecka Jerozolima: pobliska Góra Kalwaria słynie nie tylko z organizowanych tu uroczystych obchodów Misterium Męki Pańskiej, ale też z unikalnego układu urbanistycznego, wzorowanego na planach średniowiecznej Jerozolimy. Będąc w miasteczku, koniecznie trzeba zobaczyć kościół Niepokalanego Poczęcia NMP projektu słynnego architekta Jakuba Fontany, zabytkowe kaplice kalwaryjskie oraz zabytki kultury żydowskiej – dwie synagogi, cmentarz i Dwór Cadyka Altera.
Atrakcje Warszawy: Stare Miasto, Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, Centrum Nauki Kopernik, Złote Tarasy – w stolicy z pewnością nie sposób się nudzić.


Lokalizacja

4 km od Galerii Mokotów
5 km od lotniska
8 km od Łazienek Królewskich
9,4 km od Pałacu Kultury i Nauki

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Łódź – 1 godz. 30 min, Poznań – 3 godz. 15 min, Kraków – 3 godz. 30 min, Wrocław – 3 godz. 40 min, Gdańsk – 3 godz. 50 min

card

ARCHE HOTEL PUŁAWSKA RESIDENCE

Dlaczego warto?
Arche Hotel Puławska Residence *** położony jest w dynamicznie rozwijającej się biznesowej części miasta, przy parkach biznesowych Mokotowa i Ursynowa, zaledwie 5 km od lotniska Chopina i 15 minut jazdy od centrum. W nowoczesnych wnętrzach znajdziesz komfortowe, klimatyzowane pokoje z łazienką z prysznicem oraz telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. We wszystkich pokojach goście mogą korzystać bezpłatnie z dostępu do szerokopasmowego Internetu Wi-Fi. Podróżujących biznesowo ucieszy również dostępne w każdym pokoju biurko z odpowiednim oświetleniem do pracy przy komputerze.
Atrakcje hotelu
- Sauna (dodatkowo płatna)
- Strefa FIT (kameralna sala ze sprzętem do kardio oraz matami do ćwiczeń)
- Oferta masaży i rytuałów w Centrum terapii naturalnych "Uzdrowisko"
- Arche Księgarnia
- Sklep z ceramiką
- Sala konferencyjna
- Wyznaczone miejsca parkingowe dla samochodów elektrycznych oraz stacja ładowania pojazdów
Jedzenie i picie
W hotelowej restauracji ArcheVita serwowane jest śniadanie w formie bufetu, a także lunch i kolacja. W menu można znaleźć dania z autorskiej kuchni Oliwi Bernady z „Top Chef”. W hotelu znajdują się ponadto Manufaktura Tortów i Ciast, lobby bar oraz taras letni.